Oto, w jaki sposób Apple dostarcza klientom jednostki zamienne Vision Pro


Apple Vision Pro pojawił się w sklepach i w rękach klientów niemal miesiąc temu, a już widzieliśmy, że zestaw słuchawkowy Apple do rzeczywistości mieszanej jest dość delikatny i może łatwo pęknąć, jeśli nie zachowa się wystarczającej ostrożności. I tak, płacenie za naprawę nie jest tanie, nawet w przypadku AppleCare+. Ale w jaki sposób Apple wymienia uszkodzony Vision Pro? Ten film pokazuje dokładnie, jak to zrobić.

Wymiana uszkodzonego Apple Vision Pro

Właściciel kanału YouTube Sprawy praktyczne niedawno podzielił się swoją historią dot jak złamał Vision Pro po przypadkowym upuszczeniu go na podłogę. Przednia szyba uległa całkowitemu zniszczeniu, przez co dalsze użytkowanie urządzenia było niemożliwe. Na szczęście dla niego jego Vision Pro był chroniony AppleCare+.

Wsparcie Apple dało mu możliwość wysłania uszkodzonego modułu Vision Pro do naprawy, co zajęłoby dużo czasu, lub otrzymania do domu urządzenia zastępczego, gdy tylko stanie się ono dostępne. I to był wybór właściciela.

W nowym filmie użytkownik pokazuje, jak dokładnie Apple wysyła jednostkę zamienną Vision Pro. Urządzenie jest dostarczane w prostym kartonowym pudełku z kodem QR na górze, który prowadzi do strony wsparcia Apple, na której można dowiedzieć się, jak zdemontować i ponownie złożyć zestaw słuchawkowy. Dzieje się tak dlatego, że jednostka zamienna nie jest dostarczana z głośnikami i innymi akcesoriami.

Co ciekawe, Apple wysyła jednostkę zamienną jeszcze zanim otrzyma uszkodzoną jednostkę od klienta, który ma 10 dni na wysłanie jej do Apple. Cały film możesz obejrzeć poniżej:

Reklama

Płatne naprawy są dość drogie

Jeśli uszkodzisz Apple Vision Pro, jego wymiana będzie dość kosztowna. Apple pobiera opłatę w wysokości 799 dolarów za naprawę przedniej szyby lub 2399 dolarów za wymianę całego zestawu słuchawkowego. Klienci posiadający plan AppleCare+ zapłacą 299 dolarów za naprawę oraz 499 dolarów jednorazowej opłaty za przypadkowe uszkodzenie.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Chcesz zrobić więcej dzięki AirPods Pro 2? Wypróbuj tych 5 funkcji

Wraz z wprowadzeniem na rynek Apple wprowadziło solidną aktualizację swoich najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych AirPods Pro 2. Od tego czasu Apple podniosło...

TSMC wprowadzi premię lokalizacyjną dla zagranicznej produkcji chipów

Jako część Dyskusja telefoniczna dotycząca wyników za pierwszy kwartał, jeden z największych producentów półprzewodników, TSMC, ogłosił strategiczne posunięcie polegające na pobieraniu dodatkowej opłaty...

Jurij!!! Film on Ice anulowany po 7 latach produkcji

Długa ciąża Jurij!!! na lodzie film został oficjalnie odwołany. Film został ogłoszony w 2017 roku, choć od tego...
Advertisment