Oto każda postać Hades 2, o której wiemy z testu technicznego


Hades 2 jest wciąż we wczesnej fazie testów, ale gra wygląda dobrze. Naprawdę dobre.

W środę deweloper Supergiant Games wypuściło część gry w ramach testu technicznego dzięki temu fani mogli po raz pierwszy zapoznać się z kontynuacją Hadespopularna gra akcji typu roguelike z 2020 r., odkąd została ogłoszona w 2022 r. Limitowana edycja obejmuje tylko pierwszą część gry, ale już dała graczom szczegółowe pojęcie o tym, czego się spodziewać — spoilery, wygląda to bardzo seksownie.

Jasne, inspirowana czarną magią rozgrywka nowej bohaterki Melinoë wygląda świetnie i w ogóle, ale jest o wiele więcej do zobaczenia. Każda nowa i powracająca postać po prostu wygląda cholernie dobrze. Twórcy pokazali powracające postacie z Hadesjak Afrodyta i Hypnos, którzy zostali całkowicie przeprojektowani, a następnie ujawnili nowe postacie, jak kowal Hefajstosktórzy zainspirowali ich sporą część pragnienia.

Jeśli z tego testu technicznego można wyciągnąć jakieś wnioski, to obsada będzie ogromną atrakcją zarówno dla nowych, jak i starych fanów. Biorąc to pod uwagę, w Polygon podsumowaliśmy każdą postać, którą do tej pory widzieliśmy w grze. W tym momencie opieramy tę listę na osobach, które widzieliśmy podczas testu technicznego, ale zaktualizujemy ten post, gdy usłyszymy o większej liczbie postaci w grze.

[Ed. note: This list contains spoilers for content shown in the Hades 2 technical test, including new characters, character redesigns, and dialogue. Since the game is still in development, some of these details could change before release.]

Afrodyta

Reklama

Zdjęcie: Supergiant Games za pośrednictwem Polygon

Afrodyta, bogini miłości, powraca do Hades 2. Tym razem poprawiła swój strój, po prostu go zdejmując. Myślę, że jej wygląd pasuje!

Apollo

Wizerunek Apolla w Hadesie 2. Ma złote włosy i błyszczącą zbroję.   

Zdjęcie: Supergiant Games za pośrednictwem Polygon

Apollo, bóg światła, powraca w absolutnie błyszczącym wydaniu. Cały jego wygląd sprawia, że ​​wydaje się bardziej królewski i boski niż w rzeczywistości Hades.

Arachne

Zdjęcie Arachne w Hadesie 2. Wygląda jak mały, antropomorficzny pająk.

Zdjęcie: Supergiant Games za pośrednictwem Polygon

Arachne może i jest malutkim pająkiem, ale jej wyspecjalizowana zbroja zapewni Melinoë wsparcie, którego potrzebuje w walce ze złymi przeciwnikami.

Artemida

Obraz Artemidy w Hadesie 2. Ma na sobie futro i podpórkę na kije na ramionach.

Zdjęcie: Supergiant Games za pośrednictwem Polygon

Jeśli znajdziesz się w trudnej sytuacji i nagle z pomocą przyjdzie Ci zielona strzałka, oznacza to, że miałeś szczęście i trafiłeś na Artemidę. Jej zwierzęcy, ale pewny siebie wygląd sprawia, że ​​jest to idealny projekt. Jej projekt nie zmienił się zbytnio w stosunku do oryginału, ale jej skóry wyglądają teraz nieco bardziej stylowo.

Charona

Obraz Charona w Hadesie 2. Nie ma on twarzy i wygląda jak zamaskowana istota.   

Zdjęcie: Supergiant Games za pośrednictwem Polygon

Charon, sklepikarz, może nie jest rozmowny, ale można się z nim utożsamić. Marzę też o tym, żeby być istotą bez twarzy, otuloną wspaniałymi tkaninami. To jedyny projekt, który nie wygląda tak dobrze, jak w pierwszej grze, ale być może zostanie zastąpiony w miarę kontynuacji rozwoju.

