Partnerzy Ampetronic i Listen Technologies w zakresie wspomaganego słuchania i bezprzewodowej dystrybucji dźwięku


Firmy Listen Technologies i Ampetronic, obecnie należące do szwedzkiego konglomeratu Allvida, nawiązały współpracę, aby stworzyć jedno, globalne źródło najszerszej gamy rozwiązań audio, które pomogą ludziom wyraźnie słyszeć w trudnych warunkach akustycznych. Od 1 stycznia 2024 r. firma Listen Technologies z siedzibą w Utah będzie wyłącznym przedstawicielem systemów pętli słuchowych Ampetronic w Ameryce Północnej, a brytyjska firma będzie reprezentować rozwiązania Listen Technologies w Wielkiej Brytanii.

Firmy Listen Technologies i Ampetronic, obecnie należące do szwedzkiego konglomeratu Allvida, nawiązały współpracę, aby stworzyć jedno, globalne źródło najszerszej gamy rozwiązań audio, które pomogą ludziom wyraźnie słyszeć w trudnych warunkach akustycznych. Od 1 stycznia 2024 r. firma Listen Technologies z siedzibą w Utah będzie wyłącznym przedstawicielem systemów pętli słuchowych Ampetronic w Ameryce Północnej, a brytyjska firma będzie reprezentować rozwiązania Listen Technologies w Wielkiej Brytanii.

Listen Technologies Corporation jest wiodącym dostawcą zaawansowanych bezprzewodowych rozwiązań odsłuchowych, a Ampetronic jest wiodącym dostawcą systemów pętli indukcyjnej audio, oferującym gamę uzupełniających na rynku produktów i rozwiązań, które pomagają ludziom uzyskać czysty dźwięk. Obie firmy wspólnie zapewnią najszerszą na świecie gamę rozwiązań, które pomogą ludziom wyraźnie słyszeć w trudnych warunkach akustycznych. Obie firmy są mocno zaangażowane w inwestowanie w innowacje, a dzięki temu partnerstwu będą współpracować przy wprowadzaniu na rynek wielu nowych rozwiązań technologicznych.

Posłuchaj technologii i Ampetronic są już częścią szwedzkiej firmy Allvida, działającej w skali globalnej poprzez swoje niezależne spółki zależne. Szwedzka firma inwestycyjna Systematic Growth utworzyła w 2020 roku szybko rosnącą grupę firm, których zadaniem jest budowanie wiodących marek w zakresie dostępności. W przeszłości Listen Technologies nawiązał współpracę z Ampetronic dostarczać wzmacniacze i rozwiązania w zakresie pętli słuchowej.

Allvida przejęła firmę Ampetronic Limited z siedzibą w Wielkiej Brytanii w listopadzie 2020 r. Ampetronic napędzała innowacje i standardy w zakresie pętli indukcyjnych audio w ciągu 36 lat od jej powstania. Ampetronic był podstawą zaangażowania Allvida w jej pierwsze pionowe portfolio „Słuch”. W lutym 2023 roku Allvida przejęła Listen Technologies Corporation z siedzibą w Bluffdale w stanie Utah. Listen jest wiodącym twórcą produktów wspomagających słyszenie, dzięki któremu Allvida stała się wiodącym graczem na rynku dzięki technologiom łączącym pętlę indukcyjną, RF, IR i dźwięk przez Wi-Fi.

 

Reklama

Pętla słuchowa Ampetronic dostarcza dźwięk bezpośrednio do aparatu słuchowego wyposażonego w cewkę telefoniczną lub implantu ślimakowego użytkownika, zapewniając spersonalizowane wrażenia słuchowe bez konieczności korzystania z odbiornika zapewnianego w danym miejscu. Firma Listen Technologies zdobyła wiele nagród branżowych za systemy na podczerwień, częstotliwości radiowe, systemy przenośne i systemy audio oparte na Wi-Fi, które obsługują wspomagające słuchanie, interpretację i wycieczki w różnych miejscach i miejscach, w tym w domach modlitwy, placówkach szkolnictwa wyższego, sztukach widowiskowych centra, sale sądowe, wycieczki i zakłady produkcyjne.

Partnerstwo pomiędzy obiema firmami pod patronatem Allvida poszerza ich portfolio o uzupełniające się technologie i systemy, które wspierają ich wspólny cel, jakim jest zapewnienie dostępności czystego dźwięku. Każdy z nich będzie oferował kompletny zestaw rozwiązań odpowiadających unikalnym potrzebom swoich klientów.

„Firmy Listen Technologies i Ampetronic łączy wspólna pasja zapewniania lepszych wrażeń dźwiękowych osobom i obiektom” – mówi Maile Keone, prezes i dyrektor generalny Listen Technologies (na zdjęciu powyżej). „Od 1 stycznia 2024 r. będziemy wyłącznym dystrybutorem Ampetronic w Ameryce Północnej. Dodatkowo wykorzystamy naszą połączoną wiedzę, aby nadal służyć naszym klientom, tworzyć wyjątkowe produkty i ustanawiać jeszcze wyższe standardy doskonałości”.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością bycia częścią grupy Allvida i pomagania nam w nawiązaniu bliskiej współpracy z firmą Listen Technologies. Ampetronic reprezentuje produkty Listen Technologies w Wielkiej Brytanii, a firma Listen reprezentuje nasze produkty w Ameryce Północnej, obie firmy mogą zaoferować niezrównany zestaw rozwiązań dla naszych rynków” – dodaje Julian Pieters, dyrektor generalny Ampetronic (na zdjęciu powyżej). „Jeszcze bardziej ekscytująca jest przyszłość – wspólnie stworzymy nowy plan działania dla innowacyjnych produktów, dostarczając rozwiązania, które zmienią sposób, w jaki jednostki będą korzystać z dostępnego dźwięku”.

www.allvida.com
www.ampetronic.com | www.listentech.comSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsza podklasa Barbarzyńców BG3, atuty i przewodnik po budowie

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Barbarzyńca to klasa walcząca w zwarciu,...

Plotka: nowy przycisk akcji pojawi się w całej ofercie iPhone’a 16

Przycisk Akcja po raz pierwszy zaprezentowany w iPhonie 15 Pro może stać się potężniejszy i rozszerzyć się na nowe urządzenia w przyszłym roku....

Pierwszy zwiastun Furiosy zapowiada początek szalonej odysei

Mad Max: Na drodze gniewu działo się w nim wiele fantastycznych rzeczy, ale niewiele z nich zabłysnęło tak olśniewająco, jak twarda jak skała...
Advertisment