OWC przedstawia ultraszybki czytnik kart USB4 CFexpress 4.0 typu B


Other World Computing — wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań ekosystemowych w zakresie sprzętu komputerowego, akcesoriów i oprogramowania zarówno dla konsumentów, jak i profesjonalistów — przedstawił dziś nowy, redefiniujący czytnik kart pamięci Atlas USB4 CFexpress Type B na targach CP+ Camera & Photo Imaging Show w Jokohama, Japonia. Podczas gdy konwencjonalne czytniki USB-C (10 Gb/s) są szybkie, użytkowników czytnika kart OWC Atlas USB4 CFexpress 4.0 typu B czeka doświadczenie transformacji, będące świadkami oszczędności czasu, które nie tylko na nowo definiują procesy pracy, ale także uwalniają więcej czasu na inne pasje i projekty.

Czytnik kart Atlas USB4 CFexpress Type B może skrócić minuty transferu, a w połączeniu z kartami pamięci OWC Atlas CFA 4.0 użytkownicy mogą osiągnąć rzeczywistą prędkość transferu przekraczającą 3300 MB/s, co przekłada się na cenną oszczędność czasu w zarządzaniu danymi i tworzeniem kopii zapasowych zrób to w trakcie lub po sesji zdjęciowej. Kompaktowa konstrukcja czytnika kart Atlas USB4 sprawia, że ​​jest to idealny towarzysz podróży, który bez problemu zmieści się w każdej torbie na aparat. W solidnej aluminiowej obudowie zastosowano najnowocześniejsze technologie, takie jak nowy, bardzo skuteczny radiator zapobiegający dławieniu termicznemu i zapewniający szybkie i niezawodne transfery, a także innowacyjny przełącznik Innergize umożliwiający użytkownikom pełne wykorzystanie możliwości oprogramowania OWC Innergize przy jednoczesnym zwiększeniu szybkości transferu USB 3.2 o ponad 30% w porównaniu do poprzedniej generacji produktów USB 3.2.

„Nasza seria Atlas profesjonalnych narzędzi do fotografii i kamerowania w dalszym ciągu przełamuje bariery i pozwala sprostać wyzwaniom stojącym przed kreatywnymi profesjonalistami, a mianowicie krytycznej oszczędności czasu” – powiedział założyciel i dyrektor generalny OWC Larry O’Connor. „Wdrożyliśmy unikalny przełącznik, który umożliwi temu czytnikowi współpracę z różnymi komputerami, a we wszystkich przypadkach nadal umożliwi użytkownikowi korzystanie z oprogramowania OWC Innergize.”

Czytnik kart Atlas USB4 CFexpress jest również niezwykle kompatybilny, obsługując karty CFexpress 4.0 typu B i 2.0 typu B przy ich maksymalnej prędkości. Bezproblemowo współpracuje z USB4, USB 3 oraz Thunderbolt 4 i 3 na komputerach Mac, Windows i Linux. Dodatkowo jest przeznaczony do współpracy z iPadami, iPhone’ami i Chromebookami.

Atlas — kompletny ekosystem dla twórców
OWC stworzyło najbardziej kompleksowy asortyment rozwiązań sprzętowych i programowych, aby wspierać każdego w procesie twórczym, od przechwytywania po ukończenie. Ekosystem Atlasu OWC to pierwszy krok w procesie zapewniającym fotografom i kamerzystom narzędzia potrzebne do przeniesienia wizji z kamery na publiczność.

Oprogramowanie Innergize firmy OWC jest integralną częścią ekosystemu zbudowanego dla kart pamięci i czytników OWC Atlas. Innergize najpierw sprawdza stan karty Atlas, aby upewnić się, że jest niezawodna w użyciu, a następnie czyści i przywraca wydajność, dzięki czemu podczas nagrywania wideo lub ciągłych zdjęć seryjnych nie będzie żadnych wypadających klatek. Właściciele Atlasów mogą następnie zaktualizować oprogramowanie sprzętowe w terenie, aby skorzystać z najnowszych ulepszeń kart i mieć pewność, że karty i czytniki OWC będą optymalnie działać z ich kamerami.

Ceny i dostępność
Czytnik kart pamięci Atlas USB4 CFexpress Type B jest już dostępny w przedsprzedaży, a wysyłka nastąpi na początku marca w cenie 99,99 USD.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Intel buduje największy na świecie system neuromorficzny, aby zapewnić bardziej zrównoważoną sztuczną inteligencję

Intel ogłosił dzisiaj, że zbudował największy na świecie system neuromorficzny. Ten wielkoskalowy system neuromorficzny o kryptonimie Hala Point, początkowo wdrożony w Sandia...

Amazon upiera się, że Just Walk Out nie jest potajemnie prowadzony przez pracowników obserwujących Twoje zakupy

Amazon odpiera twierdzenia, że ​​w Indiach jego bezkasową technologią Just Walk Out zarządzają ludzie, a nie sztuczna inteligencja. W wpis na blogu...

Samsung i Qualcomm osiągają innowacyjny, pierwszy w branży kamień milowy dzięki zaawansowanej technologii modulacji

Firmy Samsung Electronics i Qualcomm Technologies, Inc. ogłosiły dzisiaj, że firmy pomyślnie ukończyły testy 1024 kwadraturowej modulacji amplitudy (QAM) zarówno dla pasm widma...
Advertisment