Owl Labs wprowadza na rynek ulepszone oprogramowanie 4K Ultra HD Meeting Owl 4+ i oprogramowanie oparte na sztucznej inteligencji


Owl Labs była pierwszą firmą, która zaprojektowała i wprowadziła na rynek obsługującą sztuczną inteligencję kamerę 360 stopni i inteligentny głośnik, czyli wszechstronne rozwiązanie konferencyjne do użytku na stole. Stopniowo udoskonalano koncepcję, unowocześniano oprogramowanie i rozszerzano ekosystem Owl. Teraz wypuściła na rynek produkt czwartej generacji – Meeting Owl 4+, wyposażony w ulepszony głośnik, mikrofon i (wreszcie) kamerę 4K Ultra HD i wyjście wideo. To jest Sowa, którą Owl Labs chciał zrobić od samego początku.

Owl Labs była pierwszą firmą, która zaprojektowała i wprowadziła na rynek napędzaną sztuczną inteligencją kamerę 360 stopni i inteligentny głośnik, czyli wszystko w jednym, stołowe rozwiązanie konferencyjne. Stopniowo udoskonalano koncepcję, unowocześniano oprogramowanie i rozszerzano ekosystem Owl. Teraz wypuściła na rynek produkt czwartej generacji – Meeting Owl 4+, wyposażony w ulepszony głośnik, mikrofon i (wreszcie) kamerę 4K Ultra HD i wyjście wideo. To jest Sowa, którą Owl Labs chciał zrobić od samego początku.

Mimo że pierwotna koncepcja Owl nie była w stanie zrobić wszystkiego dobrze, kompleksowe rozwiązanie, które może łatwo zintegrować każdy pracownik firmy posiadający podstawową wiedzę na temat administratora Wi-Fi, wyraźnie spodobało się wielu organizacjom. Według Owl Labs ponad 200 000 firm w prawie 50 krajach, od małych firm przez 89 firm z listy Fortune 100 po instytucje edukacyjne, wykorzystało produkty Owl Labs do zapewnienia milionów doświadczeń hybrydowych.

Urządzenia Owl wykorzystują robotykę i zastrzeżone, opatentowane oprogramowanie oparte na sztucznej inteligencji, aby automatycznie przełączać się między kamerami, aby uchwycić najlepszy widok uczestników w pomieszczeniu, umożliwiając naturalne rozmowy twarzą w twarz, które wykraczają poza fizyczną odległość. Wraz z wprowadzeniem Meeting Owl 4+, Owl Labs oferuje teraz ulepszone możliwości większej liczbie odbiorców, od małych i średnich firm (SMB) po większe przedsiębiorstwa. Oprócz możliwości parowania z większą liczbą urządzeń w celu obsługi większych przestrzeni, Meeting Owl 4+ ma kilka innych funkcji przyjaznych dla przedsiębiorstw, w tym łatwiejsze zarządzanie flotą dla zespołów IT oraz konfigurowalne opcje oświetlenia i dźwięku po uruchomieniu.

Podsumowując ulepszenia w najnowszym systemie Meeting Owl 4+, jest to teraz jeszcze prostsze rozwiązanie w konfiguracji (Own Labs twierdzi, że zajmuje to „mniej niż sześć minut”), mimo że oprogramowanie jest teraz bardziej „gotowe dla przedsiębiorstw”. Oznacza to, że administratorzy IT mogą bezproblemowo zarządzać flotą urządzeń Owl Labs za pomocą narzędzia do zarządzania The Nest, w tym rejestracją zbiorczą, ustawieniami domyślnymi i nie tylko. Co ważniejsze, Meeting Owl 4+ wreszcie zyskał 64-megapikselowy aparat i czujnik, który umożliwia strumieniowe przesyłanie wideo 4K Ultra HD w promieniu 3 stóp. Głośniki 360 stopni i inteligentne mikrofony mają promień odbioru wynoszący 5 metrów, a dzięki nowemu dopasowaniu użytkownicy mogą jeszcze bardziej rozszerzyć zakres dźwięku. Mikrofon rozszerzający z węglem drzewnym.

