Plotki głoszą, że w tym roku ramki iPada Pro staną się jeszcze cieńsze


Wciąż pojawia się więcej szczegółów na temat nadchodzącej odświeżenia iPada Pro. Nowy przeciek na Weibo twierdzi, że nowe iPady Pro będą miały zauważalnie cieńsze ramki niż kiedykolwiek wcześniej.

Według konta Natychmiastowe cyfrowe na Weibonie licząc metalowej krawędzi, oto rozmiary nowych ramek iPada Pro:

  • Ramki iPada Pro 11 cali: 7,12 mm
  • Ramki iPada Pro 12,9 cala: 7,08 mm

Jak zauważył MacPlotkito około 10% do 15% cieńszy niż obecna generacja modeli iPada Pro od 2018 roku. Powyższe zdjęcie to makieta stworzona przez naszego przyjaciela Podstawowy Apple Guy na Twitterze.

To twierdzenie jest zgodne z raportem z Bloomberga Marek Gurman, który powiedział w lipcu ubiegłego roku że Apple pracował nad sposobami zmniejszenia rozmiaru ramki iPada. Apple znacznie zmniejszyło w tym roku również rozmiar ramek iPhone’a w przypadku iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro max.

Oprócz mniejszych ramek oczekuje się, że nowe iPady Pro będą znacznie cieńsze niż ich poprzednicy – jak informowaliśmy po raz pierwszy w zeszłym miesiącu.

Reklama

Im więcej się dowiadujemy, tym bardziej jestem podekscytowany odświeżeniem iPada Pro. W przypadku urządzenia, które w zasadzie było tak samo od 2018 rNie mogę się doczekać, aż oficjalnie zobaczę, co Apple ma w zanadrzu w tym roku. Co z tobą?

Źródło obrazu: Podstawowy Apple Guy

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Unijna ustawa o sztucznej inteligencji nie chroni praworządności i przestrzeni obywatelskiej

Unia Europejska (UE) Ustawa o sztucznej inteligencji (AI). Jak wynika z oceny Europejskiego Centrum Prawa Non-Profit (ECNL), „nie chroni skutecznie praworządności i przestrzeni...

57-calowy Predator Z57 firmy Acer trafia do sprzedaży detalicznej

Dla tych, którzy nie są zadowoleni z rozdzielczości większości ultraszerokokątnych wyświetlaczy dostępnych na rynku, nowy dodatek firmy Acer do linii Predator powinien zadowolić...

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...
Advertisment