Otter włącza boty AI do czatów grupowych


Otter, automatyczna usługa transkrypcji, wprowadza nową funkcję sztucznej inteligencji, która pozwala grupom zadawać chatbotowi pytania na temat tego, co wydarzyło się podczas ich poprzednich spotkań. Pobiera informacje ze wszystkich spotkań, w których uczestniczyli członkowie grupy, i odpowiada na pytania typu: „Na co wczoraj zdecydowaliśmy?”

Ta funkcja nazywa się „Czat AI w kanałach” i zasadniczo otwiera czaty AI firmy Otter dla grupy, zamiast jak obecnie dla pojedynczego użytkownika. Kanały, które można znaleźć na platformie Otter, działają podobnie do czatów na Slacku. Pozwalają ludziom rozmawiać z częstymi współpracownikami i udostępniać sobie transkrypcje.

Większość funkcji czatu generatywnego AI — takich, które przeglądają harmonogram użytkownika lub e-maile — jest zwykle dostępna tylko w przypadku pojedynczych rozmów, podczas których tylko jedna osoba wchodzi w interakcję z sztuczną inteligencją. Ale Otter twierdzi, że AI Chat w kanałach pozwala wielu osobom zadawać pytania dotyczące sztucznej inteligencji firmy Otter.

Otter ma nadzieję, że funkcja czatu grupowego powinna umożliwić zespołom szybszą współpracę, ponieważ wszyscy mogą rozmawiać o projektach i uzyskiwać informacje od chatbota bez konieczności przechodzenia do innego kanału.

Otter poszerza także zakres spotkań, z których chatbot AI może pobierać dane. Wcześniej, jeśli użytkownik uruchomił chatbota AI firmy Otter podczas uzyskiwania dostępu do określonej transkrypcji, chatbot mógł odpowiadać tylko na pytania dotyczące tego spotkania lub rozmowy. Otter rozszerzy to teraz na wszystkie spotkania i transkrypcje, które posiada użytkownik.

Firma dodaje także podsumowanie rozmowy AI, które będzie identyfikowało elementy działania nawet w trakcie spotkania.

Reklama

W ciągu ostatnich kilku lat Otter dodał funkcje generatywnej sztucznej inteligencji. To uruchomił chatbota w zeszłym roku co pozwoliło botowi „uczęszczać” na spotkania ludzi. W 2022 roku wprowadzono podsumowania spotkań do transkrypcji. Jako użytkownik Otter mogę potwierdzić, że takie podsumowania istnieją, chociaż nie korzystałem jeszcze z żadnych innych funkcji generatywnej sztucznej inteligencji na platformie.

Wszystkie funkcje AI będą dostępne dla wszystkich użytkowników Otter, łącznie z bezpłatnym planem Basic.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

W marcu Stardew Valley doda nową zawartość do gry

Dolina Gwiezdnej Rosy deweloper Eric Barone — lepiej znany jako ConcernedApe — ujawnił, kiedy gracze mogą spodziewać się kolejnej dużej aktualizacji, dodając do...

Prezes Microsoftu angażuje się w otwartą platformę Azure dla sztucznej inteligencji

Prezydent Microsoftu, Brad Smith, tak opublikował blog określa, w jaki sposób firma planuje wspierać twórców oprogramowania tworzących sztuczną inteligencję (AI). Wśród obszarów,...

ASUS IoT ogłasza zupełnie nowe przemysłowe płyty główne i komputery Edge AI oparte na rdzeniu 14. generacji

ASUS IoT, globalny dostawca rozwiązań AIoT, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek nowej linii przemysłowych płyt głównych i komputerów brzegowych AI wyposażonych w najnowsze...
Advertisment