Oto produkty, których ConcernedApe używa do stworzenia Stardew Valley


Obszerność i głębokość przyjemnych dla tłumu notatek o łatkach dokuczano do tej pory Do Dolina Gwiezdnej Rosynowa aktualizacja, zatytułowana po prostu „Aktualizacja 1.6”, jasno pokazuje, że twórca gry Eric Barone (znany jako ConcernedApe) wciąż ma mnóstwo pomysłów na tytuł, 8 lat po jego premierze. Był też zajęty wieloma innymi sprawami, począwszy od kontynuowania prac nad swoją nową grą, Nawiedzony czekoladnikdo współtworzenia urzędnik Dolina Gwiezdnej Rosy książka kucharskai pojawił się, aby okazać wsparcie Dolina Gwiezdnej Rosy cykl koncertów na żywoco dzieje się obecnie na całym świecie.

Podobnie jak wielu innych, podziwiałem rzadkie trio umiejętności Barone’a w zakresie tworzenia gier, w tym jego zdolność do tworzenia każdego fragmentu grafiki, kodu i dźwięku, który pojawia się w jego grze. Poprosiłem go więc, aby podzielił się tym, na czym polega, aby wykonać swoją pracę. Co równie ważne, podzielił się także tym, czego używa, aby zyskać dystans od pracy, aby odpowiednio nabrać sił przed ponownym wskoczeniem do pracy.

Kurtka Levi’s Trucker z podszewką typu sherpa

„Aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę, muszę być dobrej myśli i najlepiej się czuję, gdy mam na sobie kurtkę”.

Muszę pokazać, ile wysiłku wymagało znalezienie dokładnie takiego płaszcza, jaki nosi ConcernedApe. Po udoskonaleniu swojego rzemiosła w pisaniu celowo niejasnych opisów przedmiotów logiczne jest, że Barone nie podzieliłby się dokładnie tym, jaki płaszcz posiada ani gdzie można go kupić. Na szczęście go znalazłem, ponieważ pojawia się na wielu zdjęciach, gdy go nosi. To dobrze wyglądający płaszcz!

Powód Studios

„To cyfrowa stacja robocza audio, której używam do tworzenia całej muzyki i efektów dźwiękowych do moich gier. Nie używam żadnych klawiatur midi ani niczego, tylko myszkę do klikania notatek na ekranie. Zwykle używam także domyślnych instrumentów dostarczonych z oprogramowaniem. W ten sposób stworzyłem całą ścieżkę dźwiękową do Stardew Valley.”

Powód Studios jest dostępny w formie subskrypcji miesięcznej lub rocznej. Alternatywnie możesz kupić Powód 12 i posiadać go na zawsze. W Reason Studios możesz tworzyć utwory od podstaw. Oczywiście, jeśli możesz, to pomaga wyrywaj swoje pomysły na piosenki na gitarze.

Ekologiczna poduszka gryczana

„Aby utrzymać wysoki poziom wydajności i kreatywności przy tworzeniu gier, potrzebuję dobrej nocy. Dla mnie oznacza to położenie głowy na gryczanej poduszce. Zapewnia dobre wsparcie szyi i przepływ powietrza, dzięki czemu nie jest mi zbyt gorąco w nocy”.

Jeśli chodzi o to, jakiej organicznej poduszki gryczanej używa, nie przejmuj się tym. Barone powiedział firmie Polygon, że kupił swoją dawno temu i że ręczy za tego typu poduszki w ogóle, a nie za konkretną markę. Jeśli nie wiecie, poduszki gryczane dosłownie wypełnione są łuską gryki, która wydziela naturalny zapach. Co więcej, kasza gryczana porusza się w poszewce, dopasowując się wygodnie do głowy i szyi.

Paint.NET

„Darmowy program graficzny, którego używam do tworzenia całej grafiki w moich grach. Nie jest specjalnie przeznaczony jako program do grafiki pikselowej, ale jestem do tego przyzwyczajony i nie sądzę, żebym kiedykolwiek przerzucił się na cokolwiek innego.

Nie zgub się w niezliczonej liczbie płatnych produktów i modeli subskrypcji oferowanych przez takie firmy jak Adobe, Affinity i inne. Jeśli chcesz tworzyć grafikę pikselową, nie szukaj dalej niż niektóre z bezpłatnych opcji, np Paint.net, czyli nazwa programu, a nie strony internetowej. Jest dostępny tylko na komputerach z systemem Windows.

Reklama

To zdjęcie zrobione przez Kinga 5 dla A Wywiad 2020 z Baronem (w znanej marynarce) pokazuje lampę solną służącą jako prowizoryczny stojak na słuchawki oraz kilka roślin. Nie pokazano: świece z wosku pszczelego, ponieważ nie jest noc.
Zdjęcie: Król 5 NBC

Rośliny, lampa solna i bezzapachowe świece z wosku pszczelego (w nocy)

„Spędzam dużo czasu przy biurku, dlatego staram się, aby atmosfera wokół mnie była jak najbardziej miła. Czuję, że otaczanie się naturalnymi elementami (np. roślinami, kamieniami i płomieniami) pozwala mi uziemić się i połączyć z naturą, zamiast całkowicie wciągać się w komputer. Pomaga mi zachować kreatywność i zdrowy rozsądek podczas długich sesji tworzenia gier.

Jeśli chodzi o zakup tych przedmiotów, nie ma dobrego ani złego produktu do kupienia. Znajdź rośliny, które najbardziej rezonują z Tobą i Twoją przestrzenią. Najpierw powinieneś udać się do lokalnego sklepu z roślinami lub sprawdzić żywe rośliny, z których można dokonać wysyłki Amazonka. Lampy solne są relaksującym towarzyszem z estetycznego punktu widzenia, nie wspominając o tym, że podobno przynoszą korzyści, od poprawy nastroju po poprawę snu. Jeśli chodzi o świece z wosku pszczelegota naturalna alternatywa dla wosku zazwyczaj pali się dłużej niż tradycyjne świece, a ponieważ nie zawiera dodatków, nie wydziela szkodliwych substancji chemicznych podczas spalania.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...
Advertisment