Paramount Plus to potężna maszyna do nostalgii, ale nie wydaje się jeszcze potrzebna


Paramount Plus jest prawdopodobnie jedną z najlepszych usług przesyłania strumieniowego dla osób w wieku 20, 30 i 40 lat, które chcą nostalgicznie oglądać telewizję swojej młodości. Poza tym Paramount Plus jest trochę drapieżnikiem. Z pewnością wydaje się, że jest z czego wybierać, ale przy brakujących sezonach, niekompletnych kolekcjach filmowych i braku natychmiastowych opcji telewizyjnych lub filmowych, które trzeba oglądać, wciąż pozostaje pytanie, dlaczego ktoś miałby się teraz zapisywać?

Dobrze, że Paramount Plus„pozytywom trudno zaprzeczyć, ale większość z nich przypada na telewizję. Jako ktoś w późnych latach dwudziestych, który dorastał na obfitym śniadaniu z programami Nickelodeon, serialami reality show MTV i procedurami kryminalnymi, Paramount Plus ma wszystko, czego chciałbym dziesięć lat temu. Zeszłej nocy trochę obejrzałem Wszystko to przed uruchomieniem Jersey Shore znowu i zakończyłem noc z niektórymi Umysły kryminalistów. Totalny wybuch!

Reklama

Mając na uwadze, że oferta CBS All Access była ograniczona, Paramount Plus w pełni wykorzystuje bibliotekę Viacom. Zamiast wybierać spośród wielu programów policyjnych, klasycznej telewizji, filmów, o których ludzie mogli zapomnieć i różnych Star Trek odcinki, są klasyczne programy BET i MTV, specjalne programy Comedy Central i kolekcje Nickelodeon oprócz tego, co już oferowało CBS All Access (jak odcinki z następnego dnia). Paramount Plus to telewizory, w których można coś przekąsić, programy zapewniające komfort, które można włączyć przed snem, w tle lub gdy powraca nostalgiczna potrzeba.

Podczas Paramount Plus ” Biblioteka jest tym, co się wyróżnia, są problemy. Brakuje pełnych sezonów seriali i odcinków seriali filmowych. Moc rakiet ma dostępny tylko jeden sezon, CSI udostępnił pierwszy, drugi i piętnasty sezon, FBI ma tylko trzeci sezon i kilka sezonów Wszystko to znikły. Po stronie filmu kontynuacje takich filmów jak Smar, Niedźwiedzie złe wieści, i aniołki Charliego są dostępne, ale nie pierwsze filmy.

Wyobrażam sobie, że sprowadza się to do umów dotyczących praw (pamiętaj, programy ViacomCBS są również dostępne w Netflix, Peacock i Hulu), ale to coś, co pojawiło się dla mnie kilka razy, do tego stopnia, że ​​było to zauważalne z niewłaściwych powodów. Zrozumiałe, że to trochę uciążliwe. Ale są pełne sezony, takie jak Drake & Josh, Survivor, Criminal Minds, Cheers, Frasier, różnorodny Star Trek sezony i setki innych filmów do obejrzenia.

Pod względem treści największą wadą Paramount Plus jest oszałamiający brak ekscytującej oryginalnej serii – nawet wybór oryginałów znajduje się kilka rzędów w dół na stronie głównej. Biorąc pod uwagę, że tak wiele z tych seriali jest na innych streamerach – mogę oglądać Avatar: Ostatni Władca Wiatru i iCarly na Paramount Plus lub Netflix – trudno wyobrazić sobie kogoś poza nostalgicznymi dwudziesto- i trzydziestolatkami, którzy zapisaliby się, by drapać swędzenie. A nawet wtedy, ilu ludzi spieszy się, by ponownie obejrzeć Pełzaki kiedy wciąż przeglądają wcześniejszy katalog w serwisie Netflix?

(Jeśli chodzi o to, co jest warte, wygląda na to, że ViacomCBS również jest tego świadomy, poruszając się Ciche miejsce część IIjest data premiery do maja. Oznacza to, że zadebiutuje w Paramount Plus znacznie wcześniej niż przewidywano i miejmy nadzieję, że przyniesie mnóstwo nowych subskrybentów.)

