Oto kilka naszych ulubionych ofert z ostatniej wyprzedaży Sony Days of Play


Najnowsze od Sony Prezentacja stanu gry mogło dać nam krótki wgląd w plany firmy na rok 2024 i kolejne lata, ale prawdopodobnie niewiele to da, jeśli liczyłeś na coś, w co możesz zagrać już teraz. I tu właśnie rozpoczyna się wyprzedaż Days of Play. Od teraz do 12 czerwca Sony przecenia dziesiątki tytułów na PlayStation 5 i PlayStation 4a także towarzyszące sprzęt komputerowy, AkcesoriaI subskrypcje.

Po pierwsze, jeśli nadal chcesz kupić konsolę PS5, możesz zaoszczędzić 50 USD na PlayStation 5 I Wersja cyfrowa PlayStation 5które można nabyć już za 449 dolarów (Amazonka, Najlepsza oferta, PlayStation Direct) i 399 dolarów (Amazonka, Najlepsza ofertaI PlayStation Direct), odpowiednio. Odpowiadają one najniższym cenom, jakie widzieliśmy w nowszych modelach PS5, które są nieco cieńsze niż modele Sony oryginalna konsola PS5. Wyposażone są także w dwa skierowane z przodu porty USB-C i rozszerzoną wbudowaną pamięć o pojemności 1 TB (w porównaniu z 825 GB), choć należy pamiętać, że tylko wersja na płycie umożliwia odtwarzanie gier fizycznych i innych dysków Ultra HD Blu-ray.

Jako dodatkowy bonus, członkowie PlayStation Plus, którzy dokonują zakupów bezpośrednio w PlayStation, otrzymają 12 miesięcy Netflix Premium, najdroższego poziomu usługi przesyłania strumieniowego.

Przeczytaj nasze praktyczne wrażenia na temat „smukłej” konsoli PS5.

Nowy standard Sony PlayStation 5 obejmuje wymienny napęd dysków, dwa porty USB-C skierowane do przodu, pamięć masową o pojemności 1 TB oraz nieco mniejszą i lżejszą konstrukcję.

Konsola PlayStation 5 Digital nie jest wyposażona w napęd dyskowy, ale możesz go kupić osobno, jeśli później zdecydujesz, że go potrzebujesz. Poza tym konsola odtwarza wszystkie te same gry, co wersja wyposażona w napęd dyskowy.

W innym miejscu na froncie sprzętowym PSVR2 jest w sprzedaży od 449 USD (100 USD zniżki) na Amazonka, Najlepsza ofertaoraz Witryna sklepowa PlayStation Direct. To najlepsza cena, jaką widzieliśmy w przypadku zestawu słuchawkowego do wirtualnej rzeczywistości, który niestety często kosztuje więcej niż PS5 wymagane do grania.

Reklama

Cena PSVR 2 odzwierciedla jego niedoceniany potencjał. Biblioteka premierowa nie była najbogatsza, ale powoli i systematycznie buduje swój katalog o różnorodny wybór tytułów stworzonych dla VR. To zawiera Horyzont Zewu Góryw którym obecnie możesz dokonać zakupu Amazonka, Najlepsza ofertaI PlayStation Direct z PSVR 2 już od 499 USD (100 USD zniżki). Najnowszy Horyzont tytuł jest prawdopodobnie jedną z lepszych wizytówek możliwości zestawu VR firmy Sony do komputerów PC, chociaż nowe tryby VR w grach AAA, takich jak Resident Evil 7 I Gran Turismo 7 są co najmniej ekscytujące.

Dodatkowo, jeśli kupisz PSVR 2 bezpośrednio od Sony i zasubskrybujesz PlayStation Plus, otrzymasz także 12 miesięcy Netflix Premium za darmo, co pozwoli Ci zaoszczędzić około 276 dolarów w ciągu roku.

Sony PSVR 2 oferuje śledzenie wzroku, łatwą konfigurację i VR na poziomie komputera PC bez komputera (chociaż wymaga PS5). Może także pełnić funkcję wirtualnego płaskiego ekranu do oglądania filmów Blu-ray, aplikacji do przesyłania strumieniowego i innych treści.

Zestaw słuchawkowy PSVR2 na stole.Zestaw słuchawkowy PSVR2 na stole.

Sony sprzedaje pakiet składający się z PSVR 2, kontrolerów i fizycznej kopii Horyzont Zewu Góry dla PS5.

Teraz do 9 czerwca możesz także zaoszczędzić do 30 procent na: 12-miesięczna subskrypcja na PlayStation Plus za pośrednictwem PlayStation Store, który można łączyć z istniejącymi subskrypcjami. Dokładna kwota różni się w zależności od wybranego planu; jednakże poziom Essential jest tańszy o 20% (63,99 USD), poziom Extra jest o 25% tańszy (101,24 USD), a poziom Premium jest o 30% tańszy (111,99 USD).

