Pakiet Fortnite Fleet Force zawiera motywy Joy-Cons dla Twojej konsoli Nintendo Switch


Fortnite fani mogą złapać dwa nowe kontrolery Joy-Con, gdy pakiet Fleet Force pojawi się 4 czerwca. Zestaw, niebiesko-żółty Joy-Con w stylu Peely zawiera również 500 V-dolców oraz kody na szybowiec i kilof.

Nintendo nie ogłosiło jeszcze ceny pakietu, chociaż większość zestawów Joy-Con kosztuje 79,99 USD. Nintendo wydało plik Fortnitetematyczny Switch w zeszłym roku z odwróconymi kolorami Joy-Con, z niebieskim kontrolerem z obrazem Battle Bus. Ten nowy zestaw jest jedynym, który jeszcze nie został dołączony Fortniteto kultowy, nawiedzający banan – a teraz możesz mieć pasujące banany prawe i lewe Joy-Cons, jeśli tak wybierzesz.

Fortnite Rozdział 2 sezonu 6 rozpocznie się 16 marca. Sezon jest rozpoczęcie z „wybuchowym” wydarzeniem do gry solo, w którym „następstwa tego wydarzenia z pewnością ukształtują znaną nam rzeczywistość”, powiedział Epic w poście na blogu. W przeszłości Epic się trzymał Z motywem cudownym pory roku, Koncerty Travisa Scottai powiązania z licencjonowanymi franczyzami, takimi jak uliczny wojownik, tron, i gi Joe.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spoglądanie przez przezroczysty laptop Lenovo w przyszłość science-fiction

Rok po naprężeniu mięśni badawczo-rozwojowych za pomocą a składany laptop Lenovo, które rozszerzyło swój ekran za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, powraca do tematu...

MWC 2024: ThinkPady Lenovo stają się szybsze i łatwiejsze w użyciu

Podczas Laptop ThinkBook z przezroczystym wyświetlaczem Lenovo, które zaprezentowało na MWC 2024, to tylko weryfikacja koncepcji, firma zapowiedziała także odświeżone wersje kilku ThinkPadów...
Advertisment