Oto, kiedy możesz wypróbować demo NBA 2K21 • Eurogamer.net


Firma 2K potwierdziła, że ​​demo NBA 2K21 zostanie wydane 24 sierpnia 2020 roku.

Kierując się na Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One, wersja demonstracyjna zapewni graczom darmowy kawałek akcji na korcie, chociaż Komiks donosi, że nie ma jeszcze potwierdzenia, że ​​podobne demo pojawi się na PC lub Google Stadia.

Aby zobaczyć tę zawartość, włącz ukierunkowane pliki cookie.

NBA 2K21 ukaże się 4 września na Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 i Xbox One. Zostanie również wydany na PS5 i Xbox Series X, gdy będą wreszcie dostępne pod koniec tego roku.

Wydawca NBA 2K21 Take-Two Interactive musiał ostatnio bronić swojego decyzja o naliczeniu 10 USD / 10 GBP więcej za grę na PlayStation 5 i Xbox Series X.

Jak informował wówczas Tom, szef Take-Two, Strauss Zelnick, powiedział, że podwyżka cen miała „odzwierciedlać jakość doświadczenia” i że była to „niezwykle skromna zmiana ceny, biorąc pod uwagę, że ceny nie zmieniały się od bardzo dawna ”.

Reklama

Zelnick dodał później w rozmowie z inwestorami, że ceny gier nowej generacji będą nadal ustalane „na podstawie tytułu po tytule”, sugerując, że nie każde wydanie Take-Two odnotowuje taki sam wzrost. Wydawca wyda nową wersję Grand Theft Auto 5 na PlayStation 5 i Xbox Series X w drugiej połowie 2021 roku, z ulepszeniami wizualnymi i wydajnościowymi oraz ekskluzywnymi dodatkami nowej generacji do części Grand Theft Auto Online dla wielu graczy. Nie wiadomo, ile będzie kosztować ta aktualizacja lub czy obecni właściciele będą mogli jakoś ją zaktualizować.

Aby zobaczyć tę zawartość, włącz ukierunkowane pliki cookie.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Bang & Olufsen przedstawia nową generację kultowych głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2

Bang & Olufsen ogłosił nową generację głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2. Te dwa głośniki są nie tylko dostępne w nowych...

Gra strategiczna Terra Nil jest już dostępna, powstała we współpracy Devolver Digital i Netflix

Terra Nil jest już dostępna! Terra Nil to gra o przekształcaniu jałowych, pozbawionych życia krajobrazów w kwitnące, tętniące życiem ekosystemy. Zamień martwą glebę...

Zaoszczędź do 35 procent na zestawie słuchawkowym do gier G PRO X firmy Logitech i nie tylko

Najnowsze oferty Amazon to doskonałe wieści dla każdego gracza zainteresowanego ulepszeniem swoich wrażeń dzięki nowemu zestawowi słuchawkowemu do gier. Istnieje wiele opcji,...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!