PlayStation 5 firmy Sony jest dostępne w Best Buy


PlayStation 5 jest niedostępne od ponad trzech miesięcy. Od tamtej pory tak było jeden z najtrudniejszych do kupienia gadżetów. Jeśli szukasz innego ujęcia, aby zdobyć tę konsolę, Best Buy ma Wersja cyfrowa PS5 i PS5 modele do zakupu.

Jeśli zamiast tego szukasz konsoli Xbox Series X / S, Best Buy uzupełnił dziś również asortyment konsol nowej generacji firmy Microsoft.


PlayStation 5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Reklama

Flagowa konsola nowej generacji Sony, zaczynająca się od 399,99 USD. Największą różnicą między obydwoma modelami jest to, że Digital Edition może grać tylko w gry cyfrowe, podczas gdy PS5 za 500 USD zawiera napęd dyskowy, umożliwiający granie zarówno w gry cyfrowe, jak i fizyczne.

Gdy już zdobędziesz PS5, będziesz chciał kupić kilka elementów na swoją konsolę. Niektóre z najpopularniejszych obecnie ekskluzywnych gier na PS5 obejmują Remake Demon’s Souls przez Bluepoint Games lub wersję PS5 Yakuza: Like a Dragon, który jest już dostępny na konsoli nowej generacji Sony.


Remake Demon’s Souls

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Remake gry z 2009 roku Dusze Demona by FromSoftware, przebudowany od podstaw przez Bluepoint Games.

Jeśli planujesz grać w lokalnym trybie współpracy z rodziną lub przyjaciółmi, dodatkowy kontroler DualSense może być również dobrym przedmiotem do odebrania.

Jedną rzeczą, którą również polecam, jest zakup roczne członkostwo w PlayStation Plus, ponieważ korzyści z posiadania subskrypcji są świetne dla użytkowników PS5. Przede wszystkim zapewnia dostęp do Kolekcja PlayStation Plus, ekskluzywny dodatek dla posiadaczy PS5, który zapewnia dostęp do tytułów „definiujących generację”, które zostały pierwotnie wydane na PS4, w tym Bloodborne, Osoba 5, i Uncharted IV: Kres Złodzieja.

Nie ma jeszcze sposobu na rozszerzenie pamięci SSD w PS5, ale Sony tak podobno rozszerzenie opcji na więcej pamięci SSD kiedyś tego lata. Ale jeśli chcesz przechowywać niektóre starsze tytuły PS4 na konsoli, aby nie używać ograniczonej przestrzeni dyskowej SSD, zdecydowanie radzę zakup zewnętrznego dysku twardego do przechowywania tych tytułów.


DualSense

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontroler zaprojektowany dla PS5, wyposażony w adaptacyjne wyzwalacze, wbudowany mikrofon i dotykowe technologie sprzężenia zwrotnego wewnątrz kontrolera.


Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dell współpracuje z Imbue w zakresie nowego klastra obliczeniowego AI wykorzystującego prawie 10 000 procesorów graficznych NVIDIA H100

Dell Technologies i Imbue, niezależna firma badawcza zajmująca się badaniami nad sztuczną inteligencją, zawarły umowę o wartości 150 milionów dolarów na budowę nowego,...

Renesas przedstawia pierwszą generację własnego 32-bitowego rdzenia procesora RISC-V przed konkurencją

Renesas Electronics Corporation, wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań półprzewodnikowych, ogłosiła dzisiaj, że zaprojektowała i przetestowała 32-bitowy rdzeń procesora oparty na otwartym standardzie architektury zestawu...

Apple ujawnia zwycięzców nagrody App Store Award 2023; nazywa generatywną sztuczną inteligencję „trendem roku”

Po dokuczanie finalistom na początku tego miesiąca Apple ujawniło pełną listę zwycięzców nagród App Store Award w roku 2023. AllTrails zdobyła koronę aplikacji...
Advertisment