Demeter

Obraz Demeter w Hadesie 2. Ma postarzały wygląd, ale jest wysoka i wygląda jak wojowniczka.

Zdjęcie: Supergiant Games za pośrednictwem Polygon

Babcia? Demeter jest babcią Melinoë i ikoną mitologii greckiej. Tym razem skłania się ku wyglądowi wojownika, a nie do starej, mędrczej twarzy z oryginału. Cokolwiek robi, aby zachować zdrowie, to działa.

Dora

Zdjęcie Dory z Hadesu 2. Wygląda jak mały duch z figlarnym uśmiechem.

Zdjęcie: Supergiant Games za pośrednictwem Polygon

Ilekroć Melinoë umrze, Dora Cień będzie tam, aby powitać ją w domu. Bezczelny mały duch będzie mile widzianym przyjacielem w trudnych czasach.

Hekate

Obraz Hekate w Hadesie 2. Wygląda jak wzmocniony czarodziej z sześciopakiem.

Zdjęcie: Supergiant Games za pośrednictwem Polygon

Na posągach, które widziałem, artyści zazwyczaj przedstawiają Hekate w bardzo klasyczny i stereotypowo kobiecy sposób. Dlatego uwielbiam ten projekt; jest mroczna, władcza i pokazuje nam, że jest siłą, z którą należy się liczyć. Więcej mrocznych magów o takim wyglądzie, proszę!

Hefajstos

Obraz Hefajstosa w Hadesie 2. Siedzi na wózku inwalidzkim i brakuje mu nogi.  On kołysze męski kok.

Zdjęcie: Supergiant Games za pośrednictwem Polygon

Góra Olimp kto? Hefajstos mógł zostać wyrzucony z królestwa bogów, ale widzimy, że zachował boską urodę. Ze wszystkich nowych postaci, on jest specjalnie wywołał wiele emocji.

Hestii

Obraz Hestii w Hadesie 2. Wygląda jak postać w szacie bez twarzy.

Zdjęcie: Supergiant Games za pośrednictwem Polygon

Płomienie Hestii płoną jasno, ale wciąż nie możemy się jej jeszcze dobrze przyjrzeć. Możliwe, że ten projekt postaci jest symbolem zastępczym, ponieważ wygląda podobnie do Charona, a wiemy, że Hestia zazwyczaj pojawia się w mitach greckich jako stara kobieta. Tak czy inaczej, jestem ciekaw, jak rozwinie się ta postać.

Hipnoza

Zdjęcie Hypnosa z Hadesu 2. Leży w hamaku i śpi jak aniołek z rozwianymi włosami.

Zdjęcie: Supergiant Games za pośrednictwem Polygon

Ze wszystkich zmian, które widzieliśmy do tej pory, najbardziej podoba mi się Hypnos. W Hadesmiał bardzo niegrzeczną minę, przez co wydawał się nieco dziwaczny. Teraz wydaje nam się, że jest przytulony ze wspaniałymi długimi lokami i wygląda jak prosty anioł.

Melinoë

Przesuń, aby zobaczyć Melinoë jako dziecko
Zdjęcie: Supergiant Games za pośrednictwem Polygon i Zdjęcie: Supergiant Games za pośrednictwem Polygon

Melinoë jest księżniczką Zaświatów i naszą ukochaną nową bohaterką. Myślę, że internet zbiorowo wstrzymał oddech, kiedy to nastąpiło Po raz pierwszy ujawniono Supergiant Games ją, ponieważ, jak wszyscy na tej liście, wygląda niesamowicie i jakby mogła naprawdę skopać tyłki. Do tej pory widzieliśmy dla niej dwa projekty, w tym jeden przedstawiający ją jako dziecko.

Moros

Obraz Morosa z Hadesu 2. Wygląda jak ciemna noc i ma gigantyczną klatkę piersiową, rogi i długie, falujące włosy, które zakrywają rogi.

