Pierwsze bezprzewodowe słuchawki Sonos konkurujące z AirPods Max


Minęło dużo czasu od pierwsze plotki na temat Sonosafirma znana z głośnikipracując na słuchawkach. W ciągu ostatnich kilku miesięcy pogłoski te stały się częstsze, a teraz w końcu mamy potwierdzenie tych plotek – w pewnym sensie. To dlatego, że do sieci właśnie wyciekły zdjęcia nowych słuchawek bezprzewodowych Sonos Ace.

Słuchawki bezprzewodowe Sonos Ace

Jak zauważył Krawędźsłuchawki zostały omyłkowo opublikowane przez Schuurmana, autoryzowanego partnera Sonos. Z obrazów wynika, że ​​słuchawki mają fizyczne przyciski na obu muszlach oraz przełącznik. Projekt jest nieco podobny do AirPods Max firmy Applez cienkimi, regulowanymi łodygami, które sprawiają wrażenie wykonanych z metalu.

Kolejne zdjęcie, które wyciekło, pokazuje, co znajduje się w pudełku nowych słuchawek bezprzewodowych Sonos Ace. Są dostarczane w etui ochronnym z kablem USB-C, adapterem 3,5 mm i małym, tajemniczym czarnym pudełkiem.

Specyfikacje techniczne pozostają na razie niejasne. Jedyne, co wiemy na pewno, to to, że słuchawki będą miały głęboką integrację z Głośniki Sonosa. W raporcie wspomniano, że „właściciele Soundbary Sonos będzie można na przykład słuchać dźwięku z telewizora na słuchawkach”.

Poprzednie plotki sugerowały, że bezprzewodowe słuchawki Sonos będą kosztować około 450 dolarów. Na stronie internetowej Schuurmana można je znaleźć za 403,58 euro, co potwierdza te pogłoski. Dla porownania, AirPods Max firmy Apple kosztują 549 dolarów – chociaż można je znaleźć niższe ceny w innych sklepach.

Reklama
Oto spojrzenie na pierwsze bezprzewodowe słuchawki Sonos, które mogą konkurować z AirPods Max

Co ciekawe, na stronie Schuurmana znajduje się również lista Sonos Roam 2. Dla niezaznajomionych: Roam to przenośny głośnik firmy Sonos który został wydany w 2021 roku. As Sonos wkrótce wypuści nową aplikację 7 majabyć może jeszcze w tym tygodniu firma oficjalnie ogłosi swoje nowości.

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment