Pobierz nowe tapety M2 iPad Air i M4 iPad Pro


Zarówno nowe iPad Air M2 I iPada M4 Pro, które zostały ogłoszone w zeszłym tygodniu, zawierają szereg ulepszeń. Zawierają także nowe, ekskluzywne tapety, które nie są dostępne dla poprzednich modeli iPadów – ale możesz je pobrać na dowolne urządzenie tutaj.

M2 iPad Air i M4 iPad Pro

The nowej generacji iPada Air jest wyposażony w chip M2. Konstrukcja pozostaje taka sama jak w poprzednim iPadzie Air, ale Apple oferuje teraz także wersję 13-calową oprócz istniejącej wersji 11-calowej, która pozostaje w ofercie. Firma podwoiła także pojemność modelu podstawowego z 64 GB do 128 GB.

Jeśli chodzi o nowego iPada Pro, jest zasilany przez zupełnie nowy chip M4 i otrzymał także nową, smuklejszą konstrukcję. Ale to nie wszystko, na przykład wyświetlacz OLED po raz pierwszy na iPadzie i więcej pamięci, teraz zaczynającej się od 256 GB.

Pobierz nowe tapety tutaj

Dla iPada M4 Pro, Apple stworzyło ciemną tapetę promującą nowy wyświetlacz OLED. Na obrazku dyskretnie widnieje napis „Pro”. Jeśli chodzi o iPad Air M2dostępna jest nowa tapeta (dostępna w każdym kolorze iPada), na której widnieje napis „Powietrze”.

Aby jednak słowa te idealnie pasowały na ekranie iPada, firma Apple stworzyła różne wersje tapet dla obu rozmiarów i orientacji ekranu, co oznacza, że ​​musisz wybrać tę, której najprawdopodobniej będziesz używać, aby wyglądać najlepiej na ekranie urządzenie.

Reklama

Pamiętaj, aby kliknąć obraz i zapisać tapetę w pełnej rozdzielczości, a następnie ustawić ją jako obraz tła w aplikacji Zdjęcia lub aplikacji Ustawienia, jeśli używasz urządzenia z systemem iOS.

Tapety na 11-calowego iPada M4 M4

Tapety na 13-calowego iPada M4 M4

Tapety na 11-calowego iPada Air M2

Tapety na 13-calowego iPada Air M2

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment