Otwarta beta Diablo 4: wszystko, co musisz wiedzieć


Diablo IV będzie wkrótce. A jeśli chodzi o otwarte bety, które towarzyszą poprzedzającym dzień premiery, Blizzard udostępnia informacje o ważnych datach, sposobach uzyskania dostępu do bety i czego mogą się spodziewać po wejściu do świata Sanctuary. Możesz sprawdzić wszystkie ważne szczegóły na stronie Blizzardaale oto zestawienie najistotniejszych informacji.

Jeśli zdecydowałeś się poczekać z zakupem Diablo IV lub kanapkę z ogniem piekielnym i potępieniem, Diablo IVogólna otwarta beta rozpocznie się później w tym miesiącu, od 24 do 27 marca, z wczesnym pobieraniem o godzinie 12:00 ET 22 marca.

W obu wersjach beta będziesz eksplorować prolog i pierwszy akt gry, a gracze mogą awansować do poziomu 25. W wersji beta z wczesnym dostępem gracze będą mieli dostęp tylko do trzech klas: Łotrzyka, Barbarzyńcy i Czarnoksiężnika. Podczas ogólnej otwartej bety lista ta rozszerza się o Druida i Nekromantę. Należy jednak pamiętać, że chociaż postęp fabularny zostanie przeniesiony do gry na żywo 6 czerwca, wszystkie postacie zostaną usunięte, więc nie przywiązujcie się zbytnio. Aby trochę złagodzić to żądło, Blizzard rozda kilka wyjątkowych korzyści, w tym uroczy plecak dla psa, graczom, którzy ukończą określone kamienie milowe podczas bety.

GIF: Blizzard Entertainment

Couch i czteroosobowy tryb kooperacji online będą dostępne przez oba weekendy, a jeśli chcesz coś dużego i mięsistego do zrobienia ze znajomymi, Blizzard uwolni światowego bossa, Ashava, w określonych porach.

Na koniec będzie A Diablo IV stream społeczności 24 marca, podczas którego twórcy pokażą wskazówki i sztuczki wszystkim aspirującym zabójcom demonów. Do zobaczenia wkrótce w Sanktuarium.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Pamięć G.SKILL osiąga 31 rekordów podkręcania w okresie Computex 2024

G.SKILL International Enterprise Co., Ltd., wiodąca na świecie marka wydajnych podkręcanych pamięci i komponentów do komputerów PC, z radością ogłasza osiągnięcie 31 rekordów...

Wgłębianie się w obietnicę reformy planowania centrów danych Partii Pracy w programie wyborczym Partii Pracy

Manifest wyborczy Partii Pracy zawiera zobowiązanie do usunięcia barier planistycznych, które wstrzymują rozwój centrów danych i, z kolei, hamują wzrost gospodarczy Wielkiej Brytanii. Według...

Firma partnerska SK hynix, Mimir IP, pozywa firmę Micron

Mimir IP, południowokoreańska firma zarządzająca patentami, kupiła w maju od SK hynix około 1500 patentów związanych z chipami. Złożyli teraz pozew przeciwko...
Advertisment