Pixel 6 i Pixel 6 Pro są wyposażone w zupełnie nowe aparaty


Dzisiaj na wydarzeniu Pixel Fall Launch, po wielu zapowiedziach i przeciekach, Google w końcu ogłosiło wszystkie szczegóły dotyczące Pixel 6 i Pixel 6 Pro. Niektóre z największych zmian w tych nowych flagowych telefonach od Google to zaktualizowane moduły aparatu. Telefony Pixel od dawna były mistrzami fotografii smartfonowej, ale Google od dłuższego czasu spoczywa na laurach, przy użyciu tego samego 12,2-megapikselowego czujnika Sony IMX363 od Pixela 3 do Pixela 5 i 5A.

Teraz główne kamery Pixel 6 i 6 Pro zawierają 50-megapikselowy czujnik, który jest większy niż jego poprzednicy i zbiera obrazy do 12,5-megapiksela. Google twierdzi, że może przechwycić 150 procent więcej światła niż Pixel 5. Zgodnie z instrukcją iPhone’a, oba Pixele są wyposażone w ultraszerokie obiektywy z 12-megapikselowymi czujnikami, a 6 Pro dodaje trzeci, teleobiektyw z 4-krotnym zoomem optycznym w połączeniu z rozdzielczością 48 megapikseli. Z przodu kamera do selfie Pixel 6 ma 8 megapikseli z 84-stopniowym polem widzenia, podczas gdy 6 Pro ma 11,1 megapiksela i 94 stopnie, co ułatwia grupowe selfie.

Konfiguracja tylnej kamery jest dość odejściem od poprzednich Pixels, w których standardowy sprzęt kamer Pixel pozwolił Google skupić się bezpośrednio na optymalizacji oprogramowania. Niektóre iteracje Pixela dodały lub usunęły dodatkowy obiektyw lub dwa, ale każda z nich opierała się głównie na funkcjach obliczeniowych.

Te zmiany oprogramowania przyniosły również nowe funkcje do Pixel 6 i 6 Pro. Google twierdzi, że przeprojektowany tryb portretowy może lepiej renderować różne odcienie skóry szerszych, bardziej zróżnicowanych grup ludzi. To, co Google nazywa Face Unblur, obiecuje wykorzystać wiele obrazów zarejestrowanych przy każdym naciśnięciu migawki, aby zachować ostrość twarzy, nawet podczas fotografowania ruchu. Tryb ruchu jest przeznaczony do rejestrowania dynamicznych ujęć i długich czasów ekspozycji, w celu uzyskania estetyki, takiej jak smugi świateł samochodu w nocnym krajobrazie lub panoramowanie poruszającego się obiektu, aby rozmyć tło i dać poczucie prędkości. Na koniec Magic Eraser spróbuje usunąć rozpraszające obiekty i bombowce ze Zdjęć Google.


Reklama

Magic Eraser może automatycznie usuwać niechciane obiekty z tła.
GIF: Google

Magic Eraser brzmi trochę jak dawno porzucona koncepcja ogrodzenia z ogniw łańcucha, teraz wskrzeszony w bardziej osiągalnej formie. Google zaprezentowało automatyczne usuwanie obiektów na Google I/O 2017, sześć miesięcy przed premierą Pixela 2, ale nigdy nie dotarło do urządzenia. Pozornie zapomniany i po cichu pozostawiony przez Google. Chociaż od tego czasu jest to studium przypadku dla mentalności Google na pierwszym miejscu, wygląda na to, że jej wersja jest teraz żywa w Pixel 6 i Zdjęciach Google.

Rozwijanie… dodajemy więcej do tego posta, ale możesz śledzić wraz z naszym Blog na żywo z wydarzenia Pixel 6 aby otrzymywać wiadomości jeszcze szybciej.


Związane z:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy powinieneś kupić AirPods Pro?

AirPods Pro to jedne z najpopularniejszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek na rynku. Po wprowadzeniu w październiku 2019 r. AirPods Pro stały się niezbędnym...

Meta zamyka jedną ze swoich największych gier VR — ale tylko dla posiadaczy Quest 1

W tym samym czasie Meta podniosła cenę swoich zestawów słuchawkowych Quest 2ogłosił również, że kończy obsługę Quest 1 dla Populacja 1,...

Najlepsze książki, komiksy i nie tylko Neila Gaimana

W tym tygodniu Netflix adaptacja Neila Gaimana Piaskun debiutuje. To było długa, długa droga za adaptację legendarnego komiksu oraz Zaangażowanie...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!