Oto jak zamówić w przedsprzedaży nową Teslę Cybertruck


Cybertruck już tu jest — tym razem naprawdę — a dla tych, którzy jeszcze go nie zarezerwowali, Tesla ma nowy proces zamawiania. Już dziś możesz zamówić w przedsprzedaży kłopotliwego wizualnie pickupa typu low-poly na stronie internetowej Tesli z kaucją zwrotną w wysokości 250 dolarów.

Niewielka grupa posiadaczy wcześniejszych zamówień w przedsprzedaży odebrała pierwsze produkcyjne modele Cybertrucka podczas wydarzenia w Teksasie. Ponieważ w 2019 r. na stronie internetowej Tesli pojawiły się rezerwacje, producent samochodów z radością przyjął depozyt w wysokości 100 dolarów, aby ustawić się w kolejce po nieskonfigurowany model Cybertruck. Podczas ostatniej rozmowy telefonicznej o wynikach dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, potwierdził, że złożono ponad milion zamówień w przedsprzedaży.

Na krótko w tym tygodniu cena za utrzymanie miejsca w kolejce do Cybertrucka spadła do 250 dolarów. Potem Teslę wyłącz przedsprzedaż i dodano licznik czasu dla zdarzenia dostawy. Teraz Tesla ponownie otworzyła zamówienia w przedsprzedaży i zaprasza zainteresowanych nabywców do pozostawienia 250 dolarów w zamian za dołączenie do kolejki. Umożliwia wybór pomiędzy napędem na tylne koła, napędem na wszystkie koła i nową, wysokiej klasy wersją ciężarówki „Cyberbeast” z nową ceną początkową wynoszącą 60 990 dolarów. Opcje Cybertruck są następujące:

Raz ty wpłać „zwrotną” kaucję, otrzymasz zaproszenie, gdy Twój Cybertruck będzie gotowy do konfiguracji. Nie potwierdzono, czy model Cyberbeast będzie wyposażony w ogłoszoną wcześniej konfigurację trójsilnikową.

Tesla pierwotnie obiecała jednosilnikowy model Cybertruck o zasięgu 250 mil na jednym ładowaniu za 39 900 dolarów, wersję dwusilnikową zdolną do przejechania 300 mil za 49 900 dolarów i najwyższej klasy model trzysilnikowy o niemal niewiarygodnym zasięgu 500 mil za 69 900 dolarów.

Cybertruck ma odcisnęło swoje piętno w 2019 r. jako szósty pojazd produkcyjny Tesli i jeden z pierwszych ogłoszonych w pełni elektrycznych pickupów dla konsumentów. Od tego czasu Ford wypuścił F-150 Lightning, a Rivian dostarczył R1T, a ludzie mogą je teraz kupić. Ale Cybertruck ma zupełnie inny urok i jest to z pewnością dzisiaj wyglądam lepiej niż jako prototyp na drodze.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple @ Work: wdrożenie Meraki w T-Mobile uwypukla niewykorzystaną szansę dla Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Czego można się spodziewać po MWC 2024

Nie szukając żadnych przecieków ani plotek, założę się, że prawdopodobnie mógłbyś naszkicować większość telefonów, o których mówi się, że mają premierę o godz....

MWC 2024: wszystkie telefony, urządzenia do noszenia i gadżety zaprezentowane w Barcelonie

Oferta telefonów Xiaomi ma nowego lidera. The Xiaomi 14 Ultra właśnie pojawił się w Chinach i oferuje szereg imponujących parametrów fotograficznych, w...
Advertisment