PayPal wreszcie uruchamia obsługę Apple Pay dla swoich kart kredytowych i debetowych


PayPal wreszcie wprowadza obsługę Apple Pay dla swoich kart kredytowych i debetowych PayPal. To posunięcie było pierwszy ogłoszony w zeszłym roku w ramach trzech sposobów, w jakie PayPal planował rozszerzyć zastosowanie Apple Pay, wraz z szerszą obsługą Apple Pay online i Tap to Pay na iPhonie.

Dzięki dzisiejszej zmianie użytkownicy systemu PayPal posiadający kartę debetową lub kredytową marki PayPal mogą teraz dodać swoją kartę do aplikacji Apple Wallet. Na ten ruch czekano od dawna, ponieważ zdecydowana większość innych banków i wydawców kart obsługuje Apple Wallet i Apple Pay od lat.

Użytkownicy systemu PayPal mogą przejść do aplikacji PayPal na swoim iPhonie i poszukać nowego banera na stronie głównej aplikacji z napisem: „Zapłać swoim iPhonem”. Kliknięcie tej opcji spowoduje otwarcie aplikacji Apple Wallet, w której możesz dodać swoją kartę kredytową lub debetową PayPal.

Jeśli nie widzisz nowego przycisku „Dodaj do Apple Wallet” w aplikacji PayPal, powinno być także możliwe bezpośrednie przejście do aplikacji Apple Wallet i dotknięcie ikony „+” w prawym górnym rogu, aby dodać konto PayPal karta.

Oczekuje się, że Venmo, którego właścicielem jest PayPal, doda także obsługę Apple Pay do swoich markowych kart debetowych i kredytowych. Nie byliśmy w stanie potwierdzić, czy jest to teraz dostępne w ramach premiery w tym tygodniu dla użytkowników PayPal.

Reklama

Dziękuję, Antonio!

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowy kontrakt z WGA zmieni sposób działania Hollywood

(Ujawnienie: The Verge redakcja jest również zrzeszona w Writers Guild of America, East.)WGA opublikowała dziś wieczorem podsumowanie kontraktu i to historyczne. Najbardziej błyskotliwe...

Strajk Gildii Pisarzy Amerykańskich zakończy się o północy

Po prawie pięciomiesięcznym strajku Writers Guild of America (WGA) każe swoim członkom opuścić znaki pikiety. W swoim poście WGA podała, że ​​jej...

Nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch: jak to wygląda i działa

Wraz z systemem watchOS 10 dostępna jest przeprojektowana aplikacja Pogoda, która wygląda świetnie, zawiera więcej wskaźników pogodowych i lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch...
Advertisment