Philips monitoruje linię E1 i przedstawia trzy nowe wielofunkcyjne modele do pracy hybrydowej i zdalnej


W tym miesiącu do serii monitorów Philips E1 dołączą trzy nowe modele. Wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje, których potrzebują profesjonaliści i pracownicy zdalni, te nowe modele pomogą użytkownikom pozostać w kontakcie, jednocześnie zwiększając ich produktywność, a wszystko to w konkurencyjnej cenie. Oba modele Philips 24E1N1100A i 27E1N1100A są wyposażone w panele FHD IPS o przekątnej odpowiednio 23,8 cala (60,5 cm) i 27 cali (68,6 cm) o bezramkowej konstrukcji, z wąskimi ramkami do konfiguracji z wieloma monitorami oraz systemem zarządzania kablami zapewniającym czyste i wygodne zorganizowana przestrzeń do pracy.

Ogólna jakość obrazu jest fascynująca: panel IPS zapewnia żywe kolory, a częstotliwość odświeżania 100 Hz z czasem MPRT 1 ms i funkcją Adaptive-Sync zapewnia responsywność dzięki ostremu i precyzyjnemu obrazowi, który uwydatnia każdą chwilę, w tym lekkie sesje gier przy użyciu funkcji SmartImage monitora Tryby gry. Ponadto oba modele są wyposażone w parę wbudowanych wysokiej jakości głośników stereo o mocy 2 W, które zapewniają pełne wrażenia multimedialne. Modele te wspierają także i poprawiają samopoczucie użytkownika dzięki funkcjom takim jak tryb LowBlue i brak migotania, zapewniający komfort oglądania dla oczu, oraz EasyRead zapewniający wrażenia podczas czytania jak na papierze.

Dodatkowa produktywność dzięki złączu USB-C

Model Philips 27E1N1600AE zaprojektowano specjalnie z myślą o poprawie łączności w domowym biurze, oferując jednocześnie przyszłościowe rozwiązanie zapewniające dodatkową wygodę. Ten 27-calowy panel IPS oferuje rozdzielczość QHD i HDR, co zapewnia krystalicznie czysty, realistyczny obraz. Jest również wyposażony w złącze USB-C 3.2 z zasilaniem 65 W: pojedynczy, dwustronny kabel USB-C ułatwia łączność i przesyła dane z niezwykłą szybkością i jednoczesne ładowanie kompatybilnych urządzeń. Ta funkcja pomaga również utrzymać czystość i porządek w miejscu pracy, umożliwiając użytkownikom ładowanie połączonych urządzeń i płynną pracę, a wszystko to za pomocą jednego kabla.

Aby zapewnić dodatkowy komfort podczas długich godzin pracy, model ten jest wyposażony w stojak z regulacją wysokości 100 mm. Ten specyficzny rodzaj podstawy został zaprojektowany tak, aby był naprawdę przyjazny dla użytkownika, z możliwością regulacji wysokości i pochylenia, co pozwala każdemu użytkownikowi dostosować monitor w celu uzyskania optymalnego komfortu oglądania, wydajności i produktywności.

Cena i dostępność
Philips 24E1N1100A, 27E1N1100A i 27E1N1600AE to wielofunkcyjne monitory zaprojektowane specjalnie z myślą o zaspokojeniu najpopularniejszych potrzeb każdego domowego biura, oferując szybką łączność, zwiększoną produktywność, komfort i łatwość obsługi, zapewniając jednocześnie przyjemny i wciągający czas wolny.

Modele Philips 24E1N1100A i 27E1N1100A będą dostępne od połowy marca 2024 r. w sugerowanej cenie detalicznej odpowiednio 94,99 GBP i 109,99 GBP, natomiast model Philips 27E1N1600AE będzie dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 199,99 GBP.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Linia Razer Huntsman V3 Pro z analogowymi przełącznikami optycznymi Gen-2 uwalnia precyzję

W konkurencyjnym świecie gier, gdzie liczy się każda milisekunda, narzędzia, którymi posługujesz się, mogą zadecydować o porażce lub zwycięstwie. Każde naciśnięcie klawisza...

Jak Bitcoin może wspomóc wzrost w rozwijających się gospodarkach

Wiele krajów rozwijających się niewątpliwie doświadczyło swoich problemów gospodarczych. Niektóre z tych krajów mają niestabilne i niezaufane waluty fiducjarne. W związku z tym przyjmują...

Nowe narzędzie do projektowania WaveForming firmy Trinnov zaleca układ pomieszczenia w celu optymalizacji wydajności dźwięku

Trinnov Audio, francuski producent zaawansowanych procesorów audio dla kina domowego, high-end audio i kin komercyjnych, ogłosił wprowadzenie na rynek narzędzia do projektowania dla...
Advertisment