Plotka: nowy przycisk akcji pojawi się w całej ofercie iPhone’a 16


Przycisk Akcja po raz pierwszy zaprezentowany w iPhonie 15 Pro może stać się potężniejszy i rozszerzyć się na nowe urządzenia w przyszłym roku. Nowa plotka głosi, że wszystkie cztery modele iPhone’a 16 będą wyposażone w przycisk akcji. Apple podobno planuje także dodać więcej funkcjonalności do przycisku akcji i przejść na przycisk pojemnościowy zamiast mechanicznego.

Tę historię potwierdza Mosylejedyna zunifikowana platforma Apple. Jedynym rozwiązaniem jest Mosyle który w pełni integruje pięć różnych aplikacji na jednej platformie przeznaczonej wyłącznie dla Apple, umożliwiając firmom i szkołom łatwe i automatyczne wdrażanie, zarządzanie i ochronę wszystkich urządzeń Apple. Ponad 38 000 organizacji Wykorzystaj rozwiązania Mosyle aby codziennie automatyzować wdrażanie, zarządzanie i bezpieczeństwo milionów urządzeń Apple. Poproś o DARMOWE konto już dziś i odkryj, jak możesz uruchomić autopilota floty Apple w cenie, w którą trudno uwierzyć.

Plotki o iPhonie 16: mocniejszy przycisk akcji

Było przejście na przycisk półprzewodnikowy podobno dotyczy iPhone’a 15 Proale Apple podobno porzucił te plany o jedenastej godzinie. W czymś, co wydaje się być sagą, która nigdy się nie skończy, wygląda na to, że przejście z mechanicznych na pojemnościowe przyciski półprzewodnikowe powróci do łask w przyszłym roku w ofercie iPhone’a 16.

Dzisiejszy raport został opublikowany dnia MacPlotki przez osobę powiązaną z dość popularnym kontem przecieków z cyklu plotek na temat iPhone’a 15. W raporcie podkreślono, że nowe szczegóły pochodzą z informacji przedprodukcyjnych i plany Apple mogą ulec zmianie. Powtórzę: dokładnie to samo widzieliśmy w zeszłym roku.

Według raportu iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max będą wyposażone w przycisk akcji zamiast fizycznego przełącznika wyciszenia. Obecnie tylko iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max korzystają z przycisku akcji. iPhone 15 i iPhone 15 Plus nadal korzystają z klasycznego przełącznika wyciszenia.

Reklama

Oprócz rozszerzenia przycisku akcji na nowe modele iPhone’a i przejścia na konstrukcję pojemnościową, Apple podobno planuje również zwiększyć jego moc. Historia głosi, że nowy przycisk akcji będzie „działał podobnie do przycisku Home Touch ID w starszych modelach iPhone’a lub gładzika Force Touch w nowszych MacBookach”.

Nowy przycisk akcji będzie rzekomo mógł wykryć „zmiany ciśnienia” dzięki nowemu czujnikowi siły. W raporcie wspomniano także o „funkcji przełączania taktów”, ale „obecnie nie jest jasne”, co to oznacza.

Nie ma również żadnych szczegółów na temat dodatkowych funkcji, które można odblokować dzięki nowej konstrukcji pojemnościowej. Obecnie przycisk Akcja można przypisać tylko do jednej funkcji. Możliwe, że ulepszonej wersji przycisku można przypisać do wielu funkcji, powiązanych z wyzwalaczami pojedynczego naciśnięcia, podwójnego naciśnięcia i długiego naciśnięcia.

Według doniesień Apple „eksperymentował z różnymi rozmiarami przycisku akcji”. W testach przedprodukcyjnych niektóre modele iPhone’a 16 rzekomo zawierały przycisk akcji, który jest większy niż w iPhone’ie 15 Pro i „bardziej przypomina przyciski głośności”.

Dowiedz się więcej o iPhonie 16 Pro w naszym kompletny przewodnik tutaj.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsze filmy, które opuszczą Netflix, Max i nie tylko pod koniec lutego 2024 r

Luty dobiega końca i choć rok przestępny sprawia, że ​​jest on nieco dłuższy, wciąż zostało ledwo wystarczająco dużo czasu, aby obejrzeć...

9to5Mac Overtime: Wreszcie nowe iPady!

W tym tygodniu w 9to5Mac Overtime Jeff i Fernando omawiają nowe, ekscytujące szczegóły dotyczące nadchodzących iPadów, w tym nowe, supercienkie wymiary, zaktualizowane funkcje...

Wielu użytkowników Redditorów nienawidzi IPO Reddit

Jeśli jesteś pewnym rodzajem cynizmu, Zgłoszenie S-1 Reddita uruchamia dzwonki alarmowe. Jest wzmianka o r/WallStreetBets. (Właściwie w sumie pięć wzmianek.) Jest...
Advertisment