Partner Xbox i ESA w konkursie na projekt skafandra kosmicznego StarfieldStarfield to pierwszy nowy wszechświat od ponad 25 lat, stworzony przez wielokrotnie nagradzanych twórców Skyrim i Fallout 4, Bethesda Game Studios. Gracze z całego świata byli podekscytowani możliwością wskoczenia do tego międzygwiezdnego wszechświata pełnego przygód, niebezpieczeństw i emocji. Ale zanim ktokolwiek wskoczy w kosmos, potrzebuje czegoś krytycznego: skafandra kosmicznego. Dlatego też Xbox nawiązał współpracę z Europejską Agencją Kosmiczną (ESA), aby dać fanom Starfield na całym świecie szansę wygrania w prawdziwym życiu wymarzonego skafandra kosmicznego oraz innych niesamowitych nagród Xbox. Jest to fizyczny, nadający się do noszenia, jedyny w swoim rodzaju ubiór, stworzony dla najbardziej nieustraszonych odkrywców.

Niezależnie od tego, czy użyjesz dostarczonego szablonu jako podstawy, czy też wykorzystasz do granic możliwości swoją wyobraźnię w dowolnym wybranym przez siebie formacie kreatywnym, fani zostaną poproszeni o dostarczenie wizualnej ilustracji kostiumu ze wszystkich stron — narysowanej ręcznie, renderowanej w 3D lub jednak ich wizja uzna to za stosowne – a także opis inspiracji garnituru. Mówiąc dokładniej, Xbox, Bethesda i ESA chcą wiedzieć, co założyłbyś w przestrzeni kosmicznej – w jaki sposób Twój skafander kosmiczny odzwierciedlałby Twój osobisty styl, indywidualność i wizję podróży kosmicznych?

Po przesłaniu pozwów za pośrednictwem strona kampanii, najbardziej kreatywna opcja — ta, która naprawdę podkreśla wagę wyrażenia „indywidualny styl nie z tego świata” — wygra pełną replikę swojego projektu wraz z autentyczną naszywką ESA. Konkurs rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do 20:00 czasu pacyficznego 24 lutego 2024 r., więc koniecznie odwiedź warsztat skafandrów kosmicznych już wkrótce. Następnie zwycięski garnitur wejdzie w dwumiesięczny intensywny proces produkcyjny na drodze do urzeczywistnienia się. Aby zobaczyć pełne zasady i kwalifikujące się regiony, odwiedź stronę Tutaj.

W fantastycznych grach RPG najważniejsza jest ekspresja gracza, a ten konkurs pozwala fanom doświadczyć tego w zupełnie inny sposób. Nasze historie są dla nas wyjątkowe, więc to, co nosimy podczas podróży przez te historie, również powinno takie być. Zatem prześlij swój własny projekt, a w oczekiwaniu na grę sugerujemy pobranie i eksplorację światów Starfield w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

O Starfieldzie
Starfield to pierwszy nowy wszechświat od ponad 25 lat stworzony przez Bethesda Game Studios, wielokrotnie nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallout 4. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja toczy się wśród gwiazd, stwórz dowolną postać, jaką chcesz i eksploruj z niezrównaną swobodą, wyruszając w epicką podróż, aby rozwiązać największą tajemnicę ludzkości. Przekonaj się o tym osobiście dzięki Xbox Game Pass.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Alan Cumming w momencie drugiego sezonu Zdrajców, który zaskoczył go najbardziej

Jeśli myślisz, że Alan Cumming, gospodarz amerykańskiej wersji Zdrajcy, wywołuje wrażenie „faceta, który kogoś zabił”, będzie się śmiał – wychwytujesz to,...

Aplikacja Threads zapewnia szybki dostęp do aparatu i opcję zapisywania wersji roboczych

Niedawno o tym pisaliśmy Wątkiplatforma mikroblogowa Meta, wdrażamy funkcję Trendy. Chociaż jest to dostępne tylko dla niektórych użytkowników w USA, użytkownicy na...

Concept przewiduje, że Apple może wprowadzić nowe funkcje do systemu VisionOS 2

Chociaż Vision Pro pojawił się w sklepach zaledwie kilka tygodni temu, Apple ogłosiło nowe urządzenie w czerwcu ubiegłego roku na WWDC – i...
Advertisment