Pierwsze akcesoria Qi2 do iPhone’a 15 pojawią się „w okresie świątecznym”


iPhone 15 to pierwszy smartfon na rynku obsługujący bezprzewodowe ładowanie Qi2. Dostępnych jest już więcej szczegółów na temat tego, co dokładnie to oznacza. Konsorcjum na rzecz zasilania bezprzewodowego ogłoszony dzisiaj, że pierwsze ładowarki magnetyczne Qi2 pojawią się „w sam raz na sezon świąteczny” w tym roku.

Qi2 już wkrótce, począwszy od iPhone’a 15

Mamy pokryte Qi2 trochę w ciągu zeszłego roku. Istota sytuacji jest taka, że ​​Qi2 to druga wersja standardu ładowania bezprzewodowego Qi i opiera się wyłącznie na magnesach. Podobnie jak opatentowany przez Apple system ładowania MagSafe, Qi2 umożliwia ładowanie bezprzewodowe o mocy do 15 W – a także wszystkie inne zalety ładowania magnetycznego. Obejmuje to między innymi lepszą wydajność i łatwiejsze wyrównanie.

The iPhone 15 będzie pierwszy smartfon obsługujący akcesoria Qi2, w czym Apple odegrał kluczową rolę opracowanie nowego standardu. Najłatwiej to wyjaśnić, że Qi2 jest w zasadzie „ogólną” wersją MagSafe.

Na dzień dzisiejszy jedynym sposobem na odblokowanie pełnego bezprzewodowego ładowania 15 W w telefonie iPhone 15 jest użycie akcesorium z certyfikatem MagSafe. Korzystanie z ładowania bezprzewodowego innego niż MagSafe osiąga maksymalną moc ładowania bezprzewodowego 7,5 W. Jednak gdy pojawią się pierwsze akcesoria Qi2, użytkownicy iPhone’a 15 będą mogli ładować z mocą 15 W, korzystając z dowolnego akcesorium z certyfikatem Qi2.

Dzisiejsza wiadomość jest taka, że ​​pierwsze akcesoria Qi2 od m.in Belkina, MophieI Kotwica znajdują się w końcowej fazie certyfikacji. Według konsorcjum Wireless Power Consortium będą one dostępne „w okresie świątecznym”. WPC twierdzi, że w sumie „ponad 100 urządzeń” znajduje się w fazie testów lub czeka w kolejce do testów certyfikacyjnych.

Reklama

Idealnie oznacza to, że użytkownicy iPhone’a 15 wkrótce będą mieli więcej możliwości odblokowania bezprzewodowego ładowania magnetycznego przy pełnej prędkości 15 W. Do tego te dodatki powinien być tańsze niż akcesoria z certyfikatem MagSafe. Czas pokaże, czy to rzeczywiście się powiedzie, ale znowu jest to idealny wynik premiery Qi2.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Na zdjęciu dysk SSD Corsair MP600 Micro M.2-2242

Corsair zaprezentował MP600 Micro, dysk SSD M.2 NVMe w formacie M.2-2242 (o długości 42 mm), który jest nieco większy od dysku MP600 Mini...

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...
Advertisment