Pierwsza wieloosobowa beta gry Halo Infinite rozpoczyna się 29 lipca


Pierwszy Aureola nieskończona Techniczny podgląd multiplayera rozpocznie się jutro, 29 lipca. Beta potrwa do niedzieli 1 sierpnia, oferując krótką szansę dla osób zaproszonych do testowania Aureola nieskończonaaspekty gry wieloosobowej. To pierwsza z wielu zapowiedzi technicznych dla Aureola nieskończona, ponieważ Microsoft przygotowuje się do uruchomienia darmowego trybu gry wieloosobowej jeszcze w tym roku.

Pierwsza zapowiedź obejmie testowanie rozgrywki z botami AI, z areną botów do „zbierania opinii na temat zachowania botów i wydajności online”. według 343 Industries. Ta arena będzie zawierać tryb Slayera na trzech mapach oraz różnorodne wyzwania przez cały weekend. „Boty nadal mają swoje dziwactwa, dlatego latamy z nimi, ale z pewnością nie są popychaczami. Bądź przygotowany”, ostrzega 343 Industries.

Reklama

Nowa mapa Live Fire dla Halo Infinite.

Gracze będą mogli również wypróbować część Ćwiczeń Broni w Aureola nieskończona w ten weekend. To sposób na przetestowanie broni przed wejściem do bitwy na arenie, na prostej strzelnicy. Do przetestowania będzie wiele rodzajów broni, w tym snajperki, pistolety, klasyczny igłowiec i MA40 AR.

343 Industries testuje również interfejs użytkownika gry Halo Infinite, w tym sposób, w jaki gracze odblokowują przepustki bitewne, wchodzą w interakcję z wyzwaniami i korzystają ze sklepu w grze. „Ten podgląd techniczny będzie zawierał skróconą przepustkę bojową i niewielką część opcji dostosowywania planowanych do premiery” — twierdzi 343 Industries.

Testy te obejmą również nową aplikację internetową i mobilną Halo Waypoint, w której możesz dostosować spartańczyka lub wyświetlić postępy i wyzwania w przepustce bitewnej.

343 Industries planuje udostępnić więcej szczegółów na temat Aureola nieskończona podgląd techniczny podczas transmisji na żywo później dzisiaj o 17:00 ET / 2PM PT. Jeśli jesteś zainteresowany testowaniem Aureola nieskończona wtedy będziesz musiał zarejestruj się, aby zostać Insiderem Halo.

Aureola nieskończonaTryb wieloosobowy zostanie uruchomiony wraz z kampanią jeszcze w tym roku i będzie darmową częścią gry, dostępną dla każdego na Xbox lub PC. Gra będzie działać w tym trybie z prędkością do 120 klatek na sekundę na Xbox Series X i oferuje klasyczne tryby gry, takie jak przechwytywanie flagi, z nowymi umiejętnościami, takimi jak używanie haka do podnoszenia obiektów.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nie tak ProMotion: aplikacje innych firm ograniczone do animacji 60 Hz na iPhonie 13 Pro

Jedna z największych nowych funkcji dostępnych wyłącznie w iPhone 13 Pro oraz iPhone 13 Pro Max w tym roku włączono wyświetlacze o wysokiej...

Projekt aparatu w podobno Galaxy S22 Ultra jest zagadkowy

Jest piątek, jesień, powiew (miejmy nadzieję) w powietrzu i są świeże, powiedziałbym niedorzeczne, rendery oczekiwanego przez Samsunga Galaxy S22 Ultra. ...

Recenzja: Przysięga Leder Games to jedna z najlepszych gier planszowych roku

Tablice Ouija są zabawne, ponieważ zachęcają do wspólnego złudzenia. Jeśli ja nie poruszam planszetą, a ty też nią nie poruszasz,...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!