Zdjęcie: Supergiant Games za pośrednictwem Polygon

Nie obchodzi mnie, czy Moros jest dosłownie zatytułowany „Doom Incarnate”; Witałem go w moim domu każdego dnia tygodnia i bezlitośnie goniłem.

Nemezys

Obraz Nemezis w Hades 2. Wygląda jak wzmocniona wojowniczka i nosi ciemną zbroję.

Zdjęcie: Supergiant Games za pośrednictwem Polygon

Nemezis to jedna z nielicznych postaci, które możesz spotkać w bazie. Nie wydaje się zachwycona rozmową z Melinoë, ale może jej (a więc i Tobie) uda się z czasem przekonać tę muskularną mamusię.

Odyseusz

Wizerunek Odyseusza w Hadesie 2. Ma przyjazny uśmiech i ma przypiętą do paska torbę wypchaną zwojami.

Zdjęcie: Supergiant Games za pośrednictwem Polygon

Myślę, że mój nauczyciel angielskiego w liceum nie przekazał mi, jak seksowny potrafi być Odyseusz. Uroczy, silny i przystępny, jest świetnym przyjacielem w bazie.

Posejdon

Obraz Posejdona z Hadesu 2. Jest przechylony na bok i ma włosy w kolorze akwamaryny.

Zdjęcie: Supergiant Games za pośrednictwem Polygon

Uważam, że Posejdon wyglądał świetnie Hades, ale jego sztuka Hades 2 ma w sobie trochę więcej osobowości. Emanuje pewnością siebie, która kojarzy mi się z reklamą szamponu.

Schelemeusz

Obraz Schelemeusa w Hadesie 2. Wygląda jak żywy szkielet z siwą brodą.

Zdjęcie: Supergiant Games za pośrednictwem Polygon

Fani już snują teorie na temat Schelemeusa i Skelly’ego Hades mają jakieś tajne powiązanie ze względu na swoje projekty i role w każdej grze. Jest jeszcze za wcześnie, aby cokolwiek powiedzieć, ale doceniam dziwaczną atmosferę sierżanta musztry, którą wnosi ten facet Hades 2.

Selena

Zdjęcie Selene z Hadesu 2. Jeździ na koniu i ma na sobie długi, zwiewny strój, gdy oświetla ją księżyc.

Zdjęcie: Supergiant Games za pośrednictwem Polygon

Witajcie Selene, mamusiu nowiu Hades 2. Wygląda świetnie, ale zaoferuje Melinoë także szereg klątw, które pomogą jej w walce. Jest to projekt wyróżniający się w teście technicznym, a jej elegancją szczerze przypomina mi trochę Alucard z anime Castlevania.

Zeus

Obraz Zeusa z Hadesu 2. Ma na sobie złotą skrzynię i ma długie, białe włosy opadające na głowę.  Stoi pewnie z rękami na biodrach.

Zdjęcie: Supergiant Games za pośrednictwem Polygon

Czy mogę powiedzieć, że tatuś jest w domu? Zeus, król olimpijczyków i ojciec Olimpu, powraca, by zaoferować swoją pomoc w walce. Wygląda całkiem podobnie do swojego pierwszego projektu, z tą różnicą, że ma nowy, chory, złoty napierśnik z mięśniami brzucha.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dlaczego zarząd OpenAI zwolnił Sama Altmana

Jesteśmy rozczarowani, że pani Toner w dalszym ciągu powraca do tych kwestii. Niezależna komisja zarządu współpracowała z kancelarią prawniczą Wilmer Hale, aby...

Dzięki uprzejmości FCC wyciekły szczegóły dotyczące nowych Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring

Według zapisów testów FCC wygląda na to, że niezapowiedziany jeszcze Galaxy Z Flip 6 otrzyma nieznacznie większą pojemność baterii w porównaniu do Z...

Vivek Ramaswamy nie potrafi nawet dobrze wsadzić Buzzfeeda

Dobra, Vivek Ramaswamy, chciałeś mojej uwagi i teraz ją masz. Do tej pory znałem Cię przede wszystkim jako gościa, który tak histerycznie...
Advertisment