Pharrell kręci film Lego inspirowany swoim życiem


Kiedy Universal Pictures nabyło prawa do Lego w 2020 roku, logicznym założeniem było, że będzie to kolejna kontynuacja lub ponowne uruchomienie Film lego może być w trakcie prac. Film lego I Film Lego Batman były wielkimi hitami dla Warner Bros. Pictures, a przy nieograniczonych możliwościach budowania z cegieł, własność intelektualna była potencjalną kopalnią złota, gdyby studiu udało się ponownie złamać kod. Jednak pierwszy projekt, który wyjdzie z umowy, w niczym nie będzie przypominał filmów animowanych z przeszłości. Może w ogóle nie przypominać żadnego filmu.

W piątek zdobywca nagrody Grammy, wielokrotny Pharrell Williams, ogłosił, że będzie producentem Kawałek po kawałku, nowy film przedstawiający historię jego życia — opowiedzianą w całości za pomocą animacji z klocków Lego. Dokumentów wyprodukowanych przez ich bohaterów jest mnóstwo, ale Williams aspiruje do stworzenia czegoś, co będzie miało sens zarówno dla faceta, który znalazł inspirację w popowych hitach Podły ja 2 (patrz: „Happy”) i brzmią absolutnie zapętlone. Focus Features, spółka zależna Universal, ogłosiła, że ​​dokumentalista Morgan Neville (20 stóp od sławy, Roadrunner: film o Anthonym Bourdainie) kierowałoby funkcją.

„Pięć lat temu Pharrell Williams zwrócił się do mnie z pomysłem pomocy w opowiedzeniu jego historii za pomocą animacji LEGO” – powiedział Neville w oświadczeniu. „To był jeden z tych rzadkich momentów, kiedy w ciągu sekundy wiedziałem, że to jest podróż, w którą chcę wyruszyć. Jestem wdzięczny naszym partnerom z Focus Features i Grupy LEGO za wiarę w naszą szaloną misję. Zebraliśmy niesamowity zespół kreatywnych współpracowników, aby pomóc w stworzeniu nowego rodzaju filmu”.

Chwila Film lego został wyprodukowany przy użyciu animacji komputerowej imitującej potencjał animacji poklatkowej klocków Lego, filmowcy przez lata bawili się prawdziwymi klockami Lego, aby ożywić swoje historie. Michel Gondry wykorzystał te klocki do animacji The White Stripes “Zakochać się w dziewczynie” teledysk w 2002 r., a wirusowy animator klocków Lego w 2023 r. przeskoczył z YouTube na duży ekran, aby zbudować krótka, ale rozbudowana sekwencja w Przez werset pająka. Sądząc po głosie, Williams jest wieloletnim konstruktorem klocków Lego, który zrealizuje swoje marzenie, a jego kariera oparta na Lego będzie nieuchronnie jedną z najbardziej ambitnych prób animacji Lego.

„Jestem zaszczycony, że mogę podzielić się tym ze światem i zaprosić ludzi do mojego wszechświata” – powiedziała Williams w oświadczeniu. „Budowanie z klocków LEGO zachęca nas do podążania za naszą wyobraźnią… kto by pomyślał, że zabawa tymi zabawkami w dzieciństwie przekształci się w film o moim życiu. To dowód na to, że każdy inny też może to zrobić.”

Kawałek po kawałku trafi do kin 11 października 2024 roku.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

W marcu Stardew Valley doda nową zawartość do gry

Dolina Gwiezdnej Rosy deweloper Eric Barone — lepiej znany jako ConcernedApe — ujawnił, kiedy gracze mogą spodziewać się kolejnej dużej aktualizacji, dodając do...

Prezes Microsoftu angażuje się w otwartą platformę Azure dla sztucznej inteligencji

Prezydent Microsoftu, Brad Smith, tak opublikował blog określa, w jaki sposób firma planuje wspierać twórców oprogramowania tworzących sztuczną inteligencję (AI). Wśród obszarów,...

ASUS IoT ogłasza zupełnie nowe przemysłowe płyty główne i komputery Edge AI oparte na rdzeniu 14. generacji

ASUS IoT, globalny dostawca rozwiązań AIoT, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek nowej linii przemysłowych płyt głównych i komputerów brzegowych AI wyposażonych w najnowsze...
Advertisment