Pierwsza generacja Surface Headphones od Microsoftu spadła do najniższej jak dotąd ceny


Słuchawki Surface pierwszej generacji firmy Microsoft wydane w 2018 roku i mimo że mają trzy lata, są nadal dobrym rozwiązaniem, jeśli szukasz pary słuchawek z redukcją szumów. Zwykle 250 USD Woot ma obecnie umowę na ten model, obniżając cenę do 111 dolarów.


Słuchawki Microsoft Surface (pierwsza generacja)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Słuchawki Surface pierwszej generacji zadebiutowały w 2018 roku i zapewniają dobrą wydajność bezprzewodową i doskonałą redukcję szumów.

Reklama

Apple MacBook Pro z procesorem M1 jest jednym z najlepszych laptopów w swoim przedziale cenowym. Możesz kupić laptopa Apple z końca 2020 roku, który jest wyposażony w 256 GB pamięci SSD, za 1200 USD (99 USD zniżki) już teraz na Amazonka i Zdjęcie B&H.


Apple MacBook Pro z M1

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Model MacBook Pro z końca 2020 r. To flagowy laptop Apple, który jest teraz zasilany niestandardowym układem krzemowym giganta technologicznego o nazwie M1.

Najnowszy flagowy produkt Apple do noszenia, Apple Watch Series 6, został wydany w zeszłym roku. Ten zegarek zawiera więcej czujników niż poprzednie wersje gamy urządzeń do noszenia tego giganta technologicznego, w tym czujnik, który pozwala wykryć poziom tlenu we krwi.

Możesz pobrać Rozmiar 44 mm z GPS w kolorze gwiezdnej szarości w Amazon za 380 USD, czyli najniższa jak dotąd cena tej konfiguracji.


Apple Watch Series 6 (44 mm, GPS)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy flagowy produkt Apple do noszenia ma zawsze aktywny wyświetlacz i nowe czujniki, które umożliwiają monitorowanie poziomu tlenu we krwi.

Amazon’s Fire TV Cube, który został wprowadzony na rynek w 2018 roku i jest prawdziwym produktem wielofunkcyjnym, łączącym funkcje Echo i Fire TV. Woot sprzedaje używany Fire TV Cube pierwszej generacji z pilotem Alexa Voice drugiej generacji za 40 USD. Urządzenie jest opisane jako „w bardzo dobrym” stanie, a zamówienia są realizowane przez Amazon, firmę macierzystą Woot.


Amazon Fire TV Cube (2018, używany)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Wielofunkcyjny dekoder, który łączy w sobie funkcje dostępne w inteligentnych głośnikach Amazon Fire TV i Echo.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Rząd wyznacza badaczy do analizy oprogramowania Post Office Capture używanego przed programem Horizon

Rząd powołuje wyspecjalizowanych śledczych, aby zbadali, czy oprogramowanie poczty używane w latach 90. XX wieku – przed wprowadzeniem kontrowersyjnego systemu Horizon – mogło...

Zniżki na iPhone’a doprowadziły do ​​52% wzrostu sprzedaży w Chinach

Doprowadził do spadku sprzedaży Jabłko zaoferować znaczącemu urzędnikowi iPhone'a zniżki w Chinya z dzisiejszego nowego raportu wynika, że ​​taka taktyka się opłaca. Oficjalne dane...

Skandal w urzędzie pocztowym: dochodzenie policji Met ma zasięg ogólnokrajowy

Metropolitan Police potwierdziła, że ​​wszczyna ogólnokrajowe dochodzenie w sprawie skandalu związanego z pocztą, chociaż może minąć co najmniej dwa lata, zanim jakiekolwiek osoby...
Advertisment