Path of Exile 2 trafi do wczesnego dostępu na PC i konsole jeszcze w tym rokuPath of Exile 2, darmowa gra akcji RPG nowej generacji od Grinding Gear Games, pojawi się na PlayStation 5, a teraz będzie wyposażona w nową, wspaniałą funkcję – tryb współpracy na kanapie. Path of Exile zawsze była grą, w którą świetnie gra się ze znajomymi, ale do tej pory potrzeba było wielu urządzeń, aby w nią grać.

Jednak w przypadku Path of Exile 2 naprawdę chcieliśmy przenieść doświadczenie wspólnej gry na kanapę. Gracze mogą grać wspólnie na jednym koncie lub zalogować się przy użyciu dwóch oddzielnych kont Path of Exile na tej samej konsoli. Ponadto Path of Exile 2 wprowadza pełną grę typu cross-play i cross-progresję. Graj ze znajomymi bez utraty postępów!

Kluczowe cechy

Dwanaście klas postaci
Path of Exile 2 zawiera dwanaście klas postaci, po dwie na każdą kombinację Siły, Zręczności i Inteligencji. Choć każdy z wariantów klas skupia się na innym stylu gry, stanowią one jedynie punkt wyjścia. Możesz łączyć umiejętności z wielu klas razem, aby stworzyć idealny build postaci. Każda z dwunastu klas postaci ma swoje trzy specjalizacje Ascendencji, co daje w sumie 36 klas Ascendencji do wyboru.

Nowy system klejnotów umiejętności

Reklama

Path of Exile 2 zawiera 240 klejnotów umiejętności, które zapewniają niszczycielskie umiejętności aktywne, oraz 200 klejnotów wsparcia, które modyfikują ich zachowanie. Zdobywaj klejnoty, grając w kampanię, i łącz je ze sobą, aby stworzyć idealną kompilację.

To kolejna generacja słynnego systemu umiejętności Path of Exile. Klejnoty Wsparcia są teraz umieszczane bezpośrednio w Klejnotach Umiejętności, usuwając wiele frustracji obecnych w starym systemie, zachowując jednocześnie całą poprzednią głębię. Możliwe jest teraz sześciopowiązanie każdej umiejętności używanej przez twoją postać.

Podwójna specjalizacja w drzewie umiejętności pasywnych
Kultowe drzewo umiejętności pasywnych gry Path of Exile powróciło z 1500 umiejętnościami, które pozwalają całkowicie dostosować rozgrywkę. Zawiera teraz podwójną specjalizację, czyli możliwość przydzielenia części pasywnych punktów umiejętności dwóm różnym zestawom umiejętności. Angażują się za każdym razem, gdy używana jest odpowiednia broń lub rodzaj umiejętności. Na przykład możesz przydzielić trochę punktów zarówno sztyletom, jak i pułapkom, lub lodzie i błyskawicom, a podczas przełączania między atakami zostaną zastosowane odpowiednie punkty umiejętności. Dzięki temu możesz specjalizować się w wielu obszarach bez kosztów alternatywnych.

Odkryj zupełnie nowe przedmioty
Path of Exile 2 zawiera 700 podstawowych typów wyposażenia, a każdy z nich ma swój własny, unikalny przedmiot, który możesz znaleźć. Możesz wzbogacić swój arsenał o nową broń, taką jak włócznie, kusze i cepy, a także o dodatkowe przedmioty, takie jak skupienia, pułapki i przeprojektowane berła.

Spotkaj wyjątkowych bossów
W Path of Exile 2 każdy obszar kampanii zawiera spotkanie z bossem. W trakcie przechodzenia przez Akty będziesz musiał walczyć z ponad setką bossów, a każdy z nich ma unikalne mechaniki, których należy się nauczyć.

Poznaj nową grę końcową
Po zakończeniu sześcioaktowej kampanii Path of Exile 2 uzyskasz dostęp do jej końcówki. Każda z ponad 100 map końcowych ma swojego własnego bossa! Jeszcze przed premierą ujawnimy więcej szczegółów na temat niespodzianek, które czekają na Was w grze końcowej Path of Exile 2.

Gra fair-to-play. Nigdy nie płać, aby wygrać
Path of Exile 2 jest grą odrębną od oryginalnej Path of Exile. W przyszłości będziemy nadal oferować rozszerzenia do obu gier. Są całkowicie darmowe i nigdy nie będą płatne, aby wygrać. Zakupy są dzielone pomiędzy obie gry.

Chociaż nowa data wczesnego dostępu do Path of Exile 2 nie została jeszcze ogłoszona, można spodziewać się, że rozpocznie się ona jednocześnie na wielu platformach do końca tego roku. Czekać na dalsze informacje!Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Oto programy i filmy, które tego lata pojawią się w Apple TV+

AppleTV+ może nie oferować nowych treści w porównaniu z usługami takimi jak Netflix, ale mimo to zawsze pojawiają się nowe wydania. Tego lata Apple...

Wesoła, inteligentna lampa Philips Hue o wschodzie słońca nosi nazwę Twilight

Philips Hue następna inteligentna lampka nocna podobno będzie nosił nazwę „Zmierzch”. Lampa będzie wyposażona w dwa przyciski na górze służące do zasilania,...

Urocza ładowarka Sharge, inspirowana komputerami Macintosh, o mocy 67 W, jest teraz przeceniona o prawie połowę

Na początku tego tygodnia opublikowaliśmy przewodnik podsumowujący asortyment Prezenty last minute na Dzień Ojca dla tych, którzy świętują. Jeśli jednak potrzebujesz Zdrowaś...
Advertisment