Odpowiedź może leżeć w żywych ofertach Paramount Plus. Istnieją cztery konkretne kanały na żywo z planem Premium (9,99 USD miesięcznie): lokalne wiadomości CBS, sieć CBS News (24/7), CBS Sports HQ i ET Live. Ponieważ pobierają one kanały z transmisji telewizyjnych na żywo, zawierają reklamy. Nie obchodziło mnie specjalnie używanie CBS Local News, CBS News lub ET Live, ponieważ większość wiadomości mogę pobrać od reporterów na Twitterze, ale Sports HQ jest interesująca. Nie ma żadnej kontroli nad tym, jaką grę lub sport oglądasz, ale od czasu do czasu sprawdzałem, czy to było coś interesującego.

Główny problem polega na tym, że nie jest to dostatecznie mocna oferta dla fanów sportu, którzy chcą mieć dostęp do każdej gry (jest to też grupa konsumentów, którzy najdłużej trzymają się pakietów kablowych), relatywnie słaba jest też oferta wiadomości. Jeśli chodzi o to, aby grupa konsumentów wykorzystywała kanały na żywo Paramount Plus jako zamiennik swego rodzaju kabla – a nie jestem pewien, czy jest pomysł – to po prostu za mało.

To jest treść. Ale co z samą platformą? Jak każda usługa przesyłania strumieniowego, istnieją wady i zalety, ale okazało się, że zalety znacznie przewyższają wady. Podobnie jak HBO Max i Disney Plus, ViacomCBS sprawia, że ​​ludzie mogą przeglądać preferowaną sieć: BET, Nickelodeon, MTV, CBS, Comedy Central i Smithsonian Channel. Jest to kluczowe dla kogoś takiego jak ja, który używa Paramount Plus głównie w programach Nickelodeon i MTV.

Narzędzia wyszukiwania są dość dokładne, a podtytuły w sekcjach filmowych i telewizyjnych są liczne. Przełączanie się z jednego odcinka na drugi podczas oglądania programu jest dość łatwe (po prostu przewiń w dół i wybierz nowy odcinek), a sterowanie przewijaniem do przodu lub do tyłu jest łatwe. Istnieje wiele opcji dostosowywania podpisów, w tym czcionka, rozmiar i kolor tła. Chociaż premiera nie byłaby uruchomieniem bez pewnych wad, jedynym dużym, jaki odkryłem, był brak możliwości dodania programu lub filmu do listy obserwowanych, na którą pozwala Netflix.

W sumie, Paramount Plus to całkiem przyzwoita usługa przesyłania strumieniowego za 10 USD miesięcznie. Kiedy czuję chęć ponownego obejrzenia Wzgórza lub Jimmy Neutron, Na pewno do tego wrócę. Ale w świecie, w którym tak łatwo jest anulować i zarejestrować się w usłudze, nie widzę żadnego prawdziwego powodu, by go zatrzymać Paramount Plus teraz, kiedy Netflix, Disney Plus, HBO Max i Hulu spełniają tak wiele tych samych potrzeb, ale dzięki nowym programom i filmom, do których chcę aktywnie korzystać z usług przesyłania strumieniowego.

Może coś się zmieni, kiedy Misja: Niemożliwe 7, Ciche miejsce część II, i Aureola serie stają się dostępne do streamowania. Na razie jest to gigantyczna maszyna do nostalgii, z której cieszę się, że istnieje, ale nie czuję, że muszę dodawać ją do mojego miesięcznego cyklu rozliczeniowego.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Podcast Apple @ Work: MSP skłaniają się ku Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Vinpower ogłasza ulepszoną ładowarkę iXCharger, oferującą ładowanie 140 W i 2 TB przestrzeni dyskowej

Vinpower, Inc., dzięki strategicznemu sojuszowi z Phihong Technology, wracają do laboratorium, udoskonalając wielokrotnie nagradzaną i długo oczekiwaną wersję iXCharger 65 W, która jest...

ASUS przedstawia wydajność NUC 14 z procesorem Core Ultra 9 185H i GeForce RTX 4070

Firma ASUS przedstawiła dzisiaj NUC 14 Performance, który, jak sama nazwa wskazuje, jest nastawiony na wydajność. Jest to zasadniczo bliźniak ROG NUC,...
Advertisment