Pani Davis sezon 2, obsada, data premiery, co słyszeliśmy


Walka Simone z wszechobecną sztuczną inteligencją Pani Davis dobiegła końca, ale to niekoniecznie oznacza koniec serii Peacock. Seria z pewnością ma unikalny świat i toni prawdopodobnie taki, który mógłby obsłużyć jeszcze więcej sezonów lub zupełnie inne historie, jeśli Peacock zdecyduje się go odnowić.

Ale chociaż nie wiemy jeszcze nic oficjalnego, słyszeliśmy o kilku rzeczach Pani Davis‘możliwy drugi sezon:

Czy pani Davis dostanie sezon 2?

To skomplikowane pytanie. W tej chwili nie ma oficjalnego słowa o odnowieniu serii, w rzeczywistości została nawet przesłana do Emmy w serii limitowanej/Anthology kategorii, co z pewnością sugeruje, że może się skończyć po pierwszym sezonie. Jednak obaj współtwórcy już wyrazili zainteresowanie kontynuacją serii.

Reklama

Zdjęcie: Elizabeth Morris/Peacock

O czym byłby sezon 2 Pani Davis?

W tym momencie sprawy zaczynają mieć trochę więcej sensu, a drugi sezon zaczyna wydawać się bardziej prawdopodobny. Powiedziała współtwórczyni i pisarka Tara Hernandez Gizmodo w wywiadzie, że myśli, że poszukiwanie Świętego Graala przez Simone w pewnym sensie przebiegło w pierwszym sezonie, a drugi prawdopodobnie musiałby być inną historią.

Tymczasem inny współtwórca serialu Damon Lindelof powiedział Polygonowi że dla zespołu scenarzystów było ważne, aby stworzyć historię, która wydawała się osiągać satysfakcjonujące zakończenie pod koniec pierwszego sezonu, szczególnie dlatego, że odnawianie seriali nie jest łatwe, ale także dlatego, że mogłoby pójść w innym kierunku, gdyby jego „ cud nad cudem”.

To wszystko, wraz z kategorią Emmy, oznacza, że ​​wydaje się bardzo prawdopodobne, że jeśli serial powróci, prawdopodobnie nie będzie o niczym z sezonu 1, może z wyjątkiem samej pani Davis.

Czy obsada powróci w drugim sezonie pani Davis?

Jay (Andy McQueen) uśmiecha się i śmieje się z Simone (Betty Gilpin)

Zdjęcie: Elizabeth Morris/Peacock

To też jest dość trudne pytanie. O ile odpowiedź może być taka Pani Davis stanie się programem antologicznym, jeśli w ogóle będzie kontynuowany, jest również bardzo możliwe, że może obejmować niektórych z tych samych członków obsady. Łatwo jest zobaczyć sposoby dla niektórych postacie poboczne wrócić, ale możliwe jest również, że Betty Gilpin mogłaby po prostu być liderem następnego sezonu, grając zupełnie nową postać — ponieważ jest świetna i szczerze mówiąc, powinna otrzymać główną rolę we wszystkich programach. I jest nawet szansa, że ​​tak się stanie, Gilpin wspomniała, że ​​chce robić serial przez cztery sezony (choć wygląda na to, że prawdopodobnie mówiła o graniu Simone we wszystkich czterech sezonach).

Oczywiście to wszystko trochę nas wyprzedza. Program musiałby faktycznie powrócić oficjalnie, aby reszta naprawdę miała znaczenie.

Kiedy premiera sezonu 2 Pani Davis?

Nie mamy pojęcia, kiedy to może być. Biorąc pod uwagę fakt, że nie został oficjalnie odnowiony, nie wydaje się, aby miał się pojawić w najbliższym czasie. W rzeczywistości wydaje się, że najwcześniej może to nastąpić w 2025 r., ale prawdopodobnie nastąpi to jeszcze później.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple potwierdza trwające spowolnienie FaceTime i awarię iMessage

Apple twierdzi, że zarówno FaceTime, jak i iMessage doświadczają dziś spowolnień i przestojów. Problem zaczął się kilka godzin temu i trwa. Apple wymienia...

Podobno Pixel Watch 2 otrzyma w tym roku znaczną aktualizację

Podczas Zegarek Google Pixel może nie być tak duży i fantazyjny, jak wiele innych smartwatchy na rynku, jest kochany przez wielu ze względu...

Niedocenionym bohaterem zegarka Apple Watch są ukryte przyciski zwalniania paska

W szerokim świecie zegarków na rękę nie ma łatwiejszego sposobu na dostosowanie zegarka do własnych upodobań estetycznych lub spersonalizowanie zegarka niż wymiana pasków...
Advertisment