Poziom podstawowy Niezbędny plan umożliwia pobieranie co miesiąc bezpłatnych gier PS Plus, które są dostępne tak długo, jak jesteś abonentem PlayStation Plus. Odblokowuje także dostęp do trybu wieloosobowego w grach, które tego wymagają, ekskluzywne zniżki i zaawansowane funkcje konsoli, takie jak przechowywanie w chmurze i funkcja Share Play. Dodatek PS PlusTymczasem oferuje ten sam zestaw korzyści, a także dostęp do setek tytułów, które regularnie się zmieniają, w tym tych będących częścią Ubisoft Plus. Jeśli podejdziesz do Premium PS Plusmożesz dodać wersje próbne gier, strumieniowanie w chmurze oraz dostęp do jeszcze większej liczby klasyków PlayStation i wybranych filmów Sony Pictures.

PlayStation Plus oferuje trzy poziomy — Essential, Extra i Premium. Wszystkie te subskrypcje oferują grę online, w ramach członkostwa dostępny jest różny zakres gier do pobrania i zaawansowanych funkcji konsoli.

Sprzedaż PlayStation bez gier przecenionych byłaby dziwna, więc nie jest zaskoczeniem, że w sprzedaży znajdują się obecnie setki cyfrowych gier na PS4 i PS5. Większość z nich jest przeceniona do 60 procent, ale na wybranych tytułach można zaoszczędzić nawet 85 procent podczas różnych 24-godzinnych wyprzedaży flash, które będą dostępne przez cały czas trwania wydarzenia.

Jeśli jednak przegapisz tam coś soczystego, nadal możesz znaleźć świetne ceny na nowsze ekskluzywne produkty, takie jak Marvel’s Spider-Man 2który jest w sprzedaży od 49,69 USD (około 20 USD zniżki) na stronie Amazonka, Najlepsza ofertaoraz Sklep PlayStation. Cyfrowa edycja deluxe jest również dostępna w cenie 59,99 USD (20 USD zniżki). Sklep PlayStationpodczas gdy edycja kolekcjonerska kosztuje 149,99 USD (80 USD taniej). Witryna sklepowa PlayStation Direct. Ten ostatni zawiera fizyczne dodatki, takie jak etui ze stalową książką i 19-calową statuę Venoma przedstawiającą Petera Parkera i Milesa Moralesa, a także dwa kombinezony w grze i różne umiejętności do odblokowania.

Zrzut ekranu z Marvel's Spider-Man 2.Zrzut ekranu z Marvel's Spider-Man 2.

Najnowsza wersja Insomniaca Człowiek Pająk Romp na PlayStation 5 podnosi stawkę dzięki ogromnemu, otwartemu światu do eksploracji, wspaniałej mechanice przeglądania sieci i możliwości grania nie jednym, ale dwoma pająkami. Przeczytaj naszą recenzję.

Odrodzenie Final Fantasy VII jest również warty obejrzenia, zwłaszcza teraz, gdy jest przeceniony za 52,49 dolarów (około 18 dolarów taniej) w sklepie internetowym Sklep PlayStation. Współczesna wersja klasycznego JRPG Square Enix faktycznie bije na głowę cena, o którą niedawno prosiliśmy w sprawie fizycznej kopiichociaż możesz także odebrać cyfrowa edycja Deluxe w sprzedaży za 67,49 USD (około 23 dolarów zniżki).

Zrzut ekranu przedstawiający Cloud Strife w Final Fantasy VII Rebirth.Zrzut ekranu przedstawiający Cloud Strife w Final Fantasy VII Rebirth.

Środkowa część trzyczęściowej trylogii, Odrodzenie Final Fantasy VII kontynuuje nową wersję klasycznej gry RPG na PS1 z nowoczesną grafiką, ekspansywnym otwartym światem, nowymi elementami rozgrywki i jeszcze lepszym rozwojem postaci niż w oryginale. Przeczytaj naszą recenzję.

Nic dziwnego, że można również znaleźć wyprzedaże tytułów na PS4 i PS5 innych firm, obejmujących wiele gatunków. Na przykład gracze sportowi, którzy chcą złamać kij, mogą to podnieść MLB Program 24 zaczynając od 49,69 USD (około 20 USD zniżki) na Najlepsza oferta, Celoraz Sklep PlayStation.

Jeśli nie interesujesz się baseballem, jest też coś takiego WWE 2K24, która jest z pewnością najlepszą grą o wrestlingu w historii 2K. Udoskonala niektóre z nowszych trybów rozgrywki i dodaje nowe typy meczów, w tym mecz pogotowia ratunkowego, mecz trumny i sędziego gościa specjalnego. W tej chwili podstawowa wersja jest w sprzedaży za 52,49 USD (około 18 USD taniej). Sklep PlayStation.

