Pierwsza generacja Surface Headphones od Microsoftu spadła do najniższej jak dotąd ceny


Słuchawki Surface pierwszej generacji firmy Microsoft wydane w 2018 roku i mimo że mają trzy lata, są nadal dobrym rozwiązaniem, jeśli szukasz pary słuchawek z redukcją szumów. Zwykle 250 USD Woot ma obecnie umowę na ten model, obniżając cenę do 111 dolarów.


Słuchawki Microsoft Surface (pierwsza generacja)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Słuchawki Surface pierwszej generacji zadebiutowały w 2018 roku i zapewniają dobrą wydajność bezprzewodową i doskonałą redukcję szumów.

Reklama

Apple MacBook Pro z procesorem M1 jest jednym z najlepszych laptopów w swoim przedziale cenowym. Możesz kupić laptopa Apple z końca 2020 roku, który jest wyposażony w 256 GB pamięci SSD, za 1200 USD (99 USD zniżki) już teraz na Amazonka i Zdjęcie B&H.


Apple MacBook Pro z M1

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Model MacBook Pro z końca 2020 r. To flagowy laptop Apple, który jest teraz zasilany niestandardowym układem krzemowym giganta technologicznego o nazwie M1.

Najnowszy flagowy produkt Apple do noszenia, Apple Watch Series 6, został wydany w zeszłym roku. Ten zegarek zawiera więcej czujników niż poprzednie wersje gamy urządzeń do noszenia tego giganta technologicznego, w tym czujnik, który pozwala wykryć poziom tlenu we krwi.

Możesz pobrać Rozmiar 44 mm z GPS w kolorze gwiezdnej szarości w Amazon za 380 USD, czyli najniższa jak dotąd cena tej konfiguracji.


Apple Watch Series 6 (44 mm, GPS)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy flagowy produkt Apple do noszenia ma zawsze aktywny wyświetlacz i nowe czujniki, które umożliwiają monitorowanie poziomu tlenu we krwi.

Amazon’s Fire TV Cube, który został wprowadzony na rynek w 2018 roku i jest prawdziwym produktem wielofunkcyjnym, łączącym funkcje Echo i Fire TV. Woot sprzedaje używany Fire TV Cube pierwszej generacji z pilotem Alexa Voice drugiej generacji za 40 USD. Urządzenie jest opisane jako „w bardzo dobrym” stanie, a zamówienia są realizowane przez Amazon, firmę macierzystą Woot.


Amazon Fire TV Cube (2018, używany)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Wielofunkcyjny dekoder, który łączy w sobie funkcje dostępne w inteligentnych głośnikach Amazon Fire TV i Echo.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowy kontrakt z WGA zmieni sposób działania Hollywood

(Ujawnienie: The Verge redakcja jest również zrzeszona w Writers Guild of America, East.)WGA opublikowała dziś wieczorem podsumowanie kontraktu i to historyczne. Najbardziej błyskotliwe...

Strajk Gildii Pisarzy Amerykańskich zakończy się o północy

Po prawie pięciomiesięcznym strajku Writers Guild of America (WGA) każe swoim członkom opuścić znaki pikiety. W swoim poście WGA podała, że ​​jej...

Nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch: jak to wygląda i działa

Wraz z systemem watchOS 10 dostępna jest przeprojektowana aplikacja Pogoda, która wygląda świetnie, zawiera więcej wskaźników pogodowych i lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch...
Advertisment