Pierwszy występ The Sphere wygląda na oszałamiający spektakl


U2 zagrał pierwszy w historii koncert w Las Vegas Sphere – ogromnym obiekcie w kształcie kopuły, otoczonym ponad milionem diod LED. Koncert, występ na żywo skupiony wokół działalności zespołu Achtung, kochanie album, był także pierwszym z serii występów, które zespół zagra w tym miejscu do końca grudnia. W chwili pisania tego tekstu najtańsze bilety na przedstawienia, które jeszcze się nie wyprzedały, zaczynają się od około 400 dolarów.

Z filmów publikowanych w mediach społecznościowych wynika, że ​​występy w The Sphere mogą zapierać dech w piersiach, prawdopodobnie bardziej niż trochę przyprawiające o mdłości i niewątpliwie drogie w produkcji.

A recenzja w New York Timesa mówi, że podczas koncertu na przemian pojawiały się gigantyczne, odlotowe efekty wizualne rozciągające się po kopułowym wyświetlaczu i bardziej standardowy pokaz zbliżeń zespołów na ekranie koncertowym. Z filmu na YouTube przedstawiającego pierwszą piosenkę „Zoo Station” wynika, że ​​program rozpoczął się od tej drugiej:

Czasami jednak sytuacja wymykała się spod kontroli, a szalone animacje rozciągały się na cały ekran w sposób, który musiał całkowicie dezorientować nasze jaszczurcze mózgi. Ludzie byli sprawiedliwi tracąc to. I nie mogę powiedzieć Obwiniam ich:

Wystarczy spojrzeć na tę część, podczas której zespół grał „The Fly”, a cały tekst zamienia się w tunel rozciągający się aż do nieba:

Ten film z Casinocompwallet na TikTok pokazuje, jak faktycznie wyglądają diody LED. Mówi Sphere Entertainment każdy z tych krążków zawiera 48 diod, jest oddalony od siebie o około osiem cali i może wyświetlać 256 milionów kolorów:

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple podkreśla tryb portretu inteligentnego w nowej reklamie iPhone’a 15

Po udostępnieniu filmu promującego funkcję Personal Voice wprowadzoną w tym roku w iOS 17, Apple opublikowało kolejny film na swoim kanale YouTube. ...

Najlepsza podklasa Łotra, atuty i przewodnik po budowie BG3

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Łobuz specjalizuje się w ukrywaniu się...

Najlepsza podklasa Rangera BG3, atuty i przewodnik po budowie

Wrota Baldura 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. A Leśniczy to wojownik, który potrafi walczyć...
Advertisment