PCalc dla iOS i Mac wzbogacony o nowe możliwości funkcji, konwersji i stałych


Potężny i popularny zaawansowany kalkulator PCalk otrzymał dziś cenną aktualizację. Pojawiając się na wszystkich urządzeniach Apple, ta wersja zapewnia funkcje użytkownika i konwersje do wywoływania innych funkcji i konwersji, opcję odwoływania się do stałych w funkcjach i konwersjach użytkownika i nie tylko.

Wraz z bardziej wydajnymi funkcjami użytkownika, konwersjami i stałymi, aktualizacja PCalc zawiera opcję, aby wyświetlacz migał „jeśli zostanie zaktualizowany o identyczną wartość”, a teraz jest opis uprawnienia „Zezwól w tle” w systemie macOS 13 jeśli widżet paska menu nie otwiera się.

Aktualizacja zawiera również kilka poprawek błędów dotyczących edycji funkcji i konwersji oraz brakujących przycisków w edytorze układu.

Jako odświeżenie PCalc jest bogaty w funkcje i doskonały dla programistów, inżynierów, naukowców, studentów lub każdego, kto szuka wydajnego i konfigurowalnego kalkulatora z wielowierszowym wyświetlaczem.

Istniejący użytkownicy mogą uaktualnij teraz do najnowszej wersji za darmo. Dla nowych użytkowników PCalc jest dostępny jednorazowo 9,99 USD kupić na obu iOS/iPadOS/watchOS I Prochowiec.

Reklama

Pełne informacje o wersji PCalc 4.10.6:

  • Funkcje użytkownika i konwersje mogą teraz wywoływać inne funkcje i konwersje. W granicach rozsądku! Nie bądźmy tutaj zbyt rekurencyjni.
  • Możesz teraz odwoływać się do stałych w funkcjach użytkownika i konwersjach.
  • Dodano opcję migania wyświetlacza, jeśli jest on aktualizowany z identyczną wartością.
  • Dodano wyjaśnienie dotyczące uprawnienia „Zezwól w tle” w systemie macOS 13, jeśli widżet paska menu nie chce się otworzyć.
  • Naprawiono problem z edycją funkcji użytkownika i konwersji.
  • Naprawiono problem z brakującymi przyciskami w edytorze układu.
  • Naprawiono problem z komunikacją z aplikacją „Informacje o PCalc”.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak uzyskać bezpieczeństwo kwantowe iMessage

Apple ogłosiło poważną aktualizację zabezpieczeń dla iMessage – ochronę przed komputerami kwantowymi. Przeczytaj dalej, jak zapewnić bezpieczeństwo kwantowe iMessage na swoim iPhonie,...

AT&T przeprasza za awarię i twierdzi, że jej sieć znów jest w pełni sprawna

Dziś po południu AT&T potwierdziło, że przywróciło świadczenie usług mobilnych poważna awaria co zakłóciło działanie sieci dla klientów w całych Stanach Zjednoczonych przez...

Wszystkie Spider-Women Madame Web mają całkowicie szalone historie

Pani Web'S słabe początkowe wyniki w kasie sugeruje, że niewiele osób chce go zobaczyć w teatrze, nie mówiąc już o mówieniu...
Advertisment