 

Reklama

Dzięki najnowszemu oprogramowaniu Owl Intelligence System (OIS) opartemu na sztucznej inteligencji, Meeting Owl 4+ łączy się z konfigurowalnym systemem podłączonych urządzeń Owl Labs, aby uchwycić każdy kąt dyskusji. Produkty Owl Labs mogą łączyć się z innymi w ponad 25 różnych konfiguracjach, zarówno z opcją ustawienia na środku pomieszczenia, jak i z przodu i na środku. Na przykład firma może bezprzewodowo połączyć dwie sowy konferencyjne, aby uzyskać większy zasięg, lub Sowa Spotkania i Bar Sowy aby zapewnić pokrycie wszystkich kątów, tworząc rozwiązanie obejmujące całe pomieszczenie. Oprogramowanie zostało opracowane w USA przez doświadczony zespół inżynierów, który z biegiem czasu nieustannie udoskonala produkty Owl. Całe oprogramowanie jest zgodne ze standardowymi protokołami bezpieczeństwa, a urządzenia Owl łączą się za pośrednictwem prywatnej, dedykowanej sieci bezprzewodowej.

Jak stwierdza Owl Labs: „Setki tysięcy miejsc pracy wyszły poza tradycyjne konfiguracje sal konferencyjnych ze sprzętem zamontowanym na stałe na ścianach i przeszły na przyjazne dla użytkownika produkty Owl typu plug-and-play, charakteryzujące się elastycznością, przenośnością i przystępnością cenową, jakie oferują nowoczesne rozproszone biura potrzeb. Każdy rodzaj spotkania, w pomieszczeniu dowolnej wielkości, jest objęty dostosowaną technologią Owl Labs, od okrągłych stołów, prezentacji na stojąco, po burze mózgów na tablicach. Wraz z rozwojem firm infrastruktura do wideokonferencji dostosowuje się i rozwija wraz z nimi. ”

Jednak firma dostrzegła, że ​​wciąż istnieją ogromne możliwości rynkowe, ponieważ raport Owl Labs dotyczący stanu pracy hybrydowej wykazał, że tylko 37% pracodawców zaktualizowało swoją technologię spotkań wideo w zeszłym roku. „Komunikacja niewerbalna ma kluczowe znaczenie w miejscu pracy dla współpracy i porozumienia, a badania wykazały nawet, że komunikacja niewerbalna jest co najmniej tak samo ważna, jak dyskusja werbalna, jeśli nie ważniejsza” – mówi Frank Weishaupt, dyrektor generalny Owl Labs.

 

„Ponieważ hybrydowe miejsce pracy wyewoluowało poza spotkania, w których wszyscy znajdują się w tym samym pomieszczeniu, musimy pozbyć się przestarzałej technologii wideo, która uniemożliwia zdalnym uczestnikom wyraźne widzenie i słyszenie podczas spotkań. Tymczasem dzisiejsze przedsiębiorstwa rozwijają swoje biura. i procesy szybciej niż kiedykolwiek, aby nadążać za tempem transformacji gospodarczej i opartej na sztucznej inteligencji. W Owl Labs tworzymy łatwą w użyciu technologię do spotkań, która jest tak samo zwinna, zarówno dla małych firm, jak i największych przedsiębiorstw.

Ulepszone oprogramowanie OIS działa teraz lepiej, gdy dwie sowy spotkania są sparowane w tym samym pomieszczeniu. Oprogramowanie wykrywa, w którą stronę zwróceni są ludzie, nawet jeśli nie mówią, a następnie płynnie przełącza się na właściwą kamerę zapewniającą najlepszy widok. Oprogramowanie jest stale aktualizowane, aby bezproblemowo współpracować z Microsoft Teams, Microsoft Skype, Zoom, Google Meet, Slack i innymi platformami do wideokonferencji.

Nowa aplikacja Meeting Owl 4+ zostanie wypuszczona na rynek w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie. Klienci w USA mogą go kupić za 1999 dolarów za pośrednictwem OwlLabs.com, Amazon lub zewnętrznych sprzedawców i partnerów dystrybucyjnych.

www.owllabs.comSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Urocza ładowarka Sharge, inspirowana komputerami Macintosh, o mocy 67 W, jest teraz przeceniona o prawie połowę

Na początku tego tygodnia opublikowaliśmy przewodnik podsumowujący asortyment Prezenty last minute na Dzień Ojca dla tych, którzy świętują. Jeśli jednak potrzebujesz Zdrowaś...

Najlepsze filmy science fiction do obejrzenia w serwisie Netflix w czerwcu 2024 r

Lato w pełni, a wraz z nim ekscytujące wydarzenia nowa lista nadchodzących wydań nie mogę się doczekać! Z Furiosa: Saga...

To może być pierwsza reklama Nintendo w USA

Nintendo jest dziś potentatem w branży gier, ale w 1980 r. w Stanach Zjednoczonych tak naprawdę nie było to przedmiotem zainteresowania nikogo. I...
Advertisment