Philips przedstawia ultraszerokokątny monitor Evnia 49M2C8900L QD-OLEDTen nowy monitor do gier Evnia jest pełen mocy wizualnej. Philips Monitors przedstawia najnowszy dodatek do serii monitorów premium Evnia 8000. Philips Evnia 49M2C8900L jest wyposażony w zaawansowane funkcje, takie jak panel QD-OLED o przekątnej 48,9 cala (124,3 cm), proporcje 32:9 SuperWide, rozdzielczość 5120 x 1440, częstotliwość odświeżania 144 Hz, oświetlenie Ambiglow i dźwięk DTS. Podsumowując, ten monitor jest przeznaczony do wszystkich gatunków gier, ale jego wierność wizualna jest tym, co go wyróżnia.

Cechą charakterystyczną Philips Evnia 49M2C8900L jest panel QD-OLED. Certyfikat VESA DisplayHDR True Black 400 zapewniający wyjątkowe wrażenia HDR i certyfikat VESA ClearMR 8000 zapewniający płynną rozgrywkę sprawiają, że obraz na tym monitorze jest bogaty w kolory, ostry i wolny od rozmyć. Co więcej, panel SuperWide (32:9) QD-OLED w połączeniu z krzywizną monitora 1800R zapewnia wszystkim graczom wysokiej jakości i wciągające przygody. Dzięki 10-bitowej głębi kolorów, najwyższej dokładności kolorów sRGB (DeltaE < 2) i dużemu pokryciu gamy barw (99% DCI-P3), monitor Evnia odtwarza żywe, realistyczne kolory. Duży ekran przypomina umieszczenie obok siebie dwóch monitorów QHD 16:9 i pozwala graczom grać na jednym ekranie zamiast na konfiguracji z dwoma monitorami; zapewniając w ten sposób bardziej płynne i płynne użytkowanie.

Oprócz tego Philips Evnia 49M2C8900L może osiągnąć częstotliwość odświeżania do 144 Hz i błyskawiczny czas reakcji do 0,03 ms GtG dzięki zaawansowanej technologii QD-OLED. Wysoka częstotliwość odświeżania i bardzo krótki czas reakcji pozwalają graczom szybciej trafiać w cele, gwarantując wyraźny obraz. Aby dodatkowo ulepszyć obraz, monitor jest wyposażony w tryb SmartImage Game, który jeszcze bardziej ułatwia osiągnięcie najlepszego efektu wizualnego w grze.

Wspaniałe funkcje dźwiękowe
Doskonałe wrażenia z gry zapewnia funkcja dźwięku DTS w modelu Philips Evnia 49M2C8900L. Biorąc pod uwagę inne wciągające funkcje monitora, takie jak zakrzywiona rama i oświetlenie Ambiglow, funkcja DTS Sound otacza gracza, wzmacniając dźwięk i tworząc atmosferę, która sprawia, że ​​użytkownik czuje się częścią gry. Cztery głośniki monitora oferują łączną moc wyjściową 30 W, co dodaje dodatkowej mocy i doskonałości.
Nagradzany design i codzienna funkcjonalność.

W arsenale funkcji telewizora Philips Evnia 49M2C8900L niektóre elementy są także przystosowane do codziennego użytku, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie zwiększające produktywność na dużym ekranie. Dzięki takim funkcjom, jak zintegrowany przełącznik KVM MultiClient, tryb LowBlue i podstawa o regulowanej wysokości, zapewnia on elastyczność przełączania między źródłami, ergonomiczny komfort i ochronę oczu podczas długich okresów ekspozycji na niebieskie światło.

Aby zapewnić lepszą łączność z komputerami mobilnymi, monitor jest również wyposażony w 4-portowy koncentrator USB i wejście USB-C oferujące zasilanie USB o mocy do 90 W.

Oprócz swoich funkcji funkcjonalnych, Philips Evnia 49M2C8900L to piękno, na które warto patrzeć, i jego wielokrotnie nagradzany design. Monitor, który został zwycięzcą Red Dot 2023 i iF Design Award 2023, został zaprojektowany z myślą o wciągających grach i wydajności technicznej.
Ceny i dostępność Philips Evnia 49M2C8900L

Reklama

Podsumowując, monitor do gier Philips Evnia 49M2C8900L to idealna opcja dla graczy i/lub aspirujących zwykłych graczy, którzy cenią sobie nieskazitelny obraz, najwyższą jakość techniczną i najnowocześniejsze sesje gier.

Monitor Philips Evnia 49M2C8900L będzie dostępny w sprzedaży w maju 2024 r. w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 869,99 GBP.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dlaczego zarząd OpenAI zwolnił Sama Altmana

Jesteśmy rozczarowani, że pani Toner w dalszym ciągu powraca do tych kwestii. Niezależna komisja zarządu współpracowała z kancelarią prawniczą Wilmer Hale, aby...

Dzięki uprzejmości FCC wyciekły szczegóły dotyczące nowych Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring

Według zapisów testów FCC wygląda na to, że niezapowiedziany jeszcze Galaxy Z Flip 6 otrzyma nieznacznie większą pojemność baterii w porównaniu do Z...

Vivek Ramaswamy nie potrafi nawet dobrze wsadzić Buzzfeeda

Dobra, Vivek Ramaswamy, chciałeś mojej uwagi i teraz ją masz. Do tej pory znałem Cię przede wszystkim jako gościa, który tak histerycznie...
Advertisment