Podstawowa gra jest świetna sama w sobie, ale jeśli chcesz wyciągnąć z niej jak najwięcej, polecam zaopatrzyć się w Edycja 40 lat WrestleManii za 89,99 USD (30 USD zniżki). Oferuje akceleratory, boostery i wszystkie pięć pakietów postaci zaplanowanych w grze, w tym nowy pakiet ECW Punk Pack, który dodaje takie legendy hardkoru, jak CM Punk, The Dudley Boyz, Sandman i Terry Funk.

MLB Program 24 zawiera fotorealistyczną grafikę, zaktualizowany skład z ulubionymi graczami i jedne z najlepszych dostępnych rozgrywek baseballowych.

WWE 2K24 to najnowsza gra wrestlingowa przeznaczona do promocji rozrywki sportowej. Opiera się na niesamowicie zabawnej rozgrywce z poprzednich dwóch tytułów i dodaje nowe tryby gry, typy meczów i większy niż kiedykolwiek skład.

Oferty Verge na X /

Dołącz do ponad 50 000 obserwujących i bądź na bieżąco z najlepszymi codziennymi ofertami technologicznymi dzięki @vergedeals

Podążaj za nami!

Jeszcze kilka najważniejszych wydarzeń z Dni Zabawy

  • Tekkena 8 to jedna z najzaciętszych gier walki, do której możesz zacząć ćwiczyć Lipcowy turniej Evo z edycją Deluxe, która jest obecnie w sprzedaży za 69,99 USD (30 USD zniżki). Sklep PlayStation. Równie dobrze możesz kupić tę wersję, jeśli nie masz jeszcze gry podstawowej, ponieważ teraz kosztuje ona tyle samo i obejmuje przepustkę postaci na rok 1, skórkę awatara Kinjin i pakiet kostiumów postaci, który odblokowuje całkowicie złoty kostium na wszystkie kompatybilne znaki.
  • Bóg wojny Ragnarök to pozycja obowiązkowa, jeśli jeszcze nie porąbałeś złoczyńców w stylu Wikingów, wcielając się w Kratosa i jego syna Atreusa. Pakiet podstawowej gry na PS4/PS5 kosztuje około 39,89 dolarów (około 30 dolarów zniżki) w cenie: Najlepsza oferta, Celoraz Sklep PlayStationlub możesz chwycić Cyfrowa edycja Deluxe za 49,59 USD (30 USD zniżki) aby otrzymać dodatkowe elementy kosmetyczne, artbooki, ścieżki dźwiękowe oraz awatary i motywy do pulpitu nawigacyjnego PS5. Przeczytaj naszą recenzję.
  • Gran Turismo 7 na PS4 i PS5 jest w sprzedaży za około 39,89 dolarów (około 30 dolarów zniżki) na stronie Najlepsza oferta, Walmartoraz Sklep PlayStation. Siódmy uczestnik legendarnego symulatora wyścigów firmy Sony charakteryzuje się realistyczną grafiką i równie imponującą fizyką jazdy, której efekty można poczuć dzięki adaptacyjnym wyzwalaczom kontrolera DualSense. Zawiera ponad 400 samochodów i ponad 90 torów i torów obejmujących dziesiątki kultowych lokalizacji. Przeczytaj naszą recenzję.
  • Jeśli chcesz dodać odrobinę koloru do swojej konsoli PS5, firma Sony oferuje różne opcje Okładki na konsole PS5 przez ograniczony czas. W tej chwili możesz wybrać różne okładki do oryginalne PS5 i nowsza edycja slim od 44,99 USD (10 USD zniżki). To samo dotyczy oryginalna edycja cyfrowa PS5 i najnowszy model wyłącznie cyfrowy.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Meze Audio przedstawia uniwersalne słuchawki douszne ALBA z adapterem USB-C

Meze Audio rozszerzyło swoją imponującą ofertę słuchawek o ALBA, nowy model douszny klasy podstawowej. Estetycznie wyrafinowane, z pięknym białym wykończeniem, nowe słuchawki...

W najbliższym czasie korzystanie z RCS w wersji beta systemu iOS 18 może nie być możliwe

Jak ogłosił Apple na konferencji WWDC 2024, iOS 18 oficjalnie zapewnia obsługę RCS – lub Rich Communication Services – na iPhone’a. Jednakże,...

Studio gier współzałożone przez Dr Disrespecta „natychmiast” kończy współpracę ze streamerem

Midnight Society, studio gier, którego współzałożycielem jest Dr Disrespect, zakończyło współpracę ze streamerem. W poście na X, – napisało studio że w...
Advertisment