Philips przedstawia monitor 49B2U5900CH z funkcją sygnalizacji zajętości i kamerą internetową z funkcją Windows Hello


Dzięki nowemu arsenałowi funkcji uzupełniających tę wersję, firma Philips dodaje nowy monitor do swojej linii produktów z serii B2B 5000. Jednym z kluczowych aspektów modelu Philips 49B2U5900CH jest zakrzywiony wyświetlacz SuperWide (32:9) o przekątnej 48,8 cala (124 cm). Model 49B2U5900CH oferuje nowe, innowacyjne funkcje, takie jak wskaźnik zajętości i odchylany zaczep na słuchawki, których nigdy wcześniej nie widziano w monitorze firmy Philips.

Wszystkie te nowe funkcje, w połączeniu z rozwiązaniem dokującym USB-C monitora Philips 49B2U5900CH z portem RJ45 oraz certyfikatem TÜV Rheinland Eyesafe, sprawiają, że ten monitor jest idealnym rozwiązaniem dla pracowników biurowych, którzy chcą zwiększyć produktywność w miejscu pracy, a także dla tych, którzy pracują z domu i wymagają produktu umożliwiającego współpracę, który ułatwi im codzienną pracę.

Philips 49B2U5900CH został zaprojektowany z myślą o stworzeniu bardziej dynamicznego środowiska pracy. Dla profesjonalistów pracujących w biurze nowy wskaźnik zajętości znajduje się w górnej części kamery internetowej monitora. Może synchronizować się ze statusami Microsoft Teams, dzięki czemu współpracownicy wiedzą, czy inni rozmawiają, czy nie.

Oprócz funkcji Busylight kolejną funkcją umożliwiającą współpracę w modelu 49B2U5900CH jest kamera internetowa 5 MP z funkcją Windows Hello. Użytkownicy mogą nie tylko cieszyć się doskonałą jakością rozmów, ale mogą także automatycznie logować się do wszystkich swoich kont Microsoft poprzez rozpoznawanie twarzy za pomocą funkcji Windows Hello; dzięki czemu Philips 49B2U5900CH jest idealnym towarzyszem w biurze.

Większa powierzchnia ekranu dla wyższej produktywności
Kilka funkcji sprawia, że ​​Philips 49B2U5900CH idealnie nadaje się do zwiększania produktywności w miejscu pracy; jednym z nich jest duży ekran SuperWide 32:9. Zaprojektowany, aby zastąpić konfigurację do pracy z wieloma ekranami, duży ekran o przekątnej 48,8 cala i rozdzielczości 5120 x 1440 odpowiada umieszczeniu obok siebie dwóch 27-calowych monitorów Quad HD 16:9. Oprócz tego dzięki panelowi VA monitor Philips 49B2U5900CH ma kąt widzenia 178 na 178 stopni i współczynnik kontrastu 3000:1, dzięki czemu użytkownicy mogą widzieć z pełną wyrazistością i pod dowolnym kątem. Dlatego też, mając na uwadze wszystkie te funkcje, profesjonaliści mogą pracować jednym, płynnym ruchem na jednym ekranie, który został zaprojektowany do wykonywania wielu zadań jednocześnie i pod dowolnym kątem.

Łączność i wszechstronność w najlepszym wydaniu
Oprócz tego, że można go dostosować do coraz bardziej zmieniającego się miejsca pracy, model Philips 49B2U5900CH oferuje także funkcje, które sprawiają, że jest on niezbędny do każdego rodzaju pracy. Najnowszym dodatkiem do możliwości łączności jest Smart KVM. Tradycyjnie zintegrowany przełącznik KVM służy do przełączania źródeł jednym kliknięciem przycisku na ramce monitora. Jednak dzięki funkcji Smart KVM użytkownicy muszą tylko trzykrotnie nacisnąć klawisz „Ctrl” na klawiaturze, aby móc przełączać się między wieloma komputerami.

Dodatkiem do funkcji łączności Philips 49B2U5900CH jest stacja dokująca USB-C z RJ45; Najnowsza funkcja ułatwiająca przepływ pracy. Wszechstronne złącza USB-C umożliwiają dostarczanie mocy do 100 W oraz szybki transfer danych do i z urządzeń. Stacja dokująca USB-C monitora Philips 49B2U5900CH jest również wyposażona w złącze RJ45 (Gigabit Ethernet), dzięki czemu monitor może kierować połączenie sieciowe do urządzeń podłączonych przez USB-C.

Reklama

Dodatkowe funkcje modelu Philips 49B2U5900CH
Łączność i współpraca to nie jedyne zalety Philips 49B2U5900CH. Aby dodać do swojego arsenału funkcji przeznaczonych do pracy w miejscu pracy, monitor ten gwarantuje wysokiej jakości obraz dla wszystkich zawodów dzięki certyfikatowi DisplayHDR 400, technologii SmartImage i dużej gamie kolorów obejmującej 1,07 miliarda kolorów. Oprócz tego model Philips 49B2U5900CH jest wyposażony w nowy zaczep na słuchawki, który można zdjąć z boku monitora, podstawę z regulacją wysokości oraz uchwyt VESA, który zapewnia wygodne i wygodne oglądanie.

Co nie mniej ważne, model Philips 49B2U5900CH posiada certyfikat TÜV Rheinland Eyesafe; co sprawia, że ​​długie godziny spędzone przed ekranem nie męczą oczu. Ponadto certyfikat ten gwarantuje, że model Philips 49B2U5900CH został zbudowany z myślą o ochronie przed niekorzystnymi skutkami zdrowotnymi wynikającymi z długotrwałej ekspozycji na niebieskie światło.

Monitor Philips 49B2U5900CH będzie dostępny w sprzedaży od połowy listopada w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 949,99 GBP.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Rada Nadzorcza ASML zamierza powołać Christophe’a Fouquet na stanowisko Prezesa i Dyrektora Generalnego

W dniu dzisiejszym Rada Nadzorcza ASML Holding NV (ASML) ogłasza, że ​​zamierza mianować Christophe'a Fouqueta, obecnie dyrektora ds. biznesu ASML i członka zarządu,...

NVIDIA przygotowuje kartę GeForce RTX 4090 D dla Chin w celu zapewnienia zgodności z amerykańskimi przepisami dotyczącymi kontroli eksportu

NVIDIA wprowadza ostatnie poprawki do nowej karty graficznej GeForce RTX 4090 D, karty graficznej SKU przeznaczonej specjalnie na rynek chiński, skierowanej głównie do...

V-COLOR osiąga podkręcanie DDR5-8000 RDIMM na TRX50 AERO D

Firma V-COLOR Technology Inc ogłosiła, że ​​osiągnęła nowy rekord podkręcania wynoszący 8000 MHz dla pamięci DDR5 R-DIMM o pojemności 64 GB (4x 16...
Advertisment