Palworld ma już mod Pokémon, dzięki jednemu YouTuberowi


Wygląda na to, że Pikachu uderzy w miny i zdobędzie swoje miejsce w społeczeństwie.

W piątek deweloperzy Pocketpair wydali Palworld, gra, w której gracze mogą zbierać stworzenia podobne do Pokémonów i wykorzystywać je do pracy. Od premiery minął niecały tydzień, a gra stała się już hitem wśród ponad 1,5 miliona graczy jednocześnie na Steamie. Teraz YouTuber ToastedShoes przeniósł wszelkie porównania Pokémonów na nowy poziom, pokazując nowy mod, który dodaje do gry rzeczywiste Pokémony.

Palworld to otwarty świat, przygoda dla wielu graczy, w której polujesz i pracujesz, aby przetrwać. Podczas swojej podróży możesz schwytać urocze stworzenia zwane Pals. Palworld sama w sobie nie jest grą Pokémon, ale porównuje się ją do ukochanej serii ze względu na sposób, w jaki pozwala graczom łapać urocze stworzenia i walczyć z nimi. Poza tym rozgrywka bardzo różni się od prawdziwej gry Pokémon i zawiera mieszankę elementów z różnych gatunków, takich jak gry RPG z otwartym światem i gry survivalowe.

Wygląda na to, że mod pozwoli graczom łapać ukochane stworzenia, takie jak Pikachu i Torchic, i zmuszać je do pracy w brutalnych warunkach. ToastedShoes udostępniło klip przedstawiający mod w akcji poniedziałek przez X. Twórca opisuje to jako „przeróbkę”, która przekształca „wszystko w” Pokémona w filmie. W krótkim klipie widzimy klip przedstawiający Asha polującego na Torterrę i walczącego z Electabuzzem. Brock i Misty też tam są, a Misty dzierży broń.

Palworld w momencie publikacji nie obsługuje modów, ale twórcy powiedzieli, że zespół planuje dodać je w ramach przyszłej aktualizacji w FAQ Steam. ToastedShoes nie wspomniało, czy mod kiedykolwiek zostanie wydany. Wiemy tylko, że YouTuber planuje opublikować we wtorek dłuższy film przedstawiający więcej fragmentów rozgrywki, abyśmy mogli wtedy uzyskać więcej informacji.

Nawet jeśli mod zostanie opublikowany, jego pobranie może być trudne. Nintendo ma historię spory dotyczące naruszenia praw autorskich I podjęcie działań przeciwko twórcom. Prawnicy Nintendo prawdopodobnie szybko usuną mod, jeśli kiedykolwiek zostanie on formalnie opublikowany na stronie. Być może Twoje marzenie o wysłaniu Pikachu do pracy w kopalniach będzie musiało zostać odłożone na później.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

ZOTAC zaprezentuje skalowalne platformy GPU i rozwiązania przemysłowe na targach Hannover Messe 2024

ZOTAC Technology ogłasza nową linię minikomputerów dla przedsiębiorstw i służby zdrowia, zaprojektowanych do konkretnych zastosowań i skalowalnych wdrożeń, a także zupełnie nową klasę...

Team Group przedstawia dysk SSD MP44Q M.2 Gen 4 NVMe

Znana globalna marka pamięci Team Group Inc. stara się zapewniać konsumentom różnorodne i optymalne rozwiązania w zakresie pamięci masowej. Dziś z dumą...

Google zwalnia 28 pracowników po proteście dotyczącym izraelskiego kontraktu na chmurę

Poważne konsekwencje destrukcyjnego zachowaniaGooglersi,Być może widzieliście wczoraj doniesienia o protestach w niektórych naszych biurach. Niestety kilku pracowników sprowadziło wydarzenie do naszych budynków...
Advertisment