Otwarta beta Diablo 4: wszystko, co musisz wiedzieć


Diablo IV będzie wkrótce. A jeśli chodzi o otwarte bety, które towarzyszą poprzedzającym dzień premiery, Blizzard udostępnia informacje o ważnych datach, sposobach uzyskania dostępu do bety i czego mogą się spodziewać po wejściu do świata Sanctuary. Możesz sprawdzić wszystkie ważne szczegóły na stronie Blizzardaale oto zestawienie najistotniejszych informacji.

Jeśli zdecydowałeś się poczekać z zakupem Diablo IV lub kanapkę z ogniem piekielnym i potępieniem, Diablo IVogólna otwarta beta rozpocznie się później w tym miesiącu, od 24 do 27 marca, z wczesnym pobieraniem o godzinie 12:00 ET 22 marca.

W obu wersjach beta będziesz eksplorować prolog i pierwszy akt gry, a gracze mogą awansować do poziomu 25. W wersji beta z wczesnym dostępem gracze będą mieli dostęp tylko do trzech klas: Łotrzyka, Barbarzyńcy i Czarnoksiężnika. Podczas ogólnej otwartej bety lista ta rozszerza się o Druida i Nekromantę. Należy jednak pamiętać, że chociaż postęp fabularny zostanie przeniesiony do gry na żywo 6 czerwca, wszystkie postacie zostaną usunięte, więc nie przywiązujcie się zbytnio. Aby trochę złagodzić to żądło, Blizzard rozda kilka wyjątkowych korzyści, w tym uroczy plecak dla psa, graczom, którzy ukończą określone kamienie milowe podczas bety.

GIF: Blizzard Entertainment

Couch i czteroosobowy tryb kooperacji online będą dostępne przez oba weekendy, a jeśli chcesz coś dużego i mięsistego do zrobienia ze znajomymi, Blizzard uwolni światowego bossa, Ashava, w określonych porach.

Na koniec będzie A Diablo IV stream społeczności 24 marca, podczas którego twórcy pokażą wskazówki i sztuczki wszystkim aspirującym zabójcom demonów. Do zobaczenia wkrótce w Sanktuarium.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!