Pierwsza aktualizacja Threads ląduje na iPhonie z bardzo aktualną poprawką dla iOS 17


Tydzień po uruchomieniu Meta wydała pierwszą aktualizację Threads na iPhone’a. Wersja Threads 291 (pierwsza wersja to… 289) zawiera jedną dużą poprawkę, która pojawiła się w samą porę.

Jeśli korzystałeś z Threads na iPhonie z iOS 17 beta, prawdopodobnie wiesz jak niezawodnie zawiesić aplikację. Próba dołączenia zdjęcia lub filmu do posta za pomocą selektora obrazów spowoduje awarię aplikacji w 100% przypadków. Obejściem dla zdjęć jest przynajmniej dobre kopiowanie i wklejanie. W przypadku filmów po prostu użyj GIF-a.

I chociaż pierwsza w historii aktualizacja aplikacji „Threads, an Instagram app” nie obejmuje obsługi iPada ani żadnych innych nisko wiszących funkcji owocowych, dzisiejsza wersja rozwiązuje problem wyboru zdjęć w systemie iOS 17.

Jest to szczególnie przydatne w przyszłości jako Apple właśnie rozszerzyłem testy iOS 17 od deweloperskiej wersji beta do publicznej wersji beta. Publiczna beta jest dużo łatwiejszy sposób aby każdy mógł przetestować system iOS 17 bez przechodzenia przez proces rejestracji programisty. Od dzisiaj znacznie więcej osób będzie korzystało z systemu iOS 17.

Ta aktualizacja będzie również wielką ulgą dla nas, którzy korzystamy z Threads, ale ograniczamy się do jednego, wklejonego zdjęcia do postów. Poprawka błędu umożliwia użytkownikom iOS 17 dołączenie do zabawy i publikowanie do 10 zdjęć w karuzeli na post.

Reklama

Czy coś jeszcze nowego w wersji 1.0.1, err wersja 291?

Poprawki błędów i ulepszenia wydajności!

To wykrzyknik Meta, nie nasz, ale jesteśmy równie podekscytowani co najmniej jedną poprawką błędu w tym tygodniu.

Chwyć dziś nowe wydanie z App Store. Wymuszone zamknięcie i ponowne uruchomienie może być konieczne, aby skorzystać z najlepszej poprawki tygodnia. Do zobaczenia na Threads!

Więcej

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czym jest złoty okrąg na mapie w Fortnite?

W Fortnite Rozdział 5 Sezon 1, możesz zauważyć: złoto-pomarańczowo-żółty okrąg poruszający się po mapie. Ten krąg faktycznie śledzi gracza, w...

NVIDIA świętuje 500 gier i aplikacji dzięki technologiom DLSS i RTX

Firma NVIDIA ogłosiła dziś ważny kamień milowy w postaci udostępnienia 500 gier i aplikacji wykorzystujących technologię NVIDIA RTX, rewolucyjny zestaw technologii graficznych do...

Przewodnik po lokalizacjach Medalionów Towarzystwa w Fortnite Rozdział 5

Medaliony Towarzystwa są nowym elementem Fortnite jak w Rozdziale 5 Sezonu 1. Te przedmioty wzmacniające tarcze są trudne do złapania...
Advertisment