Plotki: zdjęcia pokazują funkcje aparatu iPhone’a 12 Pro Max, ustawienia wyświetlacza 120 Hz, rozmiar wycięcia


Niedawno ujawnione dzisiaj zrzuty ekranu mają na celu przedstawienie kilku potencjalnych funkcji iPhone’a 12 Pro Max. Według zrzutów ekranu Apple testuje iPhone 12 Pro Max z wyświetlaczem 120 Hz i obsługą adaptacyjnej częstotliwości odświeżania, a także innymi nowymi funkcjami aparatu.

Zrzuty ekranu zostały udostępnione na Twitterze przez Jona Prossera, który dokładnie przewidział daty i funkcje produktów Apple w przeszłości. Zrzuty ekranu pochodzą rzekomo z prototypu do walidacji produkcji (PVT) iPhone’a 12 Pro Max z 6,7-calowym wyświetlaczem.

Pierwszy zrzut ekranu udostępniony przez Prossera pokazuje nowe elementy sterujące w aplikacji Ustawienia dla iPhone’a 12 Pro Max. Są tutaj dwa nowe przełączniki: Włącz wysoką częstotliwość odświeżania i Włącz adaptacyjną częstotliwość odświeżania. Pierwszy przełącznik pozwoliłby użytkownikom iPhone’a 12 Pro włączyć częstotliwość odświeżania 120 Hz, podczas gdy drugi przełącznik pozwoliłby iPhone’owi automatycznie dostosować się między 120 Hz a 60 Hz zgodnie z treścią wyświetlaną na ekranie.

Jeśli brzmi to znajomo, to dlatego, że iPad Pro od kilku lat obsługuje technologię wyświetlania ProMotion.

Sekcja Aparat w aplikacji Ustawienia widoczna tutaj również oferuje potencjalne spojrzenie na to, jak można wykorzystać skaner LiDAR w telefonie iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max do poprawy jakości obrazu. Istnieje przełącznik, który pozwala użytkownikom włączyć autofokus i wykrywanie obiektów ze wspomaganiem LiDAR dla fotografii wideo i nocnej.

Inne funkcje sugerowane przez ten ekran ustawień obejmują nagrywanie wideo 4K z prędkością 120 kl./s i 240 kl./s były wcześniej plotki. Istnieją również odniesienia do „Rozszerzonego trybu nocnego” i „Zaawansowanej redukcji szumów”.

Reklama

Jedną z ważnych rzeczy, o których należy pamiętać, jest to, że te zrzuty ekranu pochodzą z modelu iPhone’a 12 Pro Max do testów walidacji produkcji (PVT). Oznacza to, że funkcje można nadal złomować i zmieniać, zanim iPhone 12 zostanie oficjalnie wydany tej jesieni. Co więcej, zrzuty ekranu wskazują nawet, że nie wszystkie jednostki iPhone 12 PVT mają wszystkie te możliwości.

W aplikacji Ustawienia Apple radzi testerom, aby „sprawdzili, czy Twój model PVT obsługuje” takie funkcje, jak wysoka częstotliwość odświeżania i funkcje kamery specyficzne dla sprzętu. Oznacza to, że niektóre modele iPhone’a 12 Pro Max PVT są wyposażone w funkcje 120 Hz, a niektóre nie. Te ustawienia w dużej mierze potwierdzają relacja z maja.

To, czy iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max będą wyposażone w wyświetlacze 120 Hz, było punktem spornym w świecie plotek Apple. Te zrzuty ekranu sugerują, że Apple przynajmniej przetestował tę funkcję, chociaż jest prawdopodobne, że ostateczna decyzja została już podjęta wewnętrznie.

Rozmiar wycięcia w telefonie iPhone 12 Pro Max

Również dzisiaj EverythingApplePro podzielił się rzekomym prototypem „faktycznego iPhone’a 12 Pro Max”, o którym mowa w tweetach Prossera. Tutaj widzimy zbliżenie wyświetlacza i wycięcia, a rozmiar wycięcia pozostaje niezmieniony w porównaniu do iPhone’a 11 Pro Max.

Jedyną różnicą jest to, że pasek stanu pokazuje teraz AM lub PM obok czasu, co, jak twierdzi EverythingApplePro, jest możliwe dzięki większemu wyświetlaczowi o przekątnej 6,7 cala. Ciekawe jest również to, że zrzuty ekranu Prossera, które rzekomo pochodzą z iPhone’a 12 Pro Max PVT, nie pokazują AM ani PM na pasku stanu.

Oto obrazy udostępnione przez EverythingApplePro:

Co myślisz o tych plotkach? Dowiedz się wszystkiego, co wiemy o iPhone 12 i iPhone 12 Pro w naszym pełnym przewodniku tutaj.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nasze badanie pokazuje, że covid-19 może wpływać na dane biometryczne przez kilka tygodni po zakażeniu

Na początku pandemii badacze i twórcy urządzeń do noszenia rzucili się, aby sprawdzić, czy smartwatche i monitory fitness mógł wykryć covid-19. Teraz...

Genesis przedstawia Lead 300: nowy zestaw klawiatur

Genesis, popularny producent akcesoriów dla graczy, zaprezentował właśnie nowy zestaw klawiatur o oznaczeniu Lead 300. Produkt ten pozwala użytkownikom szybko odmłodzić wygląd swoich...

Great action movies to watch from John Wick’s co-stars and adversaries

“You get to work with two martial arts legends in this movie, Donnie and Hiroyuki ,” Looper interviewer Don Kaye...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!