Pięć nowych funkcji jest teraz dostępnych w AirPods Pro 2


W zeszłym roku Apple wprowadziło solidną aktualizację swoich najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych wraz z wprowadzeniem na rynek AirPods Pro 2. Teraz Apple zwiększa tę liczbę do 11, wprowadzając pięć zupełnie nowych funkcji w AirPods Pro drugiej generacji – nie aktualizacja sprzętu wymagany.

Adaptacyjny dźwięk

AirPods Pro 2 mają już trzy tryby kontroli hałasu. Funkcja redukcji szumów skutecznie wycisza otaczający Cię świat. Przepuszczaj dźwięki wokół siebie, gdy masz zatkane uszy. I wyłączone… wyłączone – tak brzmiały słuchawki douszne przed AirPods Pro. Wilgotne i stłumione. Prawdopodobnie pracujesz w trybie redukcji szumów lub przejrzystości.

Wprowadź dźwięk adaptacyjny. Być może już nigdy nie będziesz potrzebować pozostałych dwóch trybów.

Tryb adaptacyjny „dynamicznie łączy tryb przezroczystości i aktywną eliminację hałasu w oparciu o warunki panujące w otoczeniu użytkownika, aby zapewnić w danej chwili najlepsze wrażenia” – mówi Apple.

I to działa jak urok.

Reklama

Adaptive Audio pozwala cieszyć się przejrzystością podczas zmywania naczyń, a następnie płynnie dostosować się do funkcji redukcji szumów po włączeniu odkurzacza. Nawet nie zorientujesz się, że nastąpiło przełączenie trybu, ponieważ odtwarzanie dźwięku po prostu brzmi spójnie. Powrót dźwięków otoczenia wokół Ciebie będzie Wow ciebie, kiedy zauważysz, co się właśnie wydarzyło.

Świadomość rozmowy

Od pierwszej wersji w 2017 roku słuchawki AirPods zawsze świetnie pozwalały zatrzymać dźwięk i dostroić się do świata. Dzięki funkcji automatycznej pauzy wystarczy wyjąć słuchawkę AirPod z ucha i odtwarzanie zostaje zatrzymane. Przysiek.

Conversation Awareness to nowe podejście do podobnego pomysłu.

Jeśli rozmawiasz z włączoną funkcją rozpoznawania konwersacji, AirPods Pro 2 będzie w stanie automatycznie zmniejszyć głośność i wzmocnić głosy osób mówiących przed tobą. Kiedy to nastąpi, funkcja Conversation Awareness aktywnie wyciszy hałas otoczenia za Tobą.

Innymi słowy, być może w końcu będzie możliwa rozmowa w barze. Co? Nie skreślam cię, robię to, bo mi zależy! Ale tak na poważnie, dzięki temu słuchanie muzyki i przywitanie się z przechodzącą osobą jest możliwe bez dotykania słuchawek AirPods.

Wycisz lub wyłącz wyciszenie

Wyciszenie lub wyłączenie wyciszenia może nie brzmi tak oszałamiająco jak Adaptacyjny dźwięk i rozpoznawanie konwersacji, ale jest równie wygodne, jeśli kiedykolwiek będziesz używać słuchawek AirPods Pro 2 do rozmów telefonicznych. Teraz możesz łatwo wyciszyć się podczas dowolnej rozmowy za pośrednictwem słuchawek AirPods, naciskając nóżkę. Naciśnij ponownie, aby wyłączyć wyciszenie. Nie musisz wyciągać telefonu.

Ale czekaj, jest tego więcej. Spersonalizowana głośność to nowa funkcja wykorzystująca uczenie maszynowe, dzięki której słuchawki AirPods „z czasem rozumieją warunki otoczenia i preferencje słuchania, aby automatycznie dostroić jakość multimediów”.

Automatyczne przełączanie to funkcja umożliwiająca poruszanie się między urządzeniami Apple, która istnieje już od jakiegoś czasu. Według Apple aktualizacja tej funkcji oznacza, że ​​„czas połączenia między urządzeniami Apple użytkownika jest znacznie szybszy i bardziej niezawodny”.

Oto, co nowego w iOS 17 dla AirPods Pro 2 począwszy od dzisiaj. Ulepszenia adaptacyjnego dźwięku, rozpoznawania konwersacji, wyciszania lub wyłączania wyciszenia, spersonalizowanej głośności i automatycznego przełączania są dostępne po aktualizacji do iOS 17.

Więcej

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Klasyczny przewodnik z okazji Dnia Społeczności Pokémon Go Cyndaquil

PokemonGo organizuje wydarzenie Klasyczne z okazji Dnia Społeczności Cyndaquil 22 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w...

AT&T nadal nie chce oferować usług telefonii stacjonarnej w Kalifornii

AT&T nie może wyłączyć usługi telefonii stacjonarnej klientom w całej Kalifornii. W orzeczenie w czwartekKalifornijska Komisja ds. Usług Publicznych (CPUC) odrzuciła wniosek...

Redbox przegapił wielomilionową płatność, na którą nie mógł sobie pozwolić

Sytuacja finansowa Redbox w dalszym ciągu wymyka się spod kontroli. W czwartek sąd w Los Angeles wydał wyrok na kwotę 16,7 mln...
Advertisment