Plany Sabre Nadchodzące ulepszenia „Ekspedycje: Gra MudRunner”.Witam wszystkich, Wyprawy: gra MudRunner jest oficjalnie niedostępna od kilku dni i chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim za otrzymane dotychczas opinie. Wszyscy w zespole są na pokładzie, oglądają transmisje, filmy i czytają Twoje komentarze i recenzje. Cieszymy się, że wielu z Was cieszy się Ekspedycjami i tym, co próbuje osiągnąć, chociaż zdajemy sobie sprawę i rozumiemy, że niektórzy z Was nie są zadowoleni z obecnego stanu gry.

Nasze obecne priorytety
Niektóre z Waszych najczęściej powtarzających się opinii dotyczą interfejsu użytkownika/UX. Nie jesteśmy w stanie zmienić tego w ciągu jednej nocy, ale obecnie jest to główny punkt zainteresowania zespołu i zostanie on ulepszony poprzez kilka aktualizacji. Nasza pierwsza aktualizacja jest publikowana z tym komunikatem i ma na celu wprowadzenie natychmiastowych ulepszeń. Ciężko pracujemy również nad raportami błędów, a aktualizacja z 7 marca wprowadza wiele poprawek w oparciu o Wasze opinie. Zapewniamy, że w nadchodzących aktualizacjach będziemy nadal eliminować tyle problemów technicznych, ile się da. Zauważyliśmy także wiele próśb o wprowadzenie trybu fotograficznego w Ekspedycjach i z radością dodaliśmy go w dzisiejszej aktualizacji. Potrzebowało tylko kilku dodatkowych dni gotowania!

O trybie kooperacji

Tryb współpracy, o którym mówiliśmy przed premierą, zostanie dodany jako bezpłatna aktualizacja w nadchodzących miesiącach, w ramach naszych regularnych aktualizacji wprowadzających do gry nową zawartość i funkcje, w taki sam sposób, w jaki wspieraliśmy SnowRunner później premiera w 2020 roku. Kooperacja jest ważną funkcją zarówno dla weteranów MudRunnera, jak i nowicjuszy. Dlatego też chcemy, aby rozgrywka wieloosobowa w Ekspedycjach była jak najbardziej dopracowana, co oznacza, że ​​zajmie to kilka dodatkowych miesięcy.

Informacje o zawartości Ekspedycji
Naszymi zamierzeniami w przypadku Ekspedycji było dostarczenie tej samej ilości treści co SnowRunner, ale z nowym podejściem z nieutwardzonymi terenami, dostępem do nowych gadżetów i skupieniem się na eksploracji. Do tej pory Ekspedycje obejmują 80 misji i ponad 120 aktywności pobocznych, rozmieszczonych na 9 różnych mapach zlokalizowanych w 3 różnych regionach. W grze dostępnych jest ponad 30 km² terenu, który jest taki sam jak SnowRunner w chwili premiery. Oprócz tego planujemy dodać wiele nowej zawartości, misji, pojazdów, narzędzi, specjalistów, map i nie tylko. Jeśli jesteś ciekawy, obejrzyj poniższy zwiastun przepustki rocznej i edycji:

Reklama

Informacje o wsparciu SnowRunner

Na koniec, dla tych z Was, którzy martwią się przyszłością SnowRunnera, chcemy jasno powiedzieć, że Ekspedycje oferują inne doświadczenia, skupione na eksploracji i nie mają na celu w żaden sposób zastąpić SnowRunnera. Obie gry otrzymają aktualizacje, zawartość i poprawki w ciągu roku i mamy nadzieję, że obie gry przypadną wam do gustu ze względu na to, co mają do zaoferowania.

Pierwsza aktualizacja już dostępna
Nasza pierwsza aktualizacja jest już dostępna na PC, a w tym tygodniu pojawi się na konsolach, po przejściu przez nas certyfikacji. Poniżej znajdziesz informacje o łatce. To dopiero pierwsza z długiej serii aktualizacji, więc prosimy o przesyłanie komentarzy! Można nas znaleźć tutaj, a także w mediach społecznościowych i Niezgoda. Nasze wsparcie jest również gotowy pomóc tutaj.

Do zobaczenia wkrótce po nową aktualizację.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment