Paradox Interactive przedstawia Prison Architect 2, którego premiera odbędzie się 26 marca


Interaktywny Paradoks I Podwójna jedenastka ogłosili Prison Architect 2, trójwymiarowego następcę swojego symulatora zarządzania więzieniem. Gra oferuje głębszą symulację, większą kontrolę gracza, system zachowań mieszkańców i kreatywne opcje definiujące rozgrywkę zarządzania nowej generacji. Prison Architect 2 ukaże się 26 marca na platformie Steam, Xbox Series X|S i PlayStation 5 w sugerowanej cenie detalicznej 39,99 USD / 34,99 GBP / 39,99 EUR. Przedsiębiorczy architekci mogą przed Sprzedaż Prison Architect 2 już dziś na PC.

Prison Architect 2 oferuje zaawansowane systemy symulacyjne, umożliwiające graczom konstruowanie skomplikowanych kompleksów z dużą swobodą twórczą w środowisku 3D. Od budowania skomplikowanych struktur po zarządzanie potrzebami więźniów przy jednoczesnym utrzymywaniu stabilności finansowej obiektu, Prison Architect 2 rozszerza rozgrywkę i kreatywne narzędzia we wszystkich obszarach, zapewniając wciągające wrażenia z piaskownicy. Gra wprowadza także system powiązań pomiędzy więźniami, którzy będą się między sobą przyjaźnić lub wrogami, co będzie miało wpływ na to, z kim będą przebywać, współpracować lub walczyć. Prison Architect 2 przenosi rozgrywkę związaną z budowaniem więzień i zarządzaniem na nowy poziom, wkraczając w trzeci wymiar i wprowadzając głębszą symulację niż kiedykolwiek wcześniej.

Witamy, Architekci!

Zaprojektuj i opracuj własne, spersonalizowane więzienie w Prison Architect 2. Klasyczny konstruktor więzień wkrótce wkroczy do świata 3D i od Ciebie zależy, czy je powstrzymasz! Posmakuj tego, co nadchodzi:

„W Prison Architect 2 nasz zespół postanowił stworzyć kolejny poziom rozgrywki związanej z zarządzaniem. Większy stopień swobody gracza, wpływowe wybory i symulacja więźniów łączą się, aby zapewnić lepszą prezentację zarządzania więzieniem w świecie 3D. Bardzo mi się podoba funkcje powracają, aby pomóc Ci zarządzać więźniami, stłumić zamieszki, zapobiegać ucieczkom i dzielić więzienia, ale teraz na wielu platformach! Oprócz nowego systemu ulepszeń, nowego trybu kariery i nie tylko. powiedział Gareth Wright, dyrektor gry w Double Eleven. „Nie możemy się doczekać, aż gracze wykażą się kreatywnością, korzystając z wielu pięter i wybiegów, aby w końcu budować i rozbudowywać w 3D. A następnie optymalizować i równoważyć bezpieczeństwo, ochronę i samodoskonalenie więzienia”.

Reklama

Najlepsza na świecie gra o zarządzaniu więzieniami – teraz w 3D!
Wykorzystaj swoje zasoby, aby budować, zarządzać i kontrolować swoje więzienie w klasycznym stylu gry Prison Architect – teraz w 3 wspaniałych wymiarach! Zaprojektuj każdy zakątek swojego więzienia i zarządzaj wszystkim, od codziennych harmonogramów po zasady, i upewnij się, że Twoje więzienie jest bezpieczne, samowystarczalne i bezpieczne.

Zbuduj najlepszą więzienie

Zbuduj całą infrastrukturę więzienną na wielu piętrach i skorzystaj z mnóstwa nowych, niesamowitych narzędzi, które pozwolą Ci zbudować najnowocześniejszy zakład karny. Projekt Twojego więzienia będzie miał wpływ na każdy aspekt życia Twoich więźniów, więc dostosuj swoje plany!

Najmądrzejsi więźniowie wszechczasów

Wyjątkowi więźniowie mają własne schematy — tworzą teraz odrębne relacje, które wpływają na zachowanie i podejmują decyzje w oparciu o pragnienia i potrzeby. Obserwuj, jak wchodzą w interakcję i próbują poradzić sobie z codziennymi wyzwaniami w Twoim więzieniu. Pamiętaj, że każdy wybór, którego dokonasz, może pomóc lub przeszkodzić w procesie poprawczym Twoich więźniów. To Twój wybór, jakie doświadczenia będą mieli Twoi więźniowie w Twoim więzieniu.

Magnat więzienny

Załóż i zarządzaj prawdziwą instytucją od góry, budując unikalne zakłady karne w świeżo ulepszonym trybie kariery, który przeniesie Cię na zupełnie nową mapę świata. Czy wasze więzienia staną się pomnikami resocjalizacji lub zemsty? A co najważniejsze, czy zapłacą rachunki?

Każda akcja ma reakcję

Wybory mają znaczenie i od Ciebie zależy los Twojego więzienia. Większa niż kiedykolwiek kontrola – nad więźniami, polityką więzienia, architekturą i nie tylko – oznacza więcej sposobów na to, aby wszystko szło dobrze… lub nie! Planuj ostrożnie, w przeciwnym razie będziesz musiał poradzić sobie z ucieczkami, zamieszkami i wszelkiego rodzaju kosztownymi i destrukcyjnymi problemami.

Więcej informacji na temat Prison Architect 2 znajdziesz na stronie Steam Tutaj.

Często zadawane pytania (FAQ):

Dlaczego robicie kontynuację Prison Architect?
Prison Architect 1 został oficjalnie wydany osiem lat temu i przez kilka lat wcześniej można było w niego grać w wersji alfa. Wiele rzeczy zmieniło się przez ponad 10 lat rozwoju, jednak zainteresowanie i podstawowe atuty, jakie gra przyciąga graczy, nie uległy zmianie. Przyjrzeliśmy się Prison Architect 1 i wybraliśmy funkcje, które najbardziej urzekły graczy, i przenieśliśmy ich do świata 3D, do którego można wejść tylko w górę.

Jakie są zalecane wymagania systemowe do gry Prison Architect 2?
Zalecane wymagania systemowe już wkrótce!

Czy Prison Architect 2 będzie zawierał funkcje wieloplatformowe?
Tak! Będziesz mógł udostępniać swoje więzienie na wielu platformach za pośrednictwem World of Wardens!

Jak głębokie są opcje dostosowywania więzienia/pokoju?
Czy lubisz gołe betonowe ściany i podłogi? A może wolisz pluszowe dywany i przytulne ściany wyłożone drewnianymi boazeriami? Wybór należy do Ciebie, Architektu.

Po co zmieniać 2D na 3D?
Była to bardzo pożądana funkcja i jajko wielkanocne w oryginalnej grze wraz z opcją posiadania wielu pięter. Kiedy zaczynaliśmy projektować Prison Architect 2, zdecydowaliśmy, że te dwa elementy będą filarem projektu gry, ponieważ dodają głębi konstrukcji i rozgrywce.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Google zwalnia 28 pracowników po proteście dotyczącym izraelskiego kontraktu na chmurę

Poważne konsekwencje destrukcyjnego zachowaniaGooglersi,Być może widzieliście wczoraj doniesienia o protestach w niektórych naszych biurach. Niestety kilku pracowników sprowadziło wydarzenie do naszych budynków...

Obóz programistyczny Lambda School — obecnie BloomTech — w końcu zostaje ukarany

Dlaczego? Wśród innych oszukańczych praktyk „Bloom Institute of Technology” nie nazywał ich pożyczkami. Reklamowała sposób, w jaki studenci mogą znaleźć dobrze...

Shure osiąga cele w zakresie zrównoważonych opakowań do 2023 r. i jest na dobrej drodze do zapewnienia opakowań nowych produktów w 90% nadających się...

W 2022 r. firma Shure ogłosiła ambitne cele w zakresie zwiększenia liczby opakowań nowych produktów nadających się do recyklingu i/lub odnawialnych. Shure...
Advertisment