Phantom Blade Zero: data premiery, zwiastun i wszystko, co warto wiedzieć


Z 25 przyczep pokazanych podczas Środowa prezentacja PlayStation, ten, o którym większość fanów zdaje się mówić następnego ranka, był również najbardziej nieoczekiwany. Jego Fantom Ostrze zeroz S-Game, a jego gatunek/styl/funkcje są również trudne do opisania.

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby przyspieszyć tę intrygującą przygodę, która przynajmniej wydaje się przedstawiać graczom stylową walkę na miecze i walkę wręcz, osadzoną w świecie opartym na feudalnych Chinach.

O co chodzi w Phantom Blade Zero?

Jest to fabularna gra akcji, która powinna zachwycić fanów najnowszych gier fabularnych akcji, takich jak Duch Tsushimy, Sekiro: Cienie umierają dwa razyI Wo Long: Upadła dynastiazwłaszcza, że ​​mają wspólne motywy z kultury azjatyckiej.

Ale Widmowe Ostrze Zero wiele warstw własnej tradycji z uderzającą mieszanką sztuk walki i steampunku. „Wciel się w Mrocznego Najeźdźcę wygnanego przez Zakon, wyrusz na ścieżkę zemsty i odkryj najmroczniejsze sekrety Wulina!” mówi to oficjalna lista YouTube.

A Post na blogu PlayStation od założyciela S-Game, Soulframe Lianga, po zakończeniu Showcase powiedział: „’Phantom World’, wszechświat, w którym osadzona jest gra, to wszechświat, w którym zbiega się wiele rodzajów mocy. Znajdziesz chińskie kungfu, skomplikowane maszyny przypominające steampunk, sztukę okultystyczną i intrygujące rzeczy, które nie pasują do żadnej z tych kategorii.

Gracz-bohater, zwany Duszą, jest zabójcą wrobionym w morderstwo przywódcy Zakonu. Po śmiertelnym zranieniu życie Soula zostało uratowane przez magicznego uzdrowiciela, ale tylko na 66 dni. Tak więc w narracji gry toczy się wyścig z czasem, aby pokonać wrogów Zakonu i wymierzyć sprawiedliwość tym, którzy są za to odpowiedzialni.

Reklama

Jeśli chodzi o prezentację wizualną gry, Liang powiedział: „Mroczny/ponury styl wizualny, który często zobaczysz w grze, to przemyślana decyzja. Ponury świat sprawia, że ​​postacie o złotych sercach naprawdę się wyróżniają”.

W przeciwnym razie strona S-Game jest mamą, pozostawiając rzeczy do zwiastunów i zrzutów ekranu. Dobrym miejscem do szukania więcej jest nowo utworzony subredditgdzie fani wyciągnęli fragmenty zwiastuna i podkreślili, co myślą Widmowe Ostrze Zero dostarczy za każdym razem, gdy zostanie uruchomiony.

Czy Phantom Blade Zero to gra Soulslike?

To pytanie zadaje wielu fanów, biorąc pod uwagę jego porównania Sekiro I Wo Longale Liang mówi Widmowe Ostrze Zero niekoniecznie jest grą Soulslike.

„Jesteśmy wielkimi fanami gatunku hack and slash” — powiedział Liang. „Dzisiaj bardziej popularna jest „strategiczna gra akcji”, taka jak Soulslikes i Monster Hunter. Postanawiają zwolnić tempo o jeden lub dwa stopnie, dając graczom więcej czasu na strategiczne myślenie.

„Ale to podejście nie oddaje tego rodzaju festiwalu akcji, jaki mamy na myśli”, dodał Liang, „mianowicie eleganckich, zapierających dech w piersiach ruchów w filmach Kungfu z lat 90.”.

Kim jest S-Game, twórca Phantom Blade Zero?

S-Game to studio z siedzibą w Pekinie. Widmowe Ostrze Zero (I Kaci) wydaje się być jego pierwszym zachodnim wydaniem.

Jeśli to jest Phantom Blade Zero, czy jest też inna gra Phantom Blade?

S-Game jest również twórcą Phantom Blade: Egzekutorzy, przewijana z boku „mroczna gra akcji Kungfupunk” na Androida, iOS i Windows PC. W tę grę można było grać w wielu zamkniętych testach beta i jest wymieniony jako „wkrótce” na Steamie.

Rozgrywkę można obejrzeć m.in Phantom Blade: Egzekutorzy poniżej, aby posmakować kotletów akcji 2D S-Game.

Liang powiedział, że kanon Phantom Blade stworzony przez jego studio składał się głównie z gier uruchamianych na urządzeniach mobilnych w Chinach, a nie na Zachodzie. Seria Phantom Blade wyewoluowała z innej gry o nazwie Rainblood: Miasto Śmierciniezależna gra stworzona przez Lianga w RPG Maker i wydana w 2010 roku.

Kiedy premiera Phantom Blade Zero?

Gra jeszcze go nie ma. Środowy zwiastun był pierwszym, o którym ktokolwiek słyszał Widmowe Ostrze Zeroa zwiastun nie podał daty ani okna premiery.

Czy Phantom Blade Zero jest tytułem ekskluzywnym dla PlayStation?

Gry oficjalna strona internetowa wymienia PlayStation 5, Steam i Epic Games Store jako platformy, więc tak, wydaje się, że jest to tytuł ekskluzywny dla konsoli PlayStation.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Prezes Activision Blizzard zaprzecza kulturze nękania i obwinia związki zawodowe za problemy firmy

W 2021 r stan Kalifornia pozwał Activision Blizzard twierdząc, że wydawca gier wideo sprzyjał wszechobecnej kulturze nękania sięgającej lat wstecz. Szczegóły w...

AI interview: Dan McQuillan, critical computing expert

The ways that artificial intelligence (AI) will impact upon our lives are being determined by governments and corporations, with little input from ordinary...

SUBPAC i JLR nawiązują współpracę w celu nadania Range Roverowi nowego wymiaru dźwięku

Firma SUBPAC, zajmująca się dźwiękiem dotykowym wysokiej jakości, nawiązała współpracę z firmą Jaguar Land-Rover (JLR), aby poprawić wrażenia dźwiękowe w pojazdach w nowym...
Advertisment