Pencil Pro ma w sobie odrobinę magii interfejsu użytkownika Apple


Od wczorajszej premiery Apple Pencil Pro trafia w ręce użytkowników, a wraz z nim odkrywane są niektóre najdrobniejsze szczegóły nowego produktu.

Jeden szczególnie godny uwagi przykład pochodzi od Quinna Nelsonaktóry odkrył, że Apple wrzucił potężną dawkę magii interfejsu użytkownika do interfejsu Pencil Pro podczas korzystania z nowego iPada Pro M4.

Apple popisuje się cyfrowo renderowanymi cieniami

Kiedy jabłko po raz pierwszy zadebiutował Pencil Pro, podkreślono kilka kluczowych nowych funkcji. Dostępny jest nowy czujnik, który umożliwia ściśnięcie ołówka w celu wyświetlenia menu kontekstowego przeznaczonego do przełączania narzędzi. Można go także obracać, aby dzięki wbudowanemu żyroskopowi kreślić oznaczenia z większą precyzją.

To, czego Apple nie podkreśliło, a co odkrył Nelson, to obecność cienia cyfrowego ołówka, który Apple wbudował w iPadOS. Obejrzyj poniższy film.

Możliwość najechania kursorem na iPada Pro i zobaczenia cienia narzędzia, którego używasz, jest absolutnie niepotrzebna, a jednocześnie niezwykle fajna.

Reklama

Wersja 9to5Mac

Apple przedstawia iPada jako kreatywne narzędzie, które może zastąpić wiele tradycyjnych instrumentów twórczych. Tego typu drobne elementy interfejsu użytkownika, choć mogą pozostać niezauważone przez wielu użytkowników, niemniej jednak pomagają iPadowi i Apple Pencil bliżej odtworzyć wrażenia z fizycznego pióra i papieru. To niewątpliwie dobra rzecz.

Czy wypróbowałeś już nowy Apple Pencil Pro? Co sądzisz o cieniu najechania? Daj nam znać w komentarzach.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.



Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Saramonic Blink 500 B2+ to mnóstwo bezprzewodowych mikrofonów do iPhone’a w atrakcyjnej cenie

Jeśli szukasz iPhone'a mikrofonu bezprzewodowego, nie brakuje opcji, od tanich i przyjemnych po wyrafinowane. Saramonic Blink 500 B2+ ma na celu wypełnienie...

The best new movies coming in summer 2024

They say it’s a strange summer for movies. Studios are putting all their chips on 2025 being the year that movie...

MONTECH przedstawia płynne chłodnice procesorów AIO z serii HyperFlow ARGB

MONTECH, popularna marka podzespołów i urządzeń peryferyjnych do komputerów PC, wchodzi na rynek chłodzenia wodą procesora ze swoim pierwszym AIO – HyperFlow ARGB....
Advertisment