Oto moje ulubione kamery wideo HomeKit Secure Video w 2024 r


Jedną z moich ulubionych funkcji HomeKit jest HomeKit Secure Video, która pozwala mi przeglądać nagrania z kamer bezpieczeństwa i zarządzać nimi bezpośrednio w aplikacji Home. Na rynku dostępnych jest wiele różnych aparatów obsługujących tę funkcję, a oto moje ulubione aparaty, które przetestowałem bardzo akcesoriów HomeKit na przestrzeni lat.

Co to jest bezpieczne wideo HomeKit?

HomeKit Secure Video to platforma Apple do nagrywania nagrań z kamer bezpieczeństwa i zarządzania nimi. Wszystkim zarządzasz bezpośrednio w aplikacji Home, w której możesz zarządzać ustawieniami, przeglądać historię nagrań i przeglądać transmisje na żywo z kamer.

Korzystanie z HomeKit Secure Video ma kilka zalet. Na przykład wszystko jest całkowicie szyfrowane od końca do końca. Przyjemnie jest też widzieć w aplikacji Home wszystkie swoje kamery i nagrania, a także sterować innymi inteligentnymi akcesoriami domowymi.

Dodatkowo, korzystając z kamery poprzez HomeKit Secure Video, nie musisz polegać na aplikacji producenta kamery ani usłudze w chmurze. Oznacza to, że nie musisz martwić się o praktyki bezpieczeństwa producenta aparatu. Tylko pamiętaj o wyłączeniu całe nagranie w aplikacji tego producenta.

Jednak jedną z największych wad HomeKit Secure Video jest to, że nie nagrywa on ciągłego wideo. Zamiast tego rejestruje tylko określone „zdarzenia”, na przykład wykrycie ruchu. W większości przypadków jest to świetne rozwiązanie, ale oznacza, że ​​jeśli wystąpi usterka i HomeKit nie wychwyci zdarzenia, nie masz innego wyjścia.

Reklama

Są jeszcze dwie rzeczy, o których warto pamiętać. Po pierwsze, aby móc korzystać z HomeKit Secure Video, będziesz potrzebować subskrypcji iCloud+. Oczywiście zapewnia to również inne korzyści iCloud+, takie jak więcej miejsca na dysku w iCloud, iCloud Private Relay i Ukryj mój e-mail.

  • 0,99 USD miesięcznie: 1 kamera
  • 2,99 USD miesięcznie: 5 kamer
  • 9,99 USD miesięcznie: nieograniczona liczba kamer

Wreszcie ty też to zrobisz potrzebujesz „domowego koncentratora”, aby móc z niego korzystać Bezpieczne wideo HomeKit. HomePod, HomePod mini i Apple TV mogą służyć jako domowe centrum.

Najlepsze bezpieczne kamery wideo HomeKit

Inteligentna kamera Ecobee

Ecobee produkuje jedne z najlepszych inteligentnych termostatów na rynku, a w 2021 roku wkroczył na rynek kamer bezpieczeństwa za pomocą inteligentnej kamery. W momencie premiery Ecobee SmartCamera była nieco trudna do polecenia ze względu na wysoką cenę i brak HomeKit Secure Video.

Jednak w międzyczasie Ecobee SmartCamera stała się znacznie bardziej przekonująca. Jest teraz dostępny w konkurencyjnej cenie 99 dolarów i obsługuje technologię HomeKit Secure Video. Ponadto, jeśli masz inne akcesoria Ecobee, możesz z łatwością stworzyć system dla całego domu. Zawiera kamerę 1080p, dwukierunkowy dźwięk, wysokiej klasy design i wiele więcej.

Ecobee SmartCamera może być znaleziony na Amazonie za 99,99 dolarów.

Eufy C120

Mój pierwszy kontakt z HomeKit Secure Video miał miejsce w: kamera wewnętrzna Eufy C120. Nie znajdziesz w nim żadnych wodotrysków i gwizdków, ale mogę zgłosić, że jest solidny pod względem wydajności i niezawodności. Nigdy nie zdarzyło mi się, żebym po wejściu do aplikacji Home, aby sprawdzić transmisję na żywo lub nagrania, wyświetlił mi się komunikat o błędzie.

