Pioneer rozszerza linię amplitunerów AVR o nowe amplitunery 7.2 i 5.2 kanałowe


Pioneer, marka zarządzana obecnie przez VOXX Consumer, zaprezentowała dwa nowe zintegrowane amplitunery audio-wideo, wyposażone we wszystkie najnowsze technologie dla kina domowego. Nowe amplitunery VSX-835 i VSX-535 to dwa mile widziane dodatki do oferty kina domowego Pioneer, dodające takie funkcje, jak obsługa Dolby Atmos, zaktualizowane złącze HDMI 2.1 dla źródeł 8K/4K Ultra HD z HDR, kalibracja pomieszczenia i zaktualizowana łączność bezprzewodowa Bluetooth.

Pioneer, marka zarządzana obecnie przez VOXX Consumer, zaprezentowała dwa nowe zintegrowane amplitunery audio-wideo, wyposażone we wszystkie najnowsze technologie dla kina domowego. Nowe amplitunery VSX-835 i VSX-535 to dwa mile widziane dodatki do oferty kina domowego Pioneer, dodające takie funkcje, jak obsługa Dolby Atmos, zaktualizowane złącze HDMI 2.1 dla źródeł 8K/4K Ultra HD z HDR, kalibracja pomieszczenia i zaktualizowana łączność bezprzewodowa Bluetooth.

Po klęsce Pioneera/Onkyo w Japonii w 2021 roku firma VOXX International Corporation ogłosiła, że ​​jej spółka zależna będąca w całości jej własnością, Premium Audio Company, nabył określony majątek działalności audio/wideo Onkyo Home Entertainment Corporation. Od tego momentu Premium Audio jest właścicielem produktów, własności intelektualnej i marek Onkyo i Integra, a także promuje i sprzedaje marki Pioneer i Pioneer Elite na całym świecie, z wyjątkiem Chin.

Zatem dobrze jest widzieć zapowiedzi nowych produktów Pioneera, szczególnie w tej kategorii kina domowego, która przeżywa ekspansję na wielu rynkach, które zostały ożywione po globalnej pandemii. Szczególnie dlatego, że te nowe produkty oferują mocne połączenie funkcji w cenach podstawowych: VSX-835 za 499 USD i VSX-535 za 379 USD.

Nowy Pioneer VSX-835 wyróżnia się najnowszą technologią do kina domowego i gier z certyfikatem IMAX Enhanced, Dolby Atmos i Dolby surround, DTS Virtual:X, HDMI 2.1 z obsługą źródeł 8K/4K Ultra HD i strumieniowaniem Bluetooth. Funkcje te uzupełnia możliwość kalibracji systemów przez właścicieli do dostępnej przestrzeni oraz konfiguracji głośników 7.2 lub 5.2.2 za pomocą własnego oprogramowania Pioneera MCACC Auto Room Tuning.

Drugi model, Pioneer VSX-535, to wzmacniacz 5.2, ale dekoduje także źródła Dolby Atmos i Dolby surround, a także obsługuje HDMI 2.1 i przesyłanie strumieniowe Bluetooth, będąc w stanie obsłużyć najwyższą jakość rozdzielczości 4K/120 Hz i 8K. VSX-535 można również idealnie skalibrować do przestrzeni i konfiguracji głośników za pomocą opatentowanego oprogramowania MCACC Auto Room Tuning.

Reklama

Zarówno Pioneer VSX-835, jak i VSX-535 oferują najnowsze rozwiązania w zakresie przetwarzania HDMI, w tym transmisję sygnału 4K 120 Hz, zapewniającą najwyższą jakość gier. VS835 zapewnia także potężny obraz i dźwięk HDR dzięki cyfrowo zremasterowanej zawartości IMAX. Tryb ulepszony IMAX jest skrupulatnie zoptymalizowany pod kątem zgodności z rygorystycznymi standardami wydajności dotyczącymi koloru, jasności, kontrastu i wierności dźwięku. Pełna obsługa wideo HDR (High Dynamic Range) obejmuje HDR10, HLG, Dolby Vision i BT.2020 w obu modelach. Dodatkowo obsługiwana jest także przestrzeń kolorów 4:4:4.

VSX-835 i VSX-535 oferują 4 wejścia i 1 wyjście (eARC) HDMI I/O, MAIN OUT i SUB OUT z obsługą ARC, przesyłają wideo 4K/60p i HDR z odtwarzacza do kompatybilnego telewizora i projektora; a wszystkie terminale są zgodne z HDCP 2.2.

VSX-835 obsługuje DTS:X i automatycznie dostosowuje dźwięk do istniejących kanałów i konfiguracji głośników, więc nie jest wymagany żaden określony układ głośników. Podnosząc stawkę, DTS Virtual:X dodaje dopracowany, trójwymiarowy dźwięk bez głośników wysokich i tylnych. Dolby Atmos Height Virtualizer pozwala także użytkownikom doświadczyć wciągającego dźwięku bez dodatkowych głośników.

Automatyczne dostrajanie pomieszczenia MCACC (Multi-Channel ACoustic Calibration system) wykorzystuje niestandardowy mikrofon do automatycznej kompensacji różnic w wielkości, poziomie i odległości głośników oraz wyrównuje reakcję, dzięki czemu użytkownicy mogą uzyskać najlepszą możliwą wydajność w swoich rzeczywistych pomieszczeniach.

www.voxxintl.com/consumer

www.premiumaudioco.com

www.pioneerhomeusa.com | www.pioneer-av.comSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

24-calowy iMac M3 zaczyna się od 1199 USD, a do tego sprzęt Anker MagSafe i akcesoria Satechi Mac

Najlepsze oferty z piątku pojawiają się na pierwszych stronach gazet Nowy 24-calowy iMac M3 firmy Applektóry się zaczyna z 1199 dolarów. Dołącza...

Oto każda postać Hades 2, o której wiemy z testu technicznego

Hades 2 jest wciąż we wczesnej fazie testów, ale gra wygląda dobrze. Naprawdę dobre. W środę deweloper Supergiant Games wypuściło...

Apple wycofuje WhatsApp i Threads z App Store w Chinach [U: Signal and Telegram]

Aktualizacja: Zarówno Signal, jak i Telegram zostały również usunięte pod naciskiem Chin. Oświadczenie Apple w historii. Na prośbę chińskiego rządu Apple usunął dwie...
Advertisment