PACE Anti-Piracy wprowadza aplikację do dostarczania licencji iLok dla Shopify


PACE Anti-Piracy, firma będąca pionierem solidnych produktów ochronnych i elastycznych rozwiązań licencyjnych dla wydawców oprogramowania, zaprezentowała aplikację iLok License Delivery dla Shopify. To nowe rozwiązanie ułatwia wydawcom bezpieczne dostarczanie licencji na oprogramowanie w celu zwiększenia sprzedaży. PACE Anti-Piracy ogłosiło to podczas targów NAMM Show 2024, podczas których przedstawiła również najnowsze rozwiązania w swoim pakiecie Fusion Security Suite i zaprezentowała najnowszą platformę aplikacji audio JUCE 8.

PACE Anti-Piracy, firma będąca pionierem solidnych produktów ochronnych i elastycznych rozwiązań licencyjnych dla wydawców oprogramowania, zaprezentowała aplikację iLok License Delivery dla Shopify. To nowe rozwiązanie ułatwia wydawcom bezpieczne dostarczanie licencji na oprogramowanie w celu zwiększenia sprzedaży. PACE Anti-Piracy ogłosiło to na targach NAMM Show 2024, gdzie przedstawiła również najnowsze rozwiązania w swoim pakiecie Fusion Security Suite i zaprezentowała najnowsze Struktura aplikacji audio JUCE 8.

Pakiet Fusion Security Suite firmy PACE zapewnia szybką i wygodną metodę ochrony oprogramowania i własności intelektualnej, podczas gdy platforma iLok Licensing może teraz bezpośrednio integrować się z Shopify w celu dostarczania licencji na oprogramowanie chronione PACE bezpośrednio na konta iLok. Platforma iLok Licensing, z ponad 10 milionami zarejestrowanych użytkowników, a teraz integracja z Shopify, ułatwia marketing i sprzedaż oprogramowania chronionego PACE. Zainstalowanie aplikacji iLok License Delivery dla Shopify umożliwia producentom oprogramowania bezproblemowe wysyłanie licencji bezpośrednio na konto iLok klienta, eliminując potrzebę stosowania kodów aktywacyjnych lub niestandardowej rejestracji.

Andrew Kirk, wiceprezes PACE, wyraził motywację stojącą za rozwojem, stwierdzając: „Uznaliśmy potrzebę posiadania przez wydawców oprogramowania kompleksowego rozwiązania do ochrony, licencjonowania i dystrybucji swoich produktów za pośrednictwem uznanych platform handlu elektronicznego, takich jak Shopify. Dzięki Dzięki aplikacji PACE iLok License Delivery dla Shopify nasi klienci mogą bez wysiłku sprzedawać swoje oprogramowanie, korzystając jednocześnie z różnorodnych aplikacji w ekosystemie Shopify, optymalizując swój potencjał rynkowy.

Ernie Slenkovich, wiceprezes ds. operacyjnych w MixWave, pochwalił nowe rozwiązanie, mówiąc: „Aplikacja dostarczania licencji PACE iLok dla Shopify naprawdę podnosi poprzeczkę. Jest łatwa w obsłudze i płynnie integruje się, poprawiając komfort użytkownika końcowego bez konieczności kompleksowe tworzenie stron internetowych. Wybraliśmy PACE, ponieważ są najlepsi, a to tylko sprawiło, że było lepiej.

Aplikacja do dostarczania licencji iLok dla Shopify jest już dostępna. Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://paceap.com/shopify

Reklama

PACE potwierdziło również, że 10. Konferencja Twórców Audio (ADC) odbędzie się w dniach 11–13 listopada 2024 r. w Bristolu w Wielkiej Brytanii. ADC24 będzie konferencją hybrydową, oferującą zarówno doświadczenia osobiste, jak i internetowe, z najnowszymi spostrzeżeniami na temat rozwoju dźwięku.

www.paceap.comSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple @ Work: wdrożenie Meraki w T-Mobile uwypukla niewykorzystaną szansę dla Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Czego można się spodziewać po MWC 2024

Nie szukając żadnych przecieków ani plotek, założę się, że prawdopodobnie mógłbyś naszkicować większość telefonów, o których mówi się, że mają premierę o godz....

MWC 2024: wszystkie telefony, urządzenia do noszenia i gadżety zaprezentowane w Barcelonie

Oferta telefonów Xiaomi ma nowego lidera. The Xiaomi 14 Ultra właśnie pojawił się w Chinach i oferuje szereg imponujących parametrów fotograficznych, w...
Advertisment