Photon Studio to nowe, profesjonalne narzędzie usprawniające prezentację i zarządzanie obrazami


Deweloper LateNiteSoft uruchomił w 2023 roku swoją aplikację do profesjonalnej fotografii na iPhone’a o nazwie Kamera fotonowa i było regularnie go aktualizując. Teraz dostępna jest nowa aplikacja towarzysząca dla profesjonalistów, którzy szukają płynnego rozwiązania do wyświetlania obrazów i zarządzania nimi.

LateNiteSoft uruchomił i szczegółowo opisał nową aplikację na swoim bloguj dzisiaj:

Photon Studio to coś więcej niż kolejna aplikacja – to rewolucja dla fotografów poszukujących szybkiego i wydajnego zarządzania zdjęciami. Zbudowany specjalnie dla użytkowników Photon Camera na urządzeniach z systemem iOS, wypełnia lukę pomiędzy robieniem wspaniałych zdjęć i łatwym ich wyświetlaniem. Zagłębmy się w to, co sprawia, że ​​Photon Studio jest niezbędnym dodatkiem do Twojego zestawu narzędzi fotograficznych.

Studio Foton współpracuje z iPadem, komputerami Apple Silicon Mac i wyświetlaczami zewnętrznymi, aby natychmiast pokazać, co rejestrujesz za pomocą aparatu Photon.

LateNiteSoft twierdzi, że masz możliwość powiększania, przeglądania histogramu, ulubionych zdjęć, a nawet usuwania zdjęć za pomocą Photon Studio.

Jedno urządzenie Apple z uruchomioną kamerą Photon może nawet wysyłać obrazy do wielu urządzeń z uruchomionym Photon Studio, jeśli potrzebujesz bardziej niezawodnej i dynamicznej konfiguracji.

Reklama

Dla tych, którzy już kupili lub subskrybują Photon Camera, Photon Studio można pobrać bezpłatnie.

Więcej szczegółów znajdziesz w post z ogłoszeniem.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment