PNY rozszerza portfolio dla przedsiębiorstw o ​​rozwiązania VR dla przedsiębiorstw PICOPNY Technologies, światowy lider w dziedzinie rozwiązań pamięci masowej i pamięci masowych, rozszerzył swoje portfolio dla przedsiębiorstw poprzez strategiczne partnerstwo z PICO, firmą zajmującą się rozwiązaniami VR, posiadającą niezależne możliwości w zakresie innowacji i badań i rozwoju. To partnerstwo podkreśla zaangażowanie PNY w dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań w szerokim spektrum zastosowań, od usprawniania sportu, rozrywki i konsumpcji wideo po rewolucjonizowanie branż takich jak edukacja, opieka zdrowotna i szkolenia korporacyjne.

To partnerstwo wykorzystuje rozwiązania platformy XR PICO, wzbogacając ofertę PNY dla przedsiębiorstw o ​​niezrównaną wydajność, skalowalność i efektywność kosztową. Posunięcie to wzmacnia pozycję PNY jako kluczowego gracza na rynku przedsiębiorstw.

Do najważniejszych punktów partnerstwa należą:

  • Wciągające doświadczenia: PNY oferuje teraz rozwiązania VR oferujące wciągające doświadczenia, które przenoszą użytkowników do wirtualnych światów z oszałamiającym realizmem i szczegółowością.
  • Wszechstronne zastosowania: Rozwiązania PICO VR obsługują szeroką gamę zastosowań, w tym rozrywkę lokalizacyjną, edukację, szkolenia, opiekę zdrowotną i nie tylko.
  • Rozwiązania konfigurowalne: Rozwiązania PICO VR można dostosować do specyficznych potrzeb i wymagań różnych branż i przedsiębiorstw.
  • Wsparcie klasy korporacyjnej: Rozwiązania PICO VR obejmują wsparcie i usługi klasy korporacyjnej, w tym konserwację, aktualizacje i pomoc techniczną.
  • Skalowalność: Rozwiązania PICO VR zaprojektowano z myślą o skalowaniu zgodnie z potrzebami przedsiębiorstw, co pozwala na łatwą rozbudowę i rozwój.

To partnerstwo wpisuje się w misję PNY polegającą na dostarczaniu niezawodnych, wysokowydajnych rozwiązań, które umożliwiają naszym klientom odkrywanie nowych wymiarów wciągających doświadczeń, powiedział Steven Kaner, starszy wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w PNY. Po więcej informacji odwiedź: www.pny.com/pico.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kalifornijska policja aresztuje cztery osoby w związku z kradzieżą popiersia z klocków Lego o wartości 300 000 dolarów

Mieszkańcy Los Angeles mogą spać spokojnie, wiedząc, że szajka przestępcza nie prześladuje już sklepów detalicznych w mieście, by zasilić czarny rynek klocków Lego....

Taylor Swift wykorzystuje teksty Apple Music do dzielenia się zagadkami na nowym albumie

Taylor Swift 19 kwietnia wyda swój najnowszy album zatytułowany „The Tortured Poets Department”. W zeszłym tygodniu piosenkarka nawiązała już współpracę z Apple Music...

Oto porównanie bezpłatnego miejsca i uaktualnień w iCloud na tle konkurencji

Firma Apple po raz pierwszy wprowadziła usługę iCloud na konferencji WWDC 2011, a Steve Jobs zachwalał ją jako najlepszy sposób przechowywania dokumentów, poczty,...
Advertisment