Peloton przygotowuje graficzne gry przygodowe dla Tread and Bike [Gallery]


Po sukcesie Lanebreak firma Peloton przygotowuje się do wydania kilku kolejnych gier na urządzenia Tread i Bike, które nie przypominają niczego, co można sobie wyobrazić w przypadku sprzętu do ćwiczeń.

Tworząc Lanebreak, Peloton starał się wykorzystać moc gier wideo jako motywację do dalszych ćwiczeń. W końcu, jeśli podczas treningu możesz sprawiać przyjemność, prawdopodobnie chętniej wrócisz po więcej. Powiedzieć Lanebreak okazał się sukcesem byłoby niedopowiedzeniem, szybko zdobywając wielu fanów na całym świecie.

Wygląda na to, że Peloton dostrzegł ten sukces i chce zaoferować dodatkowe gry, które mogą spodobać się fanom innych gatunków. Śledztwo w wewnętrznych aktach tabletu Peloton – prowadzone przez 9to5GoogleZespół APK Insight – znalazł oznaki prac nad dwiema nowymi grami w ramach „Prototypu gier”.

Gra, która znajduje się najdalej w fazie produkcji, to „Grow” – gra, w której wysiłki związane z ćwiczeniami służą „przekształceniu jałowej ziemi w bujny ogród”. Trudno zrozumieć, jak gra się w Grow, nie wypróbowując tego samodzielnie, ale wydaje się, że sednem jest podążanie ścieżkami z twoją wierną konewką, wnosząc nowe życie do krainy.

Wygląda na to, że po drodze będziesz musiał unikać wrogów (niezbyt uroczych króliczków), którzy blokują ci drogę. W obecnej formie dostępne są trzy poziomy trudności, w zależności od intensywności treningu, jakiego szukasz.

Reklama

O drugiej grze (łącznie z jej nazwą) dostępnych jest znacznie mniej informacji, która wydaje się być znacznie ambitniejszym projektem. „Odkryj tajemnicze artefakty podczas przemierzania otwartego świata” – tak gra jest opisana w plikach. Jedyna wskazówka, jaką mamy, pochodzi z fragmentu grafiki promocyjnej (poniżej, po prawej), która w pewnym stopniu przywołuje na myśl styl graficzny niezależnych gier przygodowych, takich jak Journey i Rime.

O ile nam wiadomo, obie nadchodzące gry Peloton mają być dostępne w modelach Bike, Bike+, Tread i Tread+, z wyraźnym wyłączeniem Row. Wydaje się również, że Peloton może planować publiczne testy alfa jednej lub obu gier, być może z małą grupą odbiorców testowych, sądząc po tekście w aplikacji i ankiecie dotyczącej rozwoju, którą odkrył nasz zespół.

Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że mogą występować oczywiste lub ukryte wady w projekcie i funkcjonalności gry Prototype i uczestniczy w niej na własne ryzyko.

Niektóre funkcje i wzorce oświetlenia mogą być wrażliwe dla niektórych użytkowników. Jeśli cierpisz na epilepsję, miałeś ataki lub inne nietypowe reakcje na migające światła lub wzory, skonsultuj się z lekarzem przed zagraniem w gry alfa.

Nie przemęczaj się i okresowo rób przerwy. Jeżeli odczuwasz nadmierne zmęczenie, dyskomfort lub ból, NATYCHMIAST PRZERWAJ UŻYWANIE i skonsultuj się z lekarzem.

Aby grać w gry alfa, musisz mieć ukończone 14 lat. Dodatkowe informacje dotyczące bezpieczeństwa można znaleźć w instrukcji obsługi.

Klikając KONTYNUUJ, rozumiesz i akceptujesz zasady bezpieczeństwa

To powiedziawszy, możliwe jest również, że te gry nigdy nie ujrzą światła dziennego. Peloton z pewnością przeprowadza wewnętrzne testy, aby sprawdzić, która z tych gier jest na tyle wciągająca, że ​​można ją udostępnić szerszej publiczności.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Intel buduje największy na świecie system neuromorficzny, aby zapewnić bardziej zrównoważoną sztuczną inteligencję

Intel ogłosił dzisiaj, że zbudował największy na świecie system neuromorficzny. Ten wielkoskalowy system neuromorficzny o kryptonimie Hala Point, początkowo wdrożony w Sandia...

Amazon upiera się, że Just Walk Out nie jest potajemnie prowadzony przez pracowników obserwujących Twoje zakupy

Amazon odpiera twierdzenia, że ​​w Indiach jego bezkasową technologią Just Walk Out zarządzają ludzie, a nie sztuczna inteligencja. W wpis na blogu...

Samsung i Qualcomm osiągają innowacyjny, pierwszy w branży kamień milowy dzięki zaawansowanej technologii modulacji

Firmy Samsung Electronics i Qualcomm Technologies, Inc. ogłosiły dzisiaj, że firmy pomyślnie ukończyły testy 1024 kwadraturowej modulacji amplitudy (QAM) zarówno dla pasm widma...
Advertisment