Oto, o ile lżejsza jest w rzeczywistości nowa klawiatura Magic Keyboard w iPadzie Pro


Kiedy w zeszłym tygodniu Apple ogłosiło nową linię iPadów Pro, zaprezentowało także nowy model iPada Pro nowe akcesorium Magic Keyboard że był reklamowany jako „cieńszy i lżejszy” niż jego poprzednik.

Chociaż Apple nie udostępnia oficjalnych specyfikacji wagowych akcesoriów do iPada, pierwsze dzisiejsze recenzje iPada M4 Pro potwierdzają, że nowa klawiatura Magic Keyboard jest zauważalnie lżejsza.

Jak ujawniono w kilku recenzjach iPada Pro, w tym w Jasona Snella I Chrisa Lawleyanowa klawiatura Magic Keyboard do 13-calowego iPada Pro waży 667 gramów. Liczby różnią się nieco w innych recenzjach, z Recenzja Briana Tonga pokazujące, że 13-calowa klawiatura Magic Keyboard waży 662 gramy i The Verge recenzja mówi, że waży 658 gramów.

Nawet przy niewielkich różnicach między recenzjami nowa 13-calowa klawiatura Magic Keyboard jest zauważalnie lżejsza od swojej poprzedniczki, która ważyła ~710 gramów.

Różnica w wadze klawiatury Magic Keyboard jest jeszcze bardziej wyraźna, gdy przypomnimy sobie, że jest nią sam 13-calowy iPad Pro znacznie lżejszy niż wcześniej. 13-calowy iPad M4 M4 waży 579 gramów, w porównaniu z 682 gramami poprzedniej generacji.

Reklama

W sumie oznacza to:

  • iPad Pro 12,9 cala M2 + klawiatura Magic Keyboard = 1392 gramy
  • 13-calowy iPad M4 M4 + klawiatura Magic Keyboard = 1246 gramów

Dla porównania 13-calowy MacBook Air M3 waży ~1240 gramów. Zróbcie z tego porównania co chcecie!

Nie znalazłem żadnej recenzji 11-calowego iPada Pro, która wspominałaby o wadze akcesorium Magic Keyboard. Na pewno zaktualizuję ten post, gdy uda mi się potwierdzić tę liczbę.

Podążaj za Szansą: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment