Pierwszy zwiastun filmu Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera debiutuje w DC FanDome


Po latach kampanii ze strony fanów, Zacka Snydera Liga Sprawiedliwych ujrzy światło dzienne – i dzisiejszą premierę miał zwiastun pierwszej wersji reżyserskiej wersji.

Snyder przyniósł zwiastun swojego panelu w DC FanDome, miniaturową wersję hali H San Diego Comic-Con’s dla fanów DC i Warner Bros. filmy. Zwiastun jest ustawiony na „Alleluja” Leonarda Cohena i podąża za różnymi członkami zespołu, którzy powoli się spotykają. Fani Snydera, którzy chcieli więcej Cyborga Raya Fishera, więcej Supermana, Darkseida i ogólnie bardziej Snydera, powinni być zadowoleni. Snyder potwierdził również, że jego wersja zostanie wydana w czterech częściach, a każda część będzie trwała godzinę. Zespół pracuje również nad planem dystrybucji dla krajów, w których HBO Max nie jest dostępne.

Z pewnością jeden z najbardziej oczekiwanych paneli tego wydarzenia, Snyder wykorzystał swój czas i zwiastun, aby opowiedzieć o tym, jak jego wersja filmu może różnić się od oryginalnej wersji. Na przykład Snyder powiedział Fisherowi, że „Cyborg jest sercem filmu” i spaja wszystkie sprawy zespołowi. Snyder pierwotnie odszedł od Liga Sprawiedliwych po śmierci córki. Warner Bros. zatrudnił reżysera Jossa Whedona – który został już zwerbowany do pomocy przy scenariuszu przepisuje na wcześniejszym etapienadzorować powtórki.

Po premierze filmu fani nie zgadzali się z bardziej komediowym tonem Whedona. Kampania rozpoczęła się niedługo po premierze filmu dla Warner Bros. to dostarczyć „cięcie Snydera”. Wersja Snydera nie otrzyma kinowej premiery, ale jest zaplanowana bądź ekskluzywny dla HBO Max – sprytne posunięcie dla WarnerMedia, które obecnie próbuje skalować bazę abonentów HBO Max.

„Chcę podziękować HBO Max i Warner Brothers za ten odważny gest wspierania artystów i umożliwienia realizacji ich prawdziwych wizji. Specjalne podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w ruch SnyderCut za urzeczywistnienie tego ”- powiedział Snyder w oświadczeniu ogłaszającym majowe wiadomości.

Justice League Zacka Snydera trafi do HBO Max w 2021 roku, ale nie ma jeszcze dokładnej daty.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nasze badanie pokazuje, że covid-19 może wpływać na dane biometryczne przez kilka tygodni po zakażeniu

Na początku pandemii badacze i twórcy urządzeń do noszenia rzucili się, aby sprawdzić, czy smartwatche i monitory fitness mógł wykryć covid-19. Teraz...

Genesis przedstawia Lead 300: nowy zestaw klawiatur

Genesis, popularny producent akcesoriów dla graczy, zaprezentował właśnie nowy zestaw klawiatur o oznaczeniu Lead 300. Produkt ten pozwala użytkownikom szybko odmłodzić wygląd swoich...

Great action movies to watch from John Wick’s co-stars and adversaries

“You get to work with two martial arts legends in this movie, Donnie and Hiroyuki ,” Looper interviewer Don Kaye...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!