Oto modele Apple Watch kompatybilne z systemem watchOS 11


Apple ogłosiło w poniedziałek zegarekOS 11, kolejna duża aktualizacja oprogramowania Apple Watch. Aktualizacja zawiera nowe funkcje związane z fitnessem i zdrowiem, a także udostępnia aktywność na żywo i aplikację Tłumacz na Apple Watch. Jednak nie każdy model Apple Watch jest kompatybilny z systemem watchOS 11 – czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czy Twoje urządzenie jest nadal obsługiwane.

watchOS 11 wreszcie umożliwi dzień odpoczynku z pierścieniami aktywności, nie tracąc przy tym ważnej passy. W przeszłości, nawet jeśli musiałeś wziąć dzień wolny z powodu choroby lub innego czynnika, na który nie miałeś wpływu, utraciłeś passę ukończenia pierścienia Aktywności.

Możesz teraz także ustawić niestandardowe cele w zakresie aktywności dla różnych dni tygodnia. Możesz więc stawiać sobie wyższe cele w dni, w których wiesz, że będziesz w stanie zrobić więcej, i wyznaczać innym bardziej realistyczne cele. Dzięki nowej aplikacji Vitals możesz przeglądać dane dotyczące swojego zdrowia i podejmować ważne decyzje dotyczące zdrowia i kondycji.

Firma Apple zaprezentowała dziś wersję watchOS 11 z funkcjami Apple Watch, które opierają się na wiodącej technologii czujników, zaawansowanych algorytmach i podejściu naukowym, aby zapewnić przełomowy wgląd w zdrowie i kondycję użytkowników oraz większą personalizację niż kiedykolwiek. Nowa aplikacja Vitals wyświetla kluczowe wskaźniki stanu zdrowia i kontekst, aby pomóc użytkownikom podejmować bardziej świadome codzienne decyzje, a możliwość pomiaru obciążenia treningowego zapewnia nowe, rewolucyjne doświadczenie podczas ćwiczeń poprawiających kondycję i wydajność.

Pierścienie aktywności można jeszcze lepiej dostosowywać, twarz Smart Stack i Zdjęcia wykorzystują inteligencję, aby zapewnić większą indywidualizację, a Apple Watch i aplikacja Zdrowie na iPhonie i iPadzie zapewniają dodatkowe wsparcie dla kobiet w ciąży. Zamelduj się, aplikacja Tłumacz i nowe możliwości gestu dwukrotnego dotknięcia trafiają do Apple Watch, zapewniając dodatkową łączność i wygodę.

Zgodność z systemem watchOS 11

Niestety, niektóre modele Apple Watch zostały wycofane i nie będą mogły na nich działać system watchOS 11. Oto lista urządzeń zgodnych z aktualizacją:

Apple Watch Series 4, Apple Watch Series 5 i pierwszy Apple Watch SE nie otrzymają aktualizacji do systemu watchOS 11 tej jesieni. Dostępna będzie pierwsza wersja beta systemu watchOS 11 deweloperzy później dzisiaj.

Reklama

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gwiezdne Wojny: Największym i najdziwniejszym jajkiem wielkanocnym Akolity jest Jedi Plo Koon

Nowa seria Gwiezdnych Wojen od Lucasfilm Akolita ma zasłużył na pochwałę za zwykłe istnienie poza sagą Skywalker – po 47...

Oto, jak przygotować komputer Mac na system macOS Sequoia za pomocą narzędzia CleanMyMac X

Obraz: CleanMyMac X Nowy system MacOS Sequoia firmy Apple oficjalnie pojawi się jesienią, więc Wyczyść MyMaca X udzielił nam świetnych rad, jak najlepiej przygotować...

Tożsamość Mistrza Sithów z „Akolity” jest już całkiem jasna

Akolita utrzymuje w tajemnicy tożsamość tajemniczego Mistrza Sithów, ale – naszym skromnym zdaniem – nie może być to jaśniejsze. Przez...
Advertisment