Funkcje obejmują rozdzielczość 1080p za pośrednictwem HomeKit, dwukierunkowy dźwięk i regulowaną (ale plastikową) podstawkę. Czytać moja pełna recenzja więcej szczegółów na temat kamery Eufy Indoor Cam C120. Można go również używać wyłącznie za pośrednictwem HomeKit Secure Video – co eliminuje obawy dotyczące bezpieczeństwa spokrewniony z Eufy i Ankerem.

Co najważniejsze, Eufy Indoor Cam C120 jest najtańszą opcją na tej liście. Pojedyncza kamera pojawia się o godz poniżej 45 dolarów na Amazonpodczas gdy możesz dostać dwupak za mniej niż 80 dolarów.

Widok koła Logitech

Jedna z moich pozostałych kamer HomeKit Secure Video pochodzi od firmy Logitech. The Widok koła Logitech może służyć jako kamera wewnętrzna lub zewnętrzna dzięki odpornej na warunki atmosferyczne konstrukcji. Musisz jednak trzymać go w zasięgu gniazdka elektrycznego, ponieważ jest to kamera przewodowa. Mam dwa takie aparaty i uważam, że są solidne pod względem niezawodności.

W porównaniu do wspomnianej kamery Eufy, Logitech Circle View odblokowuje kilka godnych uwagi funkcji, takich jak ulepszony noktowizor, bardziej ekskluzywna konstrukcja i szerokokątny aparat 180 stopni.

Funkcje z wyższej półki wiążą się z wyższymi kosztami. Widok Logitech Circle View będzie kosztuje 139,99 dolarów na Amazon. Mimo to wszechstronność odporności na warunki atmosferyczne podczas stosowania na zewnątrz jest dużą zaletą.

Kamera zewnętrzna Eve

Jedna z najlepszych i najbardziej funkcjonalnych kamer zewnętrznych z HomeKit Secure Video pochodzi od firmy Eve. The Funkcje kamery zewnętrznej Eve wszechstronna i trwała konstrukcja z rozdzielczością 1080p, dwukierunkową komunikacją i noktowizorem. Co najważniejsze, ma również wbudowany reflektor, który może być automatycznie aktywowany w oparciu o wykrycie ruchu.

Należy pamiętać, że kamera Eve Outdoor Cam nie jest bezprzewodowa. Wymaga zarówno przewodu neutralnego, jak i połączenia z przewodem uziemiającym.

Kamera Eve Outdoor Cam jest droga, ale warto, jeśli nie przeszkadza Ci konstrukcja przewodowa. Możesz to znaleźć na Amazonie za mniej niż 250 dolarów.

Więcej możliwości

Zakończyć

To są kamery HomeKit Secure Video, z których korzystałem i za które mogę ręczyć. Co z tobą? Jakich kamer HomeKit Secure Video używasz? Daj nam znać w komentarzach. Na pewno będę aktualizować tę listę, gdy będę testować więcej aparatów.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsze filmy, które opuszczą Netflix, Max i nie tylko pod koniec lutego 2024 r

Luty dobiega końca i choć rok przestępny sprawia, że ​​jest on nieco dłuższy, wciąż zostało ledwo wystarczająco dużo czasu, aby obejrzeć...

9to5Mac Overtime: Wreszcie nowe iPady!

W tym tygodniu w 9to5Mac Overtime Jeff i Fernando omawiają nowe, ekscytujące szczegóły dotyczące nadchodzących iPadów, w tym nowe, supercienkie wymiary, zaktualizowane funkcje...

Wielu użytkowników Redditorów nienawidzi IPO Reddit

Jeśli jesteś pewnym rodzajem cynizmu, Zgłoszenie S-1 Reddita uruchamia dzwonki alarmowe. Jest wzmianka o r/WallStreetBets. (Właściwie w sumie pięć wzmianek.) Jest...
Advertisment