Pakiet Office 2024 dla komputerów Mac będzie dostępny w formie jednorazowego zakupu


Chwila Microsoftu popycha Biuro 365 subskrypcje są trudne, to prawda dotychczas zachowano możliwość zakupów jednorazowych nowych wydań – i potwierdziło, że będzie to również dostępne dla pakietu Office 2024 dla Prochowiec.

Inną dobrą wiadomością jest to, że spodziewamy się, że cena pakietu Office 2021 dla komputerów Mac nie ulegnie zmianie…

Świat Maca zauważyłem niedawno post na blogu w którym Microsoft rozpoczął od ogłoszenia wersji pakietu Office innej niż 365 dla organizacji, które nie mogą korzystać z urządzenia, które jest zawsze online.

Wiemy, że niektórzy klienci mają niszowe, ale ważne scenariusze, które wymagają naprawdę długoterminowego kanału obsługi: urządzenia podlegające regulacjom, które nie mogą akceptować aktualizacji funkcji przez lata, urządzenia do kontroli procesów w hali produkcyjnej, które nie są podłączone do Internetu oraz urządzenia specjalistyczne systemy takie jak sprzęt do badań medycznych, w których działają wbudowane aplikacje, które muszą pozostać zablokowane na czas. W tych szczególnych przypadkach firma Microsoft w dalszym ciągu oferuje i obsługuje kanał długoterminowej obsługi pakietu Office (LTSC). Dziś mamy przyjemność ogłosić, że komercyjna wersja zapoznawcza kolejnej wersji pakietu Office LTSC – Office LTSC 2024 – rozpocznie się w przyszłym miesiącu, a ogólna dostępność pojawi się jeszcze w tym roku.

W dalszej części potwierdzono jednak, że opcja pojedynczego zakupu będzie nadal dostępna dla konsumentów.

Jeszcze w tym roku planujemy także udostępnienie nowej wersji pakietu on-premise Office dla konsumentów: Office 2024. Office 2024 będzie także wspierany przez pięć lat w tradycyjnym modelu „jednorazowego zakupu”. W momencie premiery nie planujemy zmiany cen tych produktów. Więcej szczegółów na temat nowych funkcji zawartych w pakiecie Office 2024 będziemy ogłaszać bliżej ogólnej dostępności.

Odniesienie do pięcioletniego wsparcia nie oznacza, że ​​po tym czasie aplikacja przestanie działać, a raczej, że firma gwarantuje jedynie wsparcie przez ten okres. Może to na przykład oznaczać, że nie jest już aktualizowany, aby zachować zgodność z przyszłymi wersjami systemu macOS po roku 2029.

Reklama

Obecna wersja 2021 kosztuje 149,99 dolarów, a Microsoft twierdzi, że nie planuje podwyżki ceny, ale nie posuwa się tak daleko, by zagwarantować, że to się nie zmieni.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